Új hozzászólás Aktív témák
-
arn
félisten
válasz
BlueAthlon #35 üzenetére
persze, de passzivan beszoritva vhova nem mind1. volt elotte olyan lapom, amin 6100+430 volt (az kisebb csikszelessegu es integralt, mint ez) hasonlo elrendezesben. tuning nelkul sem volt tul rozsas a helyzet.
-
arn
félisten
válasz
BlueAthlon #32 üzenetére
z0tynal... elvileg a max beallithato 300on elmennek. a hdmis verzio dragabb - egy dolog viszont aggaszto. az nf-m2 nviewn eleg jo hutes van, de itt a chipset csak egy kis bordat kapott. raadasul olyan helyen van, hogy pl egy 8800 mellett nem tudod lecserelni a bordat. ez forrobb kartya mellett nem elonyos.
gyakorlatban lehet meg mindig szerecsesebb lenne az nview elrendezese ha gyartanak.
[Szerkesztve] -
arn
félisten
en sima pct epitek
csak kicsiben.
[link]
de epp mintha azt olvastam volna, hogy a q33nak jonnek az olcsobb verzioi. de nem is ez a lenyeg.... szamomra csak annyi, hogy kicsi legyen es lehessen normalisan tuningolni. bar mintha azt irtak volna vhol, hogy nem lehet a 1333as fsb miatt 1:1ben hajtani. ami azert kar, mert a 400as fsb melle mar 1000en ketyego ram kell. pedig aztan alig szamit.
abiteknak sikerult ilyen szempontbol franko lapot alkotni am2 ala. ez meg 6150/430, de mar itt vannak a gf700asok is (an-m2). es olcsobb is raadasul (17k).
[Szerkesztve] -
arn
félisten
fless!
en most hasonlo cipoben vagyok - kicsi izmos gepet szeretnek, de am2es lapot lehetett csak normalisan tuningolni (brisbane van epp ezert jelenleg). viszont most jottek ki a g33as lapok, ahol az asust es a gigat allitolag 450 fole lehet rangatni.
viszont teszt meg nyista. nem tervezitek?
Új hozzászólás Aktív témák
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Óvodások homokozója
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- League of Legends
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Honor 400 lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Olcsó Számítógép PC Akár játékra! Intel X5650 / GTX 1650 / 24GB / 240SSD+ 500HDD
- Xiaomi Redmi A3 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! ASUS MAXIMUS VIII HERO Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- DDR3 BAZÁR! 8GB 16GB 1333MHz 1600MHz 2400MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest