- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: 24 éves a Windows XP! Nézzen ki úgy a Windows 11 mint az XP?
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
Új hozzászólás Aktív témák
-
neophyte79
tag
Sziasztok.
Adott egy M3 lite, a kérdés az, hogy érdemes-e a lehetőség szerinti legifjabb Androidot felmókolni rá? OTA szerint nyilván a legújabb van fenn, itt a kérdés...lesz látható javulás, vagy hagyjam a 3 GB RAM miatt? -
neophyte79
tag
Remélem nem leszek megdorgálva érte, de eladó a készülékem.

-
neophyte79
tag
Sziasztok. Kérdésem rövid lesz.
Decemberben lesz 3 éves, 32 gigás, tokban tartott, szép állapotban, 128-as SD kártyával. Mennyiért lehet ezt most eladni? Fogalmam sincs, azért kérdezem tőletek. Köszönöm. -
neophyte79
tag
Sziasztok.
Melyik a legfrissebb android a tabra, ami gyári?
És mit lehet feltenni, amit nem ajánl fel a frissítő?
Köszi.

-
neophyte79
tag
válasz
Divinity
#2002
üzenetére
Oké, hagyjuk.
Az ébresztés (gyári) valamilyen dokkoló probléma miatt nem ébreszt, amikor töltőn van.
Az android rendszer írta egy figyelmeztetésben, hogy a telefon ébresztője dokkolót észlel, pedig sima töltőn van. Nincs fizikailag dokkolóm. De mindegy, hagyjuk is.De lényegi előre lépés nem történt, mert nem tudja a választ senki.
-
neophyte79
tag
Sziasztok.
Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Az ébresztés (gyári) valamilyen dokkoló probléma miatt nem ébreszt, amikor töltőn van. Sima töltőn, nem dokkolón, eddig ilyen nem volt.
Tud valaki okosat erről? -
neophyte79
tag
válasz
Litván Zongora
#1636
üzenetére
Ez igaz, ellenben nagyobb kijelzőt és erősebb hardvert még elbírnék.

-
neophyte79
tag
Sziasztok. Rövid kérdés.

Lesz utódja ennek a készüléknek? M5-ről hallotam olvastam ezt azt. Ki mit tud, gondol a cseréről?
-
neophyte79
tag
-
neophyte79
tag
Lenne egy kis gondom.

Érzékeli az ujjlenyomatot a home gomb, de se alkalmazást váltani nem lehet, se visszalépni, semmit se. Mintha nem érzékelné, ugyanakkor az ujjlenyomat működik. Tud valaki valamit erre a hard reseten kívül?

-
neophyte79
tag
Köszönöm mindenkinek a választ. Igazából jól működik, nincs vele baj, de jobb szeretem a "friss" androidot. Lehet megcsinálom hétvégén, de most nincs rá ingerenciám.

-
neophyte79
tag
Sziasztok. Érdemes csinálni hard resetet a nougat frissítés után?
-
neophyte79
tag
válasz
Space marine
#324
üzenetére
Szürkét. Nagyon stabil, kemény, jó minőségű. Nem volt olcsó, de ennyit megért. Van rajta mágneses zár is. Megérdemli az M3, nagyon jó készülék.

-
neophyte79
tag
válasz
Space marine
#283
üzenetére
Ilyet rendeltem én is.
Stabil, kemény, minőségi. -
-
neophyte79
tag
Köszönöm a választ, nagyon mérges vagyok. Feltettem azt a touch programot, amit a videón is láttam. Érdekes eredmények születtek. Gondol egyet a szoftver, és amikor húzom az ujjam rajta, nem érzékeli folytonosan, csak szaggatva. Ugyanígy, ha ráteszem az ujjam, néha nem "látja". Egy android verziót tudsz írni?
-
neophyte79
tag
válasz
neophyte79
#211
üzenetére
Nem hsz-t gyűjtök, de megint beleakadtam a végszónál ebbe a mondatba.
A főoldalon eddig nem volt jellemző a dadogás a Kirin 950-nel, az M3-nál ez mégis előfordul.
Akinek lehetősége van rá, kérem nézze meg, hogy jelentkezik-e a probléma, illetve milyen android verzióval. Teljesen random, nem lehet tudni mikor hibázik, nekem tegnap fél óráig jó volt, aztán megint csinálta. Mindegy merre járok a menüben, akár böngészés, 2 ujjas nagyítás, görgetés.
Még egyszer köszönöm.

Vagy pl, ha hosszan nyomjátok gépelésnél az egyik betűt, hogy az "alatta" lévő karaktert kapjátok. Nálam itt is előön, vagy éppen mikor a törlésre rányomok, és szeretnék több szót, mondatot törölni, akkor megáll.
-
neophyte79
tag
A szűk keresztmetszet a Mali-T880MP4-es grafikus gyorsító, ami messze elmaradt egy Apple A10 vagy Snapdragon 820 3D-s lóerejétől, és ez már a főoldalon lapozva is kiderül. Az apró dadogásokkal még együtt lehet élni, mivel a böngészés és az alkalmazásváltás fürge marad, csak szokatlan akadozást látni egy Kirin 95x-es Huaweitől.
Lehetne egy kérésem a készülék tulajdonosaitól? Sokat teszteltem a készüléket tegnap, és szöget ütött a fejemben a gondolat, amit kiemelve beraktam ide a cikkből. Nem hiszem el, hogy a grafikus gyorsító a probléma ennél a készüléknél. Ha a főmenüt nem tudja lapozni, akkor más a gond. A tegnapi nap játék, beállítások böngészése közben, touch teszt programnál is jelentkezett a gond, miszerint nem érzékeli rendesen az érintést a kijelző. Nem hinném, hogy egy ilyen hardverrel rendelkező gépnek gondot okozna már a főoldalon történő lapozgatás, ha 3d-s játékok simán futnak rajta. Segítsetek egy kicsit ebben., nézzétek meg, hogy Nektek is akadozik-e?

-
neophyte79
tag
Sziasztok. Tapasztalt valaki az érintő kijelző működésekor olyat, mintha néha nem érzékelné az ujjat? Pl húzom valamelyik irányba, és megáll. Vagy megnyit valamit, amire nem nyomtam rá, csak húztam a kijelzőt.
[link] Itt jól le van írva a probléma.
-
neophyte79
tag
Sziasztok.
Nem értem a következőt: kinéztem az lte verziót, de nem látok sehol sem 2 kártya behelyezhetőséget a tabletbe. Csak 1-et látok, viszont ha így gondokodom, akkor csak sd kártyát /vagy nano simet lehet beletenni? Egyszerre nem megy a kettő? Esetleg elkerülte valami a figyelmem?

Igen, elkerülte...egy slotba megy a kettő. Jól látom? Valaki erősítsen meg...

Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Automata kávégépek
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Battlefield 6
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Végleg befellegzett a Vampire: The Masquerade – Bloodhuntnak
- BestBuy topik
- AliExpress tapasztalatok
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- iPad 8 gen 32GB wifi dobozos megkímélt
- iPad Mini 6 256GB wifi mint az új 2026.05.16. jótállás akku 99%
- iPad Air 5 256GB M1 Cellular Hibátlan/1-3 hónap gar./Akku 95%/p4517
- Óriástablet ! LENOVO Idea Tab Pro 12.7" 3K 144Hz + Pen+ Moto Buds, Üzletből, Gari 2027.9.01-ig
- Lenovo Tab4 (TB-8504x) tablet leárazás !!AkciÓÓ!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS PRIME H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Chieftech BD-25B 600W
- Logitech Lift for MAC ergonomikus egér
- BESZÁMÍTÁS! Asus A620M R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB Zalman M4 A-Data 750W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest







