-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
jézusom
addikt
-
Janaboy
veterán
De elvileg, nekem Samsungon látszik.
-
jézusom
addikt
Sziasztok!
Az normális, hogy telefonálás közben a telefonon (magic6pro) nem tudok átváltani az órára? Telefonáltam már óráról, de szerintem a BT kapcsolatok között simán kellene tudnom váltani, hogy melyik legyen a telefonos hangszóró úgymond. Nem?
-
Winner_hun
félisten
Az elme és test nálatok folyamatosan, minden félórában menti az aktuális adatokat?
Előfordul hogy 1-2 kimarad, van hogy egymás után is. Viszont a pulzusszám mérése folyamatos, szóval elég szorosan van a kezemen. -
Rudiaszarvas
tag
-
hubber19
tag
Nemtom... Csináltál az órán gyári b.visszaállítást? Meg lehet hogy az appot is rakd újra..hátha segít...
Megvolt. Most elkezdtek látszani a gmail emailek is végre

Nem tudom miért hogyan
-
Rudiaszarvas
tag
-
hubber19
tag
A telefon szinkronizálja az értesítéseket az órával.. nézd meg a Gmail beállításokban az értesítések beállításait... Hátha ott van v.mi kikapcsolva
Telefonra megjön azonnal, óra veszi át ilyen hülyén, meg ez, hogy az app felülírja és kikapcsolja a bekapcsolást az azért elég horror
-
Rudiaszarvas
tag
-
hubber19
tag
Nekem be van kapcsolva.... Nem nyúltam hozzá.... De nekem meg is jön az értesítés rendben....
Nekem meg kinyomja minden kilépés után, kikapcsolja

Agyam eldobom!
-
Rudiaszarvas
tag
Igen, fent van az áprilisi. Vibrál, de nincsen ott az értesítések között

Ami viszont twin peaks számomra az app-ban az "alkalmazásértesítések kezelése" menüben gmail-t bekapcsolom, de ha megint belépek akkor ki van kapcsolva.
Bekapcsolod, de "ő" kikapcsolja.
Ez neked is ilyen? A részletes app listában be van pipálva, de itt egyszerűen nem hagyja bekapcsolva. Nonszensz.
Nekem be van kapcsolva.... Nem nyúltam hozzá.... De nekem meg is jön az értesítés rendben....
-
doongoo
addikt
Ha jól emlékszem a 3-as kb. márciusban kapott egy sec. patchet, előtte sokáig 2025 augusztuson állt. A 4-es meg 2025 decemberi patch-el jött és arra most jött csak sec. update. Erre értettem.
-
hubber19
tag
Nálam megjön az is rendesen... Felraktad az Update-et?
Igen, fent van az áprilisi. Vibrál, de nincsen ott az értesítések között

Ami viszont twin peaks számomra az app-ban az "alkalmazásértesítések kezelése" menüben gmail-t bekapcsolom, de ha megint belépek akkor ki van kapcsolva.
Bekapcsolod, de "ő" kikapcsolja.
Ez neked is ilyen? A részletes app listában be van pipálva, de itt egyszerűen nem hagyja bekapcsolva. Nonszensz.
-
Rudiaszarvas
tag
Nálam megjön az is rendesen... Felraktad az Update-et?
-
hubber19
tag
A hibernációt azt a Battery menüpont alatt a Beállításokban, a másikat pedig a Sound and Vibration azon belül pedig a Vibrations alatt keresd... V.hol ott van...
Köszi. Kikapcsoltam.
Nálam ami továbbra is furcsa: Gmail értesítés, rezeg az óra. De nincsen ott az értesítés, email subject stb. Semmi.
Nektek gmail értesítés esetén látszik bármi, vagy "elvárja", hogy nyissam meg a gmail alkalmazást az órán?
-
Rudiaszarvas
tag
A hibernációt azt a Battery menüpont alatt a Beállításokban, a másikat pedig a Sound and Vibration azon belül pedig a Vibrations alatt keresd... V.hol ott van...
-
-=Jam=-
addikt
-
doongoo
addikt
-
doongoo
addikt
Igen, valóban nézem és töltőt kér a frissítéshez.
Na nekem 22%-on van 5 nap után, este megy töltőre.
Remélem valóban fasza lesz ez az update, ahogy olvasom több dolgot is "javított".Láttátok, hogy az OPPO név alatt is kidobták a 4-es Watchot? Ahogy néztem 1:1 copy

Tegnap este futottam bele : [link]Igazából az Oppo Watch X3 volt először, persze Kínában (3 színben) és ott még eSIM-mel ill. valamilyen vérnyomás monitorozással is...
-
fuzics
tag
-
espi38
őstag
Valakinek esetleg jelképes összegért?

-
-=Jam=-
addikt
De milyen frissítésről beszéltek, nekem a 3-asra nem jött semmi, a februárira azt írja az a legfrissebb?

Megnéztem most a feleségem 43mm-esét is, azon meg még a novemberi a legfrissebb...
-
Winner_hun
félisten
Nagyon kíváncsi vagyok hogy a support mennyire support. EKG-ra azt írja az óra hogy minden rendben, a kapott eredményen ez nem látszik, plusz orvosi EKG mérés is bebizonyította hogy nagy baj van apósommal
-
xcsabo
őstag
Igen, valóban nézem és töltőt kér a frissítéshez.
Na nekem 22%-on van 5 nap után, este megy töltőre.
Remélem valóban fasza lesz ez az update, ahogy olvasom több dolgot is "javított".Láttátok, hogy az OPPO név alatt is kidobták a 4-es Watchot? Ahogy néztem 1:1 copy

Tegnap este futottam bele : [link]Inkább fordítva. De igen.
-
hubber19
tag
Úgy néz ki megoldódott az értesítési probléma (feljebb kifejtettem), vagy az Akksi Hibernáció kikapcsolása (így 5%-ot merült az éjjel) vagy a kézről levétel és töltés közbeni értesítések nemításának kikapcsolása vagy az új frissítés oldotta meg, persze ez mind2 kikapcsolva is marad.
sokminden nem változott az új frissítéssel amit észre vettem az értesítés törlésének animációja lett másabb és 26 áprilisi security patch....
"Akksi Hibernáció kikapcsolása (így 5%-ot merült az éjjel) vagy a kézről levétel és töltés közbeni értesítések nemításának kikapcsolása"
Ezeket hol kapcsolgattad ki?
-
hubber19
tag
Igen, valóban nézem és töltőt kér a frissítéshez.
Na nekem 22%-on van 5 nap után, este megy töltőre.
Remélem valóban fasza lesz ez az update, ahogy olvasom több dolgot is "javított".Láttátok, hogy az OPPO név alatt is kidobták a 4-es Watchot? Ahogy néztem 1:1 copy

Tegnap este futottam bele : [link] -
doongoo
addikt
Jött frissítés az órára, Watch 4, most települ...
Akkor ez lesz, ami más országokban már megérkezett kb. 3 hete. Én majd csak otthon tudom feltenni, melóhelyen nincs töltőm. Mondjuk érdekes, hogy a 3-asra előbb jött most friss security patch, mint a 4-esre.
-
sepyi
aktív tag
-
Rudiaszarvas
tag
Úgy néz ki megoldódott az értesítési probléma (feljebb kifejtettem), vagy az Akksi Hibernáció kikapcsolása (így 5%-ot merült az éjjel) vagy a kézről levétel és töltés közbeni értesítések nemításának kikapcsolása vagy az új frissítés oldotta meg, persze ez mind2 kikapcsolva is marad.
sokminden nem változott az új frissítéssel amit észre vettem az értesítés törlésének animációja lett másabb és 26 áprilisi security patch....
-
Rudiaszarvas
tag
-
DamianB
őstag
Az edzéseknél a pulzust hogy méri? Nálam kerékpározásnál nagyon nem jól. Minden edzés indítás után két-három perccel van egy kiugrás tüske. Lehetetlen magasságba ugrik a pulzus. Utána visszatér, de az edzés végén az átlagoulzus is 10-15 egységgel magasabb. A kontrollt egy mellkaspánt jelenti. Jelen esetben egy igpsport mellkaspánt, ami egy Garmin pánthoz képest +- 1-2 eltéréssel működik. Csak azért kérdezem, mert tudni szeretném, hogy egyedi eset, vagy általánosan ilyen?
Én id elégedett vagyok intervallum edzést is jól leköveti. Viszont zene másolás hallgatás közben megy az edzés tracking nem sikerült még megoldanom.
-
Gerasz
aktív tag
Én az anExplorer appal oldottam meg a zenék felmásolását, de tudja a wear media is. Mindkettőnek van órás és telefonos appja és értelemszerűen mindkettő kell is a másoláshoz.
Mondjuk azóta már töröltem a felmásolt zenéket, mert prémium előfizetőként a spotify playlisteket is le tudom tölteni az órára és az kevésbé körülményesKöszi!
Utóbbit nem tudom telepíteni playstoreból, mert régebbi Androidhoz készült. előbbinél a pro meg 10 ezer Ft-ba kerül. Megnézem azért. Eddig is hasznavehetetlen kacatoknak tartottam az okosórákat és minél többet veszek, annál inkább fokozódik. -
doongoo
addikt
Megvan!!! Sikerült a párosítás. Nem is kellett fizetni érte.
Akkor már csak a zenefeltöltés a kérdés. Azt látom, hogy a Symfonium elég bonyolult megoldást használ, félek tőle, hogy a fejlesztő vagy a Google dobni fogja (bár szerencsére -ha jól látom- már nem frissítik az órát, így ezt talán megúszom.
Remélem nem nagyon gatya benne a GPS, mert a Galaxy Watch 5-öt elsősorban ezért cseréltem, cserélném le.
Én az anExplorer appal oldottam meg a zenék felmásolását, de tudja a wear media is. Mindkettőnek van órás és telefonos appja és értelemszerűen mindkettő kell is a másoláshoz.
Mondjuk azóta már töröltem a felmásolt zenéket, mert prémium előfizetőként a spotify playlisteket is le tudom tölteni az órára és az kevésbé körülményes -
Gerasz
aktív tag
Sziasztok!
Több hibát[] is elkövettem az elmúlt napokban. Megkérdeztem az AI-t [1], hogy működik-e a saját zene másolása a telefonról a Oneplus 3 Watch-ra. Futás közben telefon nélkül szeretném rajta a saját cuccaimat hallgatni - kizárólag ekkor viselném.
Azt hazudta, hogy persze. Volt korábban egy Galaxy Watchom [0], azon ez nem jelentett gondot, így elhittem neki [2]. Megvettem az "okosórát" [3] az aliexpressről [4].Hosszas keresgélés után találtam egy Symfonium nevű appot. Tudtok jobbat ajánlani a célra? Ezt meg fogom venni, ha nincs egyszerűbb [5]. Viszont a bluetooth fülesemet egyáltalán nem tudom párosítani, semmilyen eszközt sem lát ez az "okosóra" a szkennelés során. Itt is van valami trükk? Csak Oneplus fülessel lehet párosítani, esetleg előfizetés kell hozzá?
Megvan!!! Sikerült a párosítás. Nem is kellett fizetni érte.
Akkor már csak a zenefeltöltés a kérdés. Azt látom, hogy a Symfonium elég bonyolult megoldást használ, félek tőle, hogy a fejlesztő vagy a Google dobni fogja (bár szerencsére -ha jól látom- már nem frissítik az órát, így ezt talán megúszom.
Remélem nem nagyon gatya benne a GPS, mert a Galaxy Watch 5-öt elsősorban ezért cseréltem, cserélném le.
-
Gerasz
aktív tag
Sziasztok!
Több hibát[] is elkövettem az elmúlt napokban. Megkérdeztem az AI-t [1], hogy működik-e a saját zene másolása a telefonról a Oneplus 3 Watch-ra. Futás közben telefon nélkül szeretném rajta a saját cuccaimat hallgatni - kizárólag ekkor viselném.
Azt hazudta, hogy persze. Volt korábban egy Galaxy Watchom [0], azon ez nem jelentett gondot, így elhittem neki [2]. Megvettem az "okosórát" [3] az aliexpressről [4].Hosszas keresgélés után találtam egy Symfonium nevű appot. Tudtok jobbat ajánlani a célra? Ezt meg fogom venni, ha nincs egyszerűbb [5]. Viszont a bluetooth fülesemet egyáltalán nem tudom párosítani, semmilyen eszközt sem lát ez az "okosóra" a szkennelés során. Itt is van valami trükk? Csak Oneplus fülessel lehet párosítani, esetleg előfizetés kell hozzá?
-
ghiottone
nagyúr
Az edzéseknél a pulzust hogy méri? Nálam kerékpározásnál nagyon nem jól. Minden edzés indítás után két-három perccel van egy kiugrás tüske. Lehetetlen magasságba ugrik a pulzus. Utána visszatér, de az edzés végén az átlagoulzus is 10-15 egységgel magasabb. A kontrollt egy mellkaspánt jelenti. Jelen esetben egy igpsport mellkaspánt, ami egy Garmin pánthoz képest +- 1-2 eltéréssel működik. Csak azért kérdezem, mert tudni szeretném, hogy egyedi eset, vagy általánosan ilyen?
Én az elején megméztem Huawei Watch Gt5 Proval összevetve: [link] Azóta a 15. hónapban vagyok, de nincsenek össze-vissza kilengések. Ami van, az szerintem jól követi a mozgá és utána lévő kisebb pihenési időszakokat a gyakorlatváltásoknál nálam.
-
sepyi
aktív tag
Az edzéseknél a pulzust hogy méri? Nálam kerékpározásnál nagyon nem jól. Minden edzés indítás után két-három perccel van egy kiugrás tüske. Lehetetlen magasságba ugrik a pulzus. Utána visszatér, de az edzés végén az átlagoulzus is 10-15 egységgel magasabb. A kontrollt egy mellkaspánt jelenti. Jelen esetben egy igpsport mellkaspánt, ami egy Garmin pánthoz képest +- 1-2 eltéréssel működik. Csak azért kérdezem, mert tudni szeretném, hogy egyedi eset, vagy általánosan ilyen?
-
PACSA75
őstag
-
Rudiaszarvas
tag
-
hubber19
tag
Borzasztóan zavaró "jelenség" : egyre sűrűbben (főleg melóban) kéri a jelkódot. Pedig már annyira szoros a szíj, hogy zavaró. Ti nem tapasztaljátok?
Télen, tavasszal nem volt ennyire sűrűn jelen a hiba. Talán most, hogy meleg van, az izzadt kéz zavarja meg a szenzort?
Már adom is el, mert nagyon idegesít.Semmi ilyet nem tapasztaltam. (Gshopper, EU Verziós OPW4)
-
Janaboy
veterán
Már 2x megtörtént.... De nincs változás... Passz h mi lehet.... Mintha nem térne vissza rendesen Sleep módból vagy Hibernációból reggel .... Az ertesítések megjönnek de nincs rezgés vagy hangjelzés míg újra nem indítom....
Nekem inkább olyan szokott néha lenni, hogy nincs értesítés, de rezgés mindig van ha van értesítés.
Sajnos nincs ötletem
-
Rudiaszarvas
tag
Már 2x megtörtént.... De nincs változás... Passz h mi lehet.... Mintha nem térne vissza rendesen Sleep módból vagy Hibernációból reggel .... Az ertesítések megjönnek de nincs rezgés vagy hangjelzés míg újra nem indítom....
-
Janaboy
veterán
Sajnos ez sem segített.... Megjön az ertesítés... De nem rezeg az óra...csak megjelenik a kis értesítési pötty... Az óra újraindítása után van rezgés és hangjelzés is.... Nem értem....
Lehet neked is muszáj lesz resetelni az egész órát

-
Janaboy
veterán
-
PACSA75
őstag
-
Rudiaszarvas
tag
Sajnos ez sem segített.... Megjön az ertesítés... De nem rezeg az óra...csak megjelenik a kis értesítési pötty... Az óra újraindítása után van rezgés és hangjelzés is.... Nem értem....
-
Janaboy
veterán
-
betyarr
veterán
Redditen láttam több hasonló panaszt. És azt írják, hogy a legutóbbi frissítés óta tapasztalják. És valóban ezzel lehet összefüggésben, nem pedig az évszakkal. Tehát létező probléma, csak nálatok szerencsére nincs jelen.
AliExpressről rendeltem, talán az európai piacra szánt modellekben nincs annyira jelen.certified original órát vettél? vagy azokban is van különbség a kínai és eu piacra szántak között aliról?
-
Janaboy
veterán
Redditen láttam több hasonló panaszt. És azt írják, hogy a legutóbbi frissítés óta tapasztalják. És valóban ezzel lehet összefüggésben, nem pedig az évszakkal. Tehát létező probléma, csak nálatok szerencsére nincs jelen.
AliExpressről rendeltem, talán az európai piacra szánt modellekben nincs annyira jelen.Próbáltad resetelni az órát?
-
PACSA75
őstag
Redditen láttam több hasonló panaszt. És azt írják, hogy a legutóbbi frissítés óta tapasztalják. És valóban ezzel lehet összefüggésben, nem pedig az évszakkal. Tehát létező probléma, csak nálatok szerencsére nincs jelen.
AliExpressről rendeltem, talán az európai piacra szánt modellekben nincs annyira jelen. -
ghiottone
nagyúr
Borzasztóan zavaró "jelenség" : egyre sűrűbben (főleg melóban) kéri a jelkódot. Pedig már annyira szoros a szíj, hogy zavaró. Ti nem tapasztaljátok?
Télen, tavasszal nem volt ennyire sűrűn jelen a hiba. Talán most, hogy meleg van, az izzadt kéz zavarja meg a szenzort?
Már adom is el, mert nagyon idegesít.Több, mint 1 éve használom, de ilyen sose jelentkezett. Heti 3-4 edzés, meg mostanában 1-1 túra, de az izzadság se zavarja nálam.
-
doongoo
addikt
Borzasztóan zavaró "jelenség" : egyre sűrűbben (főleg melóban) kéri a jelkódot. Pedig már annyira szoros a szíj, hogy zavaró. Ti nem tapasztaljátok?
Télen, tavasszal nem volt ennyire sűrűn jelen a hiba. Talán most, hogy meleg van, az izzadt kéz zavarja meg a szenzort?
Már adom is el, mert nagyon idegesít.Semmi ilyesmi, pedig én több mint egy évig hordtam a 3-ast. Csak akkor kért kódot, amikor újraindult vagy levettem a kezemről (ekkor utána).
-
PACSA75
őstag
Borzasztóan zavaró "jelenség" : egyre sűrűbben (főleg melóban) kéri a jelkódot. Pedig már annyira szoros a szíj, hogy zavaró. Ti nem tapasztaljátok?
Télen, tavasszal nem volt ennyire sűrűn jelen a hiba. Talán most, hogy meleg van, az izzadt kéz zavarja meg a szenzort?
Már adom is el, mert nagyon idegesít. -
Rudiaszarvas
tag
-
hubber19
tag
Gyerekek.... Az hogy lehet hogy nincs lenémít a az óra, megjön az ertesítés de nem rezeg és nem ad ki értesítési hangot?? Minden be van állítva elvileg.... A kos ertesítési pötty látszik az órán hogy van új üzenet de semmi más jelzes nem jön....
Kezd elfogyni a türelmem.... Mit kellene beállítani? Nálam nincsen ilyen gond. Tedd fel a Wear Notification Helper app-ot, azzal mindent tudsz konfigurálni. Nekem bevált!
-
Rudiaszarvas
tag
Olyan mintha a Sleep módból nem térne vissza teljesen.... Az óra újraindítása után persze jelez rendesen.... De ez így nonszensz....valakinek v.mi ötlet? Telefon: Oneplus 15
-
Rudiaszarvas
tag
Gyerekek.... Az hogy lehet hogy nincs lenémít a az óra, megjön az ertesítés de nem rezeg és nem ad ki értesítési hangot?? Minden be van állítva elvileg.... A kos ertesítési pötty látszik az órán hogy van új üzenet de semmi más jelzes nem jön....
Kezd elfogyni a türelmem.... Mit kellene beállítani? -
hubber19
tag
-
betyarr
veterán
-
doongoo
addikt
-
tomp
félisten
-
Jakesz
addikt
Mivel a Oneplus Watch 3/4 nem rendelkezik magyar nyelvvel, ettől függetlenül a Gemini ért magyarul rajta?
-
betyarr
veterán
-
bobalazs
nagyúr
Komoly óra, mennyi minden van benn.
-
doongoo
addikt
Innen van amúgy: [link] - akkor bevezető akcióban olcsóbb volt.
Hát a kinézet az mindenkinél egyéni preferencia. Ahogy már írtam korábban is, szerintem a 3-as elegánsabb, a 4-es meg sportosabb kinézetű.
A számlapok szerintem kb. megyeznek mindkét típusban, talán csak pár újabb van a 4-esben (de az is lehet, hogy csak nem emlékszem azokra a 3-asból). Amit a 3-ason használtam rendszeresen, az megvan a 4-esben is. -
betyarr
veterán
honnan rendelted pontosan?
illetve összehasonlítva a 3-assal, neked melyik jön be inkább kinézetre? képeken nekem a 3-as mintha pofásabb lenne az ezüst kávával és a világosabb zöld szíjjal. illetve vannak hozzá bőven választható számlapok? a 3-as számlapja elérhető a 4-eshez is? -
hubber19
tag
Amúgy most kb. 2 hete letettem egy időre a 3-ast (fiókba) és most a 4-est hordom. Lehet, hogy az újabb OS miatt, de egy kicsit jobban bírja akksival a 3-asnál. Az én használati sémámmal ez elmegy 3,5-4 napot is, míg a 3-as csak 3-3,5-öt ment kb.
Viselni egy kicsivel kényelmesebb (könnyebb és a szíja is már). Már csak a gyárihoz hasonló bamboo joint-os szíjakat kéne még hozzá valahonnan felhajtani.Én most 4-ik napnál tartok és 40%-on van az akku. Ha ez marad, lehet kijön a 6 nap - meglátjuk
-
Rudiaszarvas
tag
Kezdem megszokni én is Garmin után.... Itt aki haladó felhasználó Wear Os-ben, abban tud segiteni hogy van-e lehetőség a GPS koordináták/vétel pontositására? Tudom nem garmin szintű benne a GPS és a hozzá tartozó algoritmusok.. de ha lenne rá lehetőség...
Tegnap futottam és az egyik karomon OP W4 volt a másik kezemen egy Garmin Venu 4 (már a forerunnerek szintjén van az edzés monitorozása) és 8km-en 200m lett a különbség... Papiron biztosan a garmin pontosabb.... Bár hozzá teszem hogy azért ez sztem elhanyagolható különbség..... -
doongoo
addikt
Amúgy most kb. 2 hete letettem egy időre a 3-ast (fiókba) és most a 4-est hordom. Lehet, hogy az újabb OS miatt, de egy kicsit jobban bírja akksival a 3-asnál. Az én használati sémámmal ez elmegy 3,5-4 napot is, míg a 3-as csak 3-3,5-öt ment kb.
Viselni egy kicsivel kényelmesebb (könnyebb és a szíja is már). Már csak a gyárihoz hasonló bamboo joint-os szíjakat kéne még hozzá valahonnan felhajtani. -
hubber19
tag
-
doongoo
addikt
-
hubber19
tag
sziasztok!
a napokban úgy döntöttem, kell nekem egy smartwatch és mivel op telóm van, így gondolkodom a watch 3-ban. nagyon pofás, tetszik az ezüst verza a zöld szíjjal. azonban most olvasgatom a hsz-eket és kezdek meginogni, mert nem olvasok túl jókat róla a teszttel ellentétben. főleg azért aggódom, mert nem 1-2 évre tervezném a használatát. pl a (biztonsági)frissítések sem túl acélosak, ami azért kellemetlen a személyes és bankkártyaadatok tekintetében. mit tudtok javasolni pro és kontra? igazából az újdonság, a kényelem és valamennyire a márka/kinézet a szempont. főleg a bejövő értesítésekről a rezgő jelzés, az értesítések gyors elolvasása, hívások visszautasítása, fizetés a fő szempont, a többi inkább csak érdekes plusz. alighanem aliról rendelném az ára miatt.
Watch 4 EU verzió most nagyon jó áron rendelhető kuponnal, az enyém is innen van. [link]
Kupon:GPOneplus20 -
espi38
őstag
Pár hete volt szó az órához való állványról ,ha esetleg érdekelne valakit én tudok adni egyet

Többit privin

-
Jank
tag
Sziasztok
Engem a 43mm-es verzió érdekel, mert kis csuklóm van. Arról vannak vélemények? Tesztekről stb valamiért alig van fent a neten valami...Megjelenése óta használom, én nagyon elégedett vagyok vele. Oneplus 7T pro a telefon. Nem tapasztaltam hibát, rendellenes működést. Nem használok védőfóliát, a mindennapi munkában a kezemen van és még egy hajszálkarc sincs rajta. Egy alkalommal ágdarálás közben felhívta a segélyhívó számot a rázkódás miatt . Az általad szükségesnek tartott funkcióknak mradéktalanul megfelel.
-
LordVarbaro
csendes tag
Sziasztok
Engem a 43mm-es verzió érdekel, mert kis csuklóm van. Arról vannak vélemények? Tesztekről stb valamiért alig van fent a neten valami... -
betyarr
veterán
sziasztok!
a napokban úgy döntöttem, kell nekem egy smartwatch és mivel op telóm van, így gondolkodom a watch 3-ban. nagyon pofás, tetszik az ezüst verza a zöld szíjjal. azonban most olvasgatom a hsz-eket és kezdek meginogni, mert nem olvasok túl jókat róla a teszttel ellentétben. főleg azért aggódom, mert nem 1-2 évre tervezném a használatát. pl a (biztonsági)frissítések sem túl acélosak, ami azért kellemetlen a személyes és bankkártyaadatok tekintetében. mit tudtok javasolni pro és kontra? igazából az újdonság, a kényelem és valamennyire a márka/kinézet a szempont. főleg a bejövő értesítésekről a rezgő jelzés, az értesítések gyors elolvasása, hívások visszautasítása, fizetés a fő szempont, a többi inkább csak érdekes plusz. alighanem aliról rendelném az ára miatt.
-
Mcrazy
őstag
Az a gond, hogy adják el az emberek, mert nem olyan jó, mint amilyennek gondolták.
Külsőleg az óra szép, kellemes dizájn, bár itt is megoszlanak a vélemények, de szerintem a többség ebben egyetért.
Szoftveresen vannak benne bőven hiányosságok, ezt itt a fórumon is részletezték már.
Ami viszont katasztrofális az a szoftveres és a szervíztámogatás.
Nincsenek havi szoftveres javítások.. a biztonsági frissítések is folyamatosan csúsznak, stb...
Olvastam Oneplus fórumon, hogy volt akinek 5 hónap múlva cserélték ki az óráját, de többször előfordult olyan is, ahol beázás miatt megvonták a garanciát.
Aki egy kicsit tájékozódik vásárlás előtt és beleolvas a fórumokba, valamint sw meg security mániás, na az 1000%, hogy nem fog ilyen órát venni.
A dobozos, bontatlan óra - amit cserébe kaptam - jelen pillanatban nem érdekli a kutyát sem. Megjegyzem, hogy nem Mo-n árulom.
A Garmin Venu 3, amit mérgemben vettem, számomra kellemes csalódás.
Az én felhasználói szokásommal simán hozza a 10 napot és amire nekem kell, bőven megfelel.
14 hónapig használtam.. használtam? hordtam egy WearOS rendszerü órát, amivel fizettem, elolvastam rajta az értesítések bevezetőjét, mértem a pulzusom, egy-egy szabadtéri sétát vagy futópadot és kész.. ennyi volt számomra a használat..
Ezt megteszi most a Venu 3 is és ezért én egy időre elengedem a WearOS vonalat.
Persze ízlések és pofonok, ezért mindenki a saját belátása és igénye szerint döntse el, hogy mit választ. -
PACSA75
őstag
Na igen... Pedig a 3as Watch bőven megérdemelné de még a 2es is! Jó lenne ha egy kalap alatt kiadnak mind a 3 verzióhoz... Ha jól emlékszem az első Oneplus Watch nem sikerült v.mi jól....
Én is szeretem ha a friss sw van a cuccaimon, de szerintem a verziószámon kívül, semmi újdonságot nem hoz a WearOS 6. Még magyar nyelv sem került bele. Úgyhogy engem már nem is érdekel. Szerencsére az óra meg tökéletesen működik, tehát nincs mit kijavítani.
Habár egy dolog mégiscsak zavar: egyre sűrűbben (főleg melóban) kéri a jelkódot. Pedig már annyira szoros a szíj, hogy zavaró. Ezt megoldhatnák már, hogy ne legyen ilyen érzékeny, azaz elviseljen nagyobb távolságot a csuklótól.
-
xcsabo
őstag
Mondjuk az ár sem mindegy, mikor kuponnal 50-60-ért van új.
Én is megvettem aliról decemberben 53-ért, amikor is itt az aprón 75-80-ért voltak a használtak, boltban meg 100 felett az új. Szóval ha el akarod adni, érdemes az árat jól belőni. -
espi38
őstag
-
Rudiaszarvas
tag
Időközben itt van már az Wear OS 7 és még a 6-t se kaptuk meg.....
Na igen... Pedig a 3as Watch bőven megérdemelné de még a 2es is! Jó lenne ha egy kalap alatt kiadnak mind a 3 verzióhoz... Ha jól emlékszem az első Oneplus Watch nem sikerült v.mi jól....
-
Woodcutt3R
tag
Időközben itt van már az Wear OS 7 és még a 6-t se kaptuk meg.....
-
Rudiaszarvas
tag
Valószínüleg v.mi beállítási gond vagy esetleg egy nem Oneplus óralap zavarhat be... Mennie kellene tökéletesen... Érdekes h. egy óra restart után minden ok....
-
doongoo
addikt
Engem inkább az zavar hogy tandom nem jönnek meg az értesítések az órára..elvileg mindent beállítottam, appokat is külön az Ohealth fut a háttétben, minden engedélyezve... Volt már rendszervisszaállítás is az órán és megis... Mi lehet a gond? Ötlet?
nálam nord 4-gyel is hibátlan
-
xcsabo
őstag
Oneplus 13
Nekem 9 pro van és 15 is. Mindkettővel tökélestes.
-
Rudiaszarvas
tag
-
xcsabo
őstag
Engem inkább az zavar hogy tandom nem jönnek meg az értesítések az órára..elvileg mindent beállítottam, appokat is külön az Ohealth fut a háttétben, minden engedélyezve... Volt már rendszervisszaállítás is az órán és megis... Mi lehet a gond? Ötlet?
Milyen teló?
-
Rudiaszarvas
tag
Engem inkább az zavar hogy tandom nem jönnek meg az értesítések az órára..elvileg mindent beállítottam, appokat is külön az Ohealth fut a háttétben, minden engedélyezve... Volt már rendszervisszaállítás is az órán és megis... Mi lehet a gond? Ötlet?
-
Winner_hun
félisten
Indíts el egy edzést, akkor se? Nekem bicajozásnál kint van, amúgy nincs. Nem is kell, örülök neki hogy nincs.
-
Janaboy
veterán
-
hubber19
tag
Nekem sok okosórám volt már, de ez olyan "elvárás" és megszokás.
Persze, ki tudom tenni, de nagyon fura nincsen kint sem ikon, sem a "notification shade" alatt nem látszik az app, hogy fut....
-
PACSA75
őstag
Urak, megjött az óra: nagyon tetszik, de van egy számomra furcsa és bosszantó dolog.
Az OHealth futása nem látható az értesítési sávon fent, az ún. status bar-on : nincs ott az ikon.
Miért? Eddig bármilyen órám volt az app automatikusan "felkerült" a telefon értesítési sávjára, hogy fut és bármikor lehessen indítani.
Most ez nem. Android 16, Pixel 9 Pro XL.
Nektek fent van a status bar/értesítési sávban az ikon?Nekem sincs és nem találtam erre beállítást.
Megjegyzem, az olyan órák esetében, amelyeknél ez létező funkció volt, mindig ez volt az első, amit kikapcsoltam. Tedd ki az ikonját a főoldalra és akkor azonnal tudod indítani (Pixel 9). -
hubber19
tag
Urak, megjött az óra: nagyon tetszik, de van egy számomra furcsa és bosszantó dolog.
Az OHealth futása nem látható az értesítési sávon fent, az ún. status bar-on : nincs ott az ikon.
Miért? Eddig bármilyen órám volt az app automatikusan "felkerült" a telefon értesítési sávjára, hogy fut és bármikor lehessen indítani.
Most ez nem. Android 16, Pixel 9 Pro XL.
Nektek fent van a status bar/értesítési sávban az ikon? -
doongoo
addikt
Aki jó áron szeretné beszerezni még a 3-ast az mostanában aktív, amíg megteheti és vannak mindenfelé készletek. Ezek majd azért lassacskán lefogynak. Gondolom páran meg már az újabbra, a 4-esre mozdultak rá, bár az most (még) drágább.
-
hubber19
tag
-
espi38
őstag
Nem igazán kapkodnak az óráért,most mmár annyira nem kapos a darab?
-
McLaca
őstag
Egy újra indítás megoldja meg most az Ohealth alkalmazásnak adtam meg h mindig fusson a háttérben... Holnap meglátjuk...
Köszi a válaszokat!Én ezt watch 3-mal tapasztaltam az elmúlt bő 1 évben vagy 2-3-szor, de minden esetben az ohealth akadt ki. Emlékeim szerint még a kényszerített leállás sem (mindig) hozta helyre, csak a teló újraindítása.
-
Rudiaszarvas
tag
Egy újra indítás megoldja meg most az Ohealth alkalmazásnak adtam meg h mindig fusson a háttérben... Holnap meglátjuk...
Köszi a válaszokat! -
Rudiaszarvas
tag
-
doongoo
addikt
Meg tudja nekem mondani valaik hogy az alvás mód utan amikor "visszaáll" az óra... Miert nem jelzi az értesítéseket? Bluetooth kapcsolat elvileg rendben....
Nálam nincs ilyen gond. Mint minden ilyen egyedi esetnél/bug-nál én első körben egy komplett óra visszaállítást csinálnék, hátha az helyrehozza.
-
xcsabo
őstag
Meg tudja nekem mondani valaik hogy az alvás mód utan amikor "visszaáll" az óra... Miert nem jelzi az értesítéseket? Bluetooth kapcsolat elvileg rendben....
Fel van oldva a lock?
-
Rudiaszarvas
tag
Meg tudja nekem mondani valaik hogy az alvás mód utan amikor "visszaáll" az óra... Miert nem jelzi az értesítéseket? Bluetooth kapcsolat elvileg rendben....
-
Rudiaszarvas
tag
-
Rudiaszarvas
tag
Szerintem nem lehet... Automatizáld a képernyőzárat és akkor nem tudod véletlen átállítani... Ez csak egy ötlet....
-
balco
aktív tag
Azt meg lehet valahogy oldani hogy ha hosszan nyomom a kijelzőt akkor ne akarjon számlapot váltani?
Rendszeresen átállítom véletlen, ha hátrateszem a kezem, vagy esetleg amikor termálozok. -
Rudiaszarvas
tag
Tudnál egy linket küldeni hogy melyik fóliára gondolsz? Megköszönném!
Észrevétel. Ha legy este alvó módba az óra és reggel vissza normalba utanna ez ertesítesek nem jönnek meg vagy nem jelez az óra. Mit kell beállítanom? Elvileg minden ertesítés engedélyezve van. Ha újra indítom az órát akkor jelzi az ertesítéseket.... Köszi a választ...
-
Rudiaszarvas
tag
-
mrThomi
addikt
Melyikre gondolsz pontosan?
Simán csak aliról fólia. Karcoktól az is véd. Az üveg másik hátránya hogy elcsúszhat az órán ha erősen megtolod, bár ezért feltenni is egyszerűbb, könyebb beállítani. Én fóliát tennék rá de te tudod.
-
Rudiaszarvas
tag
-
mrThomi
addikt
Köszönöm, ezt a valaszt vártam!
Amúgy azt fogok rá tenni igen! Ha megmarad.....
Én fóliát ajánlok inkább. Az üveg is jó, de látszik, hogy van rajta valami és napsütés nem előnyös. Amúgy nekem a watch lite 45mm-hez rendelt alis fólia tökéletesen passzolt rá.
-
Rudiaszarvas
tag
Ok.... Jelenleg 87% ... tegnap kb 18h-kor vettem le a töltőről... Volt benne egy 40perces futópados futás, alvaskövetés és persze intenzívebb "nyomkodás" mivel még ismerkedünk egymással.... Sztem nem lesz ez rossz...üzemidőben... 4-5 nap simán hozható.. ja, nálam nincs AOD bekapcsolva...
-
hubber19
tag
Köszönöm, ezt a valaszt vártam!
Amúgy azt fogok rá tenni igen! Ha megmarad.....
Majd egy üzemidőt írj, kérlek
-
Rudiaszarvas
tag
Köszönöm, ezt a valaszt vártam!
Amúgy azt fogok rá tenni igen! Ha megmarad.....
-
femiki
tag
Hát igen... Ez lett most a téma pedig én csak annyit kerdeztem h a Watch 3-hoz való fólia/üveg jó-e a Watch4-re...

Ne fóliát vegyél rá, hanem az üveglapot. Sokkal könnyebb felrakni, és nem lesz buborékos sem. 800Ft körül kapsz 3db-os Alin, és még illesztő keretet is adnak hozzá. Ennyit megér. És jó a 3-asé a 4-esre.
-
Rudiaszarvas
tag
Feleségem is odaverte korláthoz, baromi nagy, széles karc lett rajta. Nem olyan lehetetlen megkarcolni, nem olyan erős az a zafír...
Hát igen... Ez lett most a téma pedig én csak annyit kerdeztem h a Watch 3-hoz való fólia/üveg jó-e a Watch4-re...

-
Winner_hun
félisten
-
doongoo
addikt
-
mrThomi
addikt
-
sheep
addikt
Biztos ami biztos... Szeretem védeni a dolgaimat.. ha eladásra kerülne ne akkor bánjam meg h miért nem vettem rá....
Én vettem jópár fóliát, pár nap alatt az összes karcos lett meg levegős, rondán ézett ki.
Használat közben könnyen oda lehet ütni az órát bármihez de mivel zafír szinte lehetetlen megkarcolni.
Pár nap után le is vettem mindig a fóliát amikor már ronda volt, most hónapok óta nem védi semmi a kijelzőt és egy hajszálkarc sincs az órán pedig nem kímélem. -
Rudiaszarvas
tag
-
sheep
addikt
Kérdès: a Watch 3-ra való üvegfólia jó a Watch 4-re? Nagyjából ugyanaz a méret nem? De lehet a Watch 3 domború üveges? Mert ez teljesen sík....
Jah, tök felesleges pénzkidobás a fólia sztem is.
-
-=Jam=-
addikt
Kérdès: a Watch 3-ra való üvegfólia jó a Watch 4-re? Nagyjából ugyanaz a méret nem? De lehet a Watch 3 domború üveges? Mert ez teljesen sík....
Nem kell rá fólia, zafír, én már többször odavertem korláthoz pl., de makulátlan.
-
Rudiaszarvas
tag
Ízlések, pofonok nekem speciel kimondottan jobban tetszik mint a Watch 3. Nekem ma érkezett meg a Watch 4. Most picit tesztelem, ha nem válna be akkor eladásra kerül...
Kérdès: a Watch 3-ra való üvegfólia jó a Watch 4-re? Nagyjából ugyanaz a méret nem? De lehet a Watch 3 domború üveges? Mert ez teljesen sík....
-
Rudiaszarvas
tag
Ízlések, pofonok nekem speciel kimondottan jobban tetszik mint a Watch 3. Nekem ma érkezett meg a Watch 4. Most picit tesztelem, ha nem válna be akkor eladásra kerül...
-
xcsabo
őstag
-
doongoo
addikt
Nem vitatom, 4-es inkább egy sportosabb kinézetű, míg a 3-as szerintem is elegánsabb.
-
mrThomi
addikt
Nos, pár megállapítás mintegy összehasonlításképpen a watch 3-mal:
- tartósan viselve is könnyebb a 4-es, és ingujj alá is könnyebben becsúszik, mert laposabb is
- a szíjának (zöld verziót vettem a két titánszínű csuklóval) az a része, ahol becsatolod, az keskenyebb, vékonyabb és puhább is a 3-ashoz képest
- a 2-2 beépített titán csukló miatt a szíjban jobbanhozzáidomul a csuklóhoz, mint a 3-as full szilikon szíja.
- az óraház kialakása miatt a szíj egyenesen csatlakozik a házhoz (nem íves a szíj vége), emiatt szerintem több alternatív szíjat lehet hozzá találni. Még keresek én is, mert a gyári zöld a titán betétjével ugyan kényelmes, de azért inkább sportos, semmint elegáns...
- az egész óra inkább sportos, semmint elegáns
- a wear OS 6.0 kb tök ugyanaz, mint az 5, legalábbis a felszínen nem sok különbség van: más a pinkód beadó felület (eddig kék számjegyek voltak fekete alapon, most gombok vannak). Amúgy érdekessségképpen ugyan wear OS 6.0, de a security update az még dec.5, 2025
- az óra rendszere és működése ugyanolyan stabil, mint volt a 3-as is
- amit észrevettem az a 60s wellness overview más a korábbi a 60s healt checkinhez képest. A régi ha jól emlékszem 7 dolgot nézett, az új 10-et, de pl. az új most nem elemzi az arterial stiffnesst (leaglábbis nekem még nem jlezett erről semmit, de a régi verzió mindig ezt találta nálam fejlesztendőnek)
- wear OS 6.0-ra már/még nem lehet a google féle weather watchappot telepíteni (ennek volt kitehető kártyája napkeltétől naplementéig - amit szerettem a 3-ason)
- minden egyéb funkció szerintem tök azonos a 3-ashoz képest
Akinek van 3-as, annak szerintem nem éri meg a váltás. Nekem mégis megérte, mert ugyan van 3-asom, de az újdonság iránti kíváncsiságból vettem meg. Az egyetlen előnye talán az 1 évvel/verzióval talán hosszabb támogatás, bár azt a 3-asnál is látjuk, hogy azért ez ott sem igazán naprakész (gyanítom itt sem lesz az). Majd, ha a 3-as már nem gyárják/forgalmazzák és ennek az ára is elindul lefelé, akkor lesz esetleg elgondolkodtató, de addig megy úgyis lesz már talán 5-ös is
Tudom, hogy ez ízlés kérdése, de szerintem nem lett egy szép óra a W4. Azokkal a csavarokkal elöl kifejezetten ronda, nem egy szép letisztult óra dizájnját adja. A szíj kerekítésének elhagyása meg részemről még egy nagy fejete pont.
-
Land
veterán
-
Land
veterán
-
ghiottone
nagyúr
A Venu 3 sok tekintetben nagyon komoly visszalépés lesz (kb. mintha egy fitneszband-re váltottál volna egy okosóráról).
Nem kapod meg vele sem a WearOS fejlett okosfunkcióit, sem a Garmin sporttal kapcsolatos komolyabb metrikáit.
Kapsz egy mára már elavult, rettentően laggoló UI-t (a Garmin más irányba lépett tovább az újabb Venukkal), nagyon limitált okosfunkciókkal és limitált sportfunkciókkal.Barátnőmnek Venu 3s van, de ilyen érdekes nyomvonal rögzítést okosórában még nem láttam. Rendre kilométerekkel többet mutat neki 1-1 túrán. Nézzük a rögzítést telefonon a Mapy-val, megy a 2 óra és a végén 15,5 a Mapy, 15,86 kilométer a Watch 3 , 20 km a Venu 3s. Megnézzük a nyomvonalat és amikor megállunk össze-vissza mér még pluszba a Garmin semmi vagy minimális mozgás mellett, valószínűleg csak a kézemelésekre. De egyik barátom is mondja a Fenix 7s-el úszik, kiinteget a medencéből és az óra szerint már ment 2 fordulót...
-
captainnemo
senior tag
A Venu 3 sok tekintetben nagyon komoly visszalépés lesz (kb. mintha egy fitneszband-re váltottál volna egy okosóráról).
Nem kapod meg vele sem a WearOS fejlett okosfunkcióit, sem a Garmin sporttal kapcsolatos komolyabb metrikáit.
Kapsz egy mára már elavult, rettentően laggoló UI-t (a Garmin más irányba lépett tovább az újabb Venukkal), nagyon limitált okosfunkciókkal és limitált sportfunkciókkal.Én is gondolkodom WearOS okosóráról visszatérni garminra. Azok a WearOS órák melyek, 1-2 napos üzemidővel bírnak a szememben a kvázi használhatatlanság határán vannak, de ugye megjelent a dual processzoros megoldás, ami WearOS-t használhatóvá tette, egy hozzávetőlegesen venu3 üzemidőt, ami szerintem egy kvázi minimum. Gondolkodtam mit veszíthetek, ha váltok, de egyetlen dolog jut eszembe, az az emaileimet nem tudom teljes körűen az óráról elolvasni. Tényleg érdekelne, mi az ami még ezen felül valóban relevánsan elveszik.
-
Parallaxis
addikt
Sziasztok!
Újabb fejlemény van az órámmal kapcsolatban.
Úgy kb másfél hete adtam át az ügyet az Osztrák fogyasztóvédelemnek és bár nem tudom, hogy ennek hatására-e, de ma írtak a hibajelentésemmel kapcsolatban. Bár sok rosszat olvastam eddig, de ez most meglepett.
Azt órámról nem írtak semmit, de felajánlottak egy Upgrade-t.
Azaz a Watch 2 helyett kapok kártérítésként egy Watch 3-at.
Viszont olyannyira eltántorított ez az egész kálvária az Oneplus-tól, hogy mérgemben vettem egy Venu 3-at és úgy döntöttem, hogy ezt fogom megtartani, az OPW3 meg majd új gazdára talál.A Venu 3 sok tekintetben nagyon komoly visszalépés lesz (kb. mintha egy fitneszband-re váltottál volna egy okosóráról).
Nem kapod meg vele sem a WearOS fejlett okosfunkcióit, sem a Garmin sporttal kapcsolatos komolyabb metrikáit.
Kapsz egy mára már elavult, rettentően laggoló UI-t (a Garmin más irányba lépett tovább az újabb Venukkal), nagyon limitált okosfunkciókkal és limitált sportfunkciókkal. -
Mcrazy
őstag
Sziasztok!
Nem is tudom mit mondjak.. Az Oneplus-nak nem csak a szoftveres, de a szervíztámogatása is kritikán aluli.
Március 23. óta van náluk az órám. Azóta többször beszéltem velük Whatsapp-on, de csak annyit tudnak mondani, hogy nem tudják mi van az órával, el vannak csúszva, amint tudnak valamit értesítenek, de soha nem értesítettek semmiről sem.
Sem azt, hogy mikor lesz kész vagy netán csere lesz belőle. Érdemi infó helyett küldtek egy 50€ értékű kódot, amit a Store-ban lehet levásárolni olyan kiegészítőkre, amiket eszköz híján nem tudnék használni. Kenjék a hajukra..
Úgy döntöttem, hogy én már eleget vártam, ezért átadtam az ügyet a ECC (European Consumer Centre) Ausztriai kirendeltségének. Birkózzanak ők velük.
Talán nagyobb hatással van rájuk a fogyasztóvédelem, mint a mezei felhasználó.
Imádkozzatok, hogy soha ne legyen gond az órátokkal, mert támogatás terén nem sok jóra lehet számítani.
És hogy kerek legyen a történet, az oldalukon a Szervízmenüpontot leblokkolták. Nem lehet lekérdezni az állapotot, ugyanis a belépéshez szükséges kód nem érkezik meg a telefonra már több mint egy hete.Sziasztok!
Újabb fejlemény van az órámmal kapcsolatban.
Úgy kb másfél hete adtam át az ügyet az Osztrák fogyasztóvédelemnek és bár nem tudom, hogy ennek hatására-e, de ma írtak a hibajelentésemmel kapcsolatban. Bár sok rosszat olvastam eddig, de ez most meglepett.
Azt órámról nem írtak semmit, de felajánlottak egy Upgrade-t.
Azaz a Watch 2 helyett kapok kártérítésként egy Watch 3-at.
Viszont olyannyira eltántorított ez az egész kálvária az Oneplus-tól, hogy mérgemben vettem egy Venu 3-at és úgy döntöttem, hogy ezt fogom megtartani, az OPW3 meg majd új gazdára talál. -
PACSA75
őstag
-
fuzics
tag
-
kezo0
addikt
-
PACSA75
őstag
-
kezo0
addikt
-
PACSA75
őstag
Nekem ma ez jelent meg az órán:

Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a kínja? Minden működik hibátlanul, nem értem mit akar megjavítani.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Szép állapotú, fóliás Samsung Galaxy Watch 7 40mm, GPS, 12 hónap garanciával!
- Apple Watch SE 2 (2022) 44mm, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy Watch 6 classic 47mm LTE (SM-R965FZSAEUE)
- szinte új Apple Watch Series 11 GPS 42mm asztroszürke alumíniumtok fekete Apple 1 év garancia
- Apple Watch SE 3 2025, 1 Év Garanciával
- Új! Gigabyte Aero X16 Ryzen 7 350 32GB 2TB RTX 5060 16" QHD+ 165Hz 2ÉV GARANCIA! EU-MAGYAR bill!
- 146 - 147 - 167 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Macbook Magsafe 2 60W Budapest,/MPL/Foxpost
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, 7420, E6410, E6440, E5450 / SZÁMLA + GARANCIA
- SK Hynix, Samsung és más 16GB DDR4 so dimm 3200MHz modulok számlával, 6 hó garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Szuper




