-
Fototrend
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Physicist03
senior tag
válasz
Medvelászló
#8272
üzenetére
Yakut rejtekhelyei:
Első: 1a 1b
Második: Szennyvíztisztítónál
Harmadik:Jupiter - Kőbánya -
==Andrew==
csendes tag
válasz
Medvelászló
#8272
üzenetére
Annyira nem is vészes,más játékoknál sokkal jobban meglehet érezni ezt a szintet mint itt.Jobban élvezem különben mint hét évvel ezelőtt mikor még easy-n nyomtam
végigsétálsz a pályákon egy betöltéssel é semmi élményt nem ad nekem.Így legalább van akadályba ütközés,ami addig nem hagy békén míg nem csinálom meg.Egyébként a Clear Sky résszel nem játszottam még de jobb mint a prypiat? vagy hasonló?
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Beszámítás! LG 32GQ850-B 32 240Hz IPS QHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Wacom DTH-2200, (Cintiq 22HD touch) - 21,5" Digitalizáló tábla- Full HDs - Több db
- Simson tank
- Beszámítás! Apple Macbook Air 15 M2 2023 8GB 256GB notebook garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi kamera + HUB + okoskonnektor eladó
- Új, Aktiválatlan iPhone 17 Pro Max (256 GB) (rendelhető)
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3584
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 34WQ75X-B - 34" Ívelt IPS Panel - 3440x1440 2K QHD - 60Hz 5ms - FreeSync - USB Type-C 90W
- Apple iPhone 13 / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
végigsétálsz a pályákon egy betöltéssel é semmi élményt nem ad nekem.Így legalább van akadályba ütközés,ami addig nem hagy békén míg nem csinálom meg.Egyébként a Clear Sky résszel nem játszottam még de jobb mint a prypiat? vagy hasonló?
shield
