Keresés

Aktív témák

  • pokmky

    tag

    válasz Tetsuo #133 üzenetére

    Szép álomvilágban élsz, ha azt hiszed, hogy egy komcsi bármikor is elszégyelli magát. Mellesleg a megfigyelésnek lehet többféle célja is, és a nyugatiak célja egy picivel emberszabásúbb, mint a kommunistáké, amik megszerezni, irányítani és elnyomni akarnak mindent, ami nekik nem tetszik.

  • hallador

    addikt

    válasz Tetsuo #130 üzenetére

    Bocs, de Kínától az elnyomáson, diktatúrán, a 70 éve tartó technológiai lopáson kívül láttál valamit? Mindezt úgy hogy emberek 100 milliók haltak bele, hol abba, hogy az elvtársak épp irtották őket, vagy épp halálra dolgoztatták, vagy épp a kisebbséget irtották.
    Tényleg sokkal szebb az a jövő, hogy ha kisebbségről van szó, akkor átnevelő táborba küldik, ez a jobbik eset, ha esetleg rosszul "viselkedsz" akkor bepontoz a rendszer, és simán elnyomnak , elküldenek átnevelő táborba. De az is elég ha leírod az igazat pl a koronavírusról.
    A TV-kben benn ül egy káder, aki azonnal le tudja állítani a komplett sugárzást, ha nem az megy amit a párt megenged.
    Emellett a csaklizott technológiával együtt ugyan növekednek, csak épp milyen áron.

    Lehet hogy ez a propaganda bejön valakinek, de eddig számomra USA jobban vizsgázott.

    Ha saját polgárait elnyomja, kémkedik utánuk, terrorizálja, miből gondolod, hogy ezt nem csinálná meg másokkal is szerencsére nem hagyják nekik.

Aktív témák