Új hozzászólás Aktív témák
-
peltar
tag
Kapható már valahol a K8A480M-9? Elég sok árlistát végigböngésztem, de sehol nem találkoztam vele.
-
komlossygas
csendes tag
Ha forró az orvosolható egy pár ezresért mondjuk ZALMAN NB47J monstrummal is és akkor nem kell a házba +1 venti. Csak hát ugye még mindig az a dilemma, hogy egyátalán érdemes-e egy olyan alaplapba beruházni amin a tuti ATI északi híd mellett egy franc tudja mit tudó ULI déli híd van?
-
ftc
nagyúr
Nekem pont ilyen Ati chipkészlet van rajta-ez eredeti ATI északi és déli is

Nah a hütésröl annyit hogy megfogtam az északi hidon lévö bordát és nem éppen langyos....De egy 12cm-s venti a hátul a házban csodákra képes
-
komlossygas
csendes tag
Azt tudjuk, hogy az ATI déli hídja nem ér semmit de ha tudja valaki, hogy evvel az ULI híddal mit tud a lap az írjon!
-
Érdekes, de látványos, milyen könnyű hűteni az ATI-t. Az ULI déli híd csupasz, az ATI északi híd meg éppen csak kapott valamit. Ha megnézzük az NForce 4-et az (AMD), ott aktív hűtés kell a rossz hely miatt, de az Inteles, kettéválasztott verzió északi felén is hatalmas borda ül, a délin pedig akkora, mint az ATI AMD északi hídjánál.
Jó bonyolult eszme futtatás lett, de akkor is elgondolkoztató.
Még annyit, hogy kb. jól jellemzi a GB DPS renszerének feleslegességét (amelyre oly' büszke a GB, és erre fogja a drágaságát) a második, micro-ATX-es lap, amelyről nyugodtan lehagyták ezt.
[Szerkesztve] -
Talűlkoztam egy-két BTX-es lappal. Lassan kezdenek megtetszeni. Megjelenhetnének végre a piacon komolyabban is.
Konkrétan most arról van szó, hogy a GB 939-es SLI-s lapjánál böszme rossz helyen van az NForce4 chip. Ebből a szempontból a BTX elrendezés sokat javít a helyzeten. -
LordX
veterán
Nyam-nyam, RS480.. (szájnyalogatós szmájli) tudvalevő, az egyik legtuningabb chipset AMD alá, még úgy is, hogy van benne egy fél R9600, így még videokari sem kell annyira
Csak az a fránya D-SUB, igazán lehetne DVI rajta..
[Szerkesztve] -
twollah
nagyúr
Tetszetos joszag az AMDs alaplap.
Bar en az ATI helyett jobban orulnek egy NVidianak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Milyen monitort vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- BMW topik
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Feltörték a regisztrációmat vagy elvesztettem a belépési emailcímet, 2FA-t
- sziku69: Szólánc.
- Melyik tápegységet vegyem?
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3732, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB FSP CMT510 Cooler Master 750W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / 100% Akku
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370-A i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T7 Zalman 500W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



