-
4745 - 4601
4745 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Morph33
tag
Egy bringás esés következtében eléggé karcos lett a gyűrű (csak az, és ez a legnagyobb probléma az esetben hál'isten).
Tud valaki olcsó forrást,ahonnan lehet szerezni? AliExpress ről egy darab eladót talaltam 5800ft környékén.
Amúgy szetszedtem már, és nem egy nagy dolog takaritani,vannak rá videók youtubeon.
Szia!
Légyszi linkelj egy youtube videót, amin konkrétan a watch 6 classic gyűrűjének cseréjét mutatják be.
Most megint rákerestem, mert már egy ideje nem néztem, de továbbra sem találok semmit, se magyarul, se angolul, se németül keresve.
Ezt a reddit posztot tudom ajánlani esetleg.
Nálam sajnos nem csak a gyűrű sérült, hanem a fix, fekete műanyag gyűrű is, amit gondolom házzal és kijelzővel együtt lehet csak cserélni
Ráadásul nem is volt durva esés biciklivel vagy hasonló, hanem a lányom rámnyitotta a kocsink ajtaját, ahogy mentem el a kocsi mellett és az karcolta meg a forgó és a fix gyűrűt is. -
Lajmund
őstag
Egy bringás esés következtében eléggé karcos lett a gyűrű (csak az, és ez a legnagyobb probléma az esetben hál'isten).
Tud valaki olcsó forrást,ahonnan lehet szerezni? AliExpress ről egy darab eladót talaltam 5800ft környékén.
Amúgy szetszedtem már, és nem egy nagy dolog takaritani,vannak rá videók youtubeon.
Nem is tudtam, hogy ilyen egyszerű szétszedni.
Vazze, két éve van már üresjárat, és nem röccent, mert a kis mágnesek üregei kisebbek, mint a többi, és így ezek eltömődtek. Én régi bankkártyának a sarkát kicsit ék alakúvá faragtam sniccerrel, és azzal pattintottam le. Tűvel kitakarítottam, fogkefével kisikáltam, visszapattintottam, és hibátlanul működik, mint újkorában. Aki szétszedi, tálca fölött vagy világos lepedő felett csinálja, mert picik a csapágygolyók. Műanyag távtartót érdemes először a gyűrűbe helyezni visszarakásnál úgy, hogy lefelé nézzenek a fülek, úgy ülnek csak be szépen, és úgy lehet könnyen visszarakni. -
golyós
addikt
Segítsetek
Megnyitottam egy oldalt, azóta ez a mediakimenet " üzenet" nem tüntetett el. Minden be van zárva, de ezt egyszerűen nem lehet eltúntetni, már az óra is jelzi.
Zárképernyőre es AOD-re is kirakja.
Ha ujraindítanám valószínűleg eltúnne, de akkor legközelebb nem tudom a megoldást.
-
joergie
őstag
Egy bringás esés következtében eléggé karcos lett a gyűrű (csak az, és ez a legnagyobb probléma az esetben hál'isten).
Tud valaki olcsó forrást,ahonnan lehet szerezni? AliExpress ről egy darab eladót talaltam 5800ft környékén.
Amúgy szetszedtem már, és nem egy nagy dolog takaritani,vannak rá videók youtubeon.
-
erikke17
őstag
Sziasztok
Vagy nem találom vagy nincs. Szeretném gboard billentyűzetről el tüntetni a ékezetes gombokat nagyobbak legyenek picit a gombok sima betűkre. Összetett válaszokat úgysem írok arra a gyorsra meg egyszerűbb picit számomra. Lehetséges ez?
Előre is köszönöm. -
ClioRS
őstag
-
gyuri81
veterán
-
ClioRS
őstag
Nem akarom elkiabálni, de nálam mintha javult volna a Play fogyasztása. Tegnap már nem volt olyan magas a % és ez még ma is így van. Nem tűnik úgy mintha frissült volna bármi is, lehet tényleg valami szerver oldali gebasz volt amit javítottak.
-
ClioRS
őstag
Nekem is előjött a merülés probléma, 48%-ot zabál a Play....
-
rstwingo
tag
A vicc az ,hogy tudják ,hogy elcseszték és nem kapkognak a kijavításán.
Jó van az a sok paraszt már megvette,minek kapkodni, ugy se adják el cimszó alatt. -
TiMoN
senior tag
-
jano_77
nagyúr
Nekem eddig kettőt ment, de én éjjel nem viselem. Most a 2 nap ugyanígy necces lett most.
eddig nekem is a második nap estéjén kellett töltenem, most pedig már aznap este újra
-
Markizmark
addikt
-
jano_77
nagyúr
-
gyuri81
veterán
Az alábbi hibával küzdök.
A W6 Classic-om egy S24 Ultrához van kapcsolva kb már vagy máfél éve. Sajnos az utóbbi hónapokban azt tapasztalom, hogy nagyon merül a telefonom. Ha leválasztom az órát a telefonról ( BT ki a telón), akkor nagyon baráti a 2 éves S24U fogyasztása/ standby üzemideje. De órával viszont a standby baromi rossz. Csináltam már az órán gyári visszaállítást. Mondjuk itt azt a hibát követtem el, hogy biztonsági mentésből tettem vissza a W6C-t.
Hogyan tudom kinyomozni, hogy az órával való kapcsolat miért zabál ennyit??
( ezt a posztot bemásolom az S24U topicba is, hátha több szem többet lát ) -
mSchumi87
senior tag
Ilyen kis akkunál még tovább korlátozni, például 80%-os töltésre, szerintem semmi értelme. Az 5 éves GW4 44 mm-es órám a mai napig simán bír egy napot úgy, hogy mindig töltőn volt
-
Seraph 16
őstag
Tapasztalat, nem csak saját.
Mit gondolsz miért van akkuvédelem funkció beépítve pl az okostelefonokba?
Ha azt bekapcsolod akkor akár már 80%-nál leállítja a töltést, az érték módosítható 95-ig.
Pl S26-nál.Erről jut eszembe, régebben mintha ígérték volna, hogy a W6C is kap ilyen akkuvédelmi funkciót, hogy csak X%-ig tölt, de én nem találok ilyet. Van ilyen beállításunk valahol?
-
tylerddd
veterán
Tapasztalat, nem csak saját.
Mit gondolsz miért van akkuvédelem funkció beépítve pl az okostelefonokba?
Ha azt bekapcsolod akkor akár már 80%-nál leállítja a töltést, az érték módosítható 95-ig.
Pl S26-nál.Jó, hát ezekről a beépített akkuvédelmekről is lehetne és szoktak is hosszasan értekezni a telefonos topikokban, hogy ki szerint van és ki szerint nincs értelme. Ugye te sem gondolod, hogy minden beépített funkció életképes a gyakorlatban? Mint pl. a fentebb említett vérnyomásmmérés. Fentebb egy fórumtárs nem így tapasztalta az órás akku témát. Akkor? Most kinek van igaza?!
-
Markizmark
addikt
-
Drag77
senior tag
Szia, igen én pixel - el használom. Vernyomast második negyedévre van tervbe, most az ECG működik.
-
Badboys
őstag
Sziasztok,
Nem Samsung telefonokon működő ECG és vérnyomásmérés. Egyenlőre béta és az ecg megy, de második negyedévben vérható a vérnyomás is:
Geminiman-Wellness-CompanionX telefon és Samsung óra? Mondjuk a vérnyomást eddig is Omronnal mértem csak a Samsung Healtban naplóztam. Amennyiben ez a le írt kombóval működik akkor nekem így jó. Amint lesz egy életképes óra azonnal kukázom a samu óráját is.
-
tylerddd
veterán
-
nagyj74
senior tag
-
Drag77
senior tag
Sziasztok,
Nem Samsung telefonokon működő ECG és vérnyomásmérés. Egyenlőre béta és az ecg megy, de második negyedévben vérható a vérnyomás is:
Geminiman-Wellness-Companion -
sbalu1
senior tag
Nem tesz jót az akkunak, ha sokáig 100%-on van tartva.
Nálam ez nem igazolódott be.
-
tylerddd
veterán
Nem tesz jót az akkunak, ha sokáig 100%-on van tartva.
Köszönöm! Tapasztalat vagy csak gondolod?
-
Markizmark
addikt
-
Badboys
őstag
-
tylerddd
veterán
Mert nem akarok a bekapcsolással szórakozni, ha épp indulnék olyan helyre, ahol használni akarom. Persze, tudom, nem óriási idő, de azért elég lassan bootolgat a kütyü.
@mSchumi87 Köszönöm!
-
mSchumi87
senior tag
Nekem pontosan így van évek ota, semmi valtozást nem vettem észre az aku-n, szerintem van valami védelem benne mert nem is meleg meg semmi amikor leveszem a toltorol, szoval mindig 100% indulok el ha kell, nyugodtan rajta hagyhatod, GW4-et es most a GW6C-t is igy hasznalom
-
ρσгτσ
addikt
-
tylerddd
veterán
Általában ha 100%-on óra, leveszem a töltőről. Szerintetek ártana neki, ha akár több napig a "bölcsőben" hagynám? Köszi!
-
mSchumi87
senior tag
-
Badboys
őstag
Kérdezném, hogy nincs e meg valakinek a tört Samsung Healt app? telefont váltanék és kellene. Akinek megvan és eltudná küldeni le írással, hogy miként kell telepíteni meg köszönöm.
-
tylerddd
veterán
-
mSchumi87
senior tag
-
tylerddd
veterán
-
mSchumi87
senior tag
Tegnap megnéztem a W8C-t MM-ban és nagyon mutatós élőben, viszont full robosztus a készülék. Nem tudom mennyire tudnám viselni a hétköznapokban. W6C-ből nekem a 43mm-es van. A kívül bőr, belül szilikon megoldás szerintem jó, a szoftver pedig parádésan gyors, összehasonlíthatatlan a 6-tal. Nem tudom az milyen lehetett újan, de jelenleg elég lomha és újan se volt már annyira wow. Gondolkodom még rajta.
Bejon az uj forma?
-
tylerddd
veterán
Tegnap megnéztem a W8C-t MM-ban és nagyon mutatós élőben, viszont full robosztus a készülék. Nem tudom mennyire tudnám viselni a hétköznapokban. W6C-ből nekem a 43mm-es van. A kívül bőr, belül szilikon megoldás szerintem jó, a szoftver pedig parádésan gyors, összehasonlíthatatlan a 6-tal. Nem tudom az milyen lehetett újan, de jelenleg elég lomha és újan se volt már annyira wow. Gondolkodom még rajta.
-
jano_77
nagyúr
-
jano_77
nagyúr
Megvan a Watch8-nál is.

De egyelőre szükség is van rá, mert az órán még tényleg van cache partíció, hiába már ART (Android Runtime) futtatókörnyezet van.
Az órák még hagyományos (legacy) partíciós sémát használnak, és fizikailag is létezik a cache partíció memória és tárkapacitás korlátok miatt. OTA frissítés után nem árt törölni a cache partíciót, beragadhatott valami, ha nagyobb akkufogyást tapasztalnánk.
A telefonoknál már dinamikus A/B partíció van (Galaxy S23 Ultra még csak virtuális A/B), és nincs már ténylegesen cache partíció, így nincs is mit törölni frissítés után.hogy lehet lefuttatni ezt a wipe cach-t az órán?
-
Capella
őstag
Megvan a Watch8-nál is.

De egyelőre szükség is van rá, mert az órán még tényleg van cache partíció, hiába már ART (Android Runtime) futtatókörnyezet van.
Az órák még hagyományos (legacy) partíciós sémát használnak, és fizikailag is létezik a cache partíció memória és tárkapacitás korlátok miatt. OTA frissítés után nem árt törölni a cache partíciót, beragadhatott valami, ha nagyobb akkufogyást tapasztalnánk.
A telefonoknál már dinamikus A/B partíció van (Galaxy S23 Ultra még csak virtuális A/B), és nincs már ténylegesen cache partíció, így nincs is mit törölni frissítés után. -
golyós
addikt
-
qltsar
veterán
-
Lajmund
őstag
-
tylerddd
veterán
-
mSchumi87
senior tag
-
qltsar
veterán
Toltes nalatok rendben van a frissites ota?
Csontra merult nalam este, gyari toltokabellel, es kompatibilis gyorstoltovel 1 ora 57 percet ir ki a teljes toltesre
. -
Morph33
tag
-
tylerddd
veterán
Üdv! Basszus, most látom, hogy én a W8C topikba írtam, amit ide akartam
Szóval, jött egy frissítés az órára. Jelenleg nem tapasztalom, hogy az AoD-n "lemaradna" az idő és csak felélesztéskor éri utól magát.
Nálam ezt a gyári számlapokkal is csinálta. Borzasztó volt. -
spider23
senior tag
-
ClioRS
őstag
-
Morph33
tag
Jött egy frissítés a GW6C 47 simára. -
jano_77
nagyúr
Sziasztok.
Telefonos topikban is feltettem a kérdést, de mégis csak az óráról van szó, ezért inkább itt is feltenném:
Létezhet, hogy az órámat a Drivello app meríti brutálisan az utóbbi időben - kb mióta a telefonra feltettem az appot és egyébként a telefonom sem bír azóta ki egy napot sem - vagy vmi más miatt merülhet drasztikusan az óra? Reggel leveszem a töltőről, akkor korábban bírta másnap délután/estig. Most már aznap este újra fel kell tegyem a töltőre.
-
Drag77
senior tag
-
qltsar
veterán
Így van és nem hiányzik az ami volt Watch 6-on mert nem használtam.
De ez igy is van rendjen, szerencsere lehet valogatni, kinek mi a prioritas
. -
ferrari0819
tag
-
qltsar
veterán
Vannak akik élnek halnak a Samsungért még akkor is ha naponta tölteni kell...
és ha van jobb azt még csak azért sem veszik észre, végsőkig varják a frissítést hátha jobb lesz ahogy én is de nem. Ennél nem várom a frissítést mert egyszerűen jó és kész amit meg nem tud az nem is hiányzik mert nem használtam, cserébe van 14 napos akku ami elég meggyőző. Hogy feláras lehet mert jobb a minősége NEKEM!
Ha valaki keres watch 6 LTE akkor van egy eladó.
Pontosan, NEKED!
Amiket irtam az elozo hszben nincsenek Garminon.
Cserebe van jobb uzemido, meg pontosabb meresek.
-
ferrari0819
tag
Mi nem volt meg a Garminban amit a Samsung tud? Nem kötekedésből kérdezem, komolyan érdekel, én nem vagyok egy hardcore okosóra használó, óraként használom, méri a lépéseket meg néha benyomom az edzéskövetést és ki is fújt. Volt Garmin Venum ezelőtt, nekem az sokkal jobban bejött a hosszú üzemidő miatt, mindent tudott amire nekem kell, csak ugye a Health appal nem szinkronizál és szerettem volna egy helyen látni mindent, mert nem mindig van a kezemen az óra.
Vannak akik élnek halnak a Samsungért még akkor is ha naponta tölteni kell...
és ha van jobb azt még csak azért sem veszik észre, végsőkig varják a frissítést hátha jobb lesz ahogy én is de nem. Ennél nem várom a frissítést mert egyszerűen jó és kész amit meg nem tud az nem is hiányzik mert nem használtam, cserébe van 14 napos akku ami elég meggyőző. Hogy feláras lehet mert jobb a minősége NEKEM!
Ha valaki keres watch 6 LTE akkor van egy eladó.
-
ClioRS
őstag
Garmin egy túlárazott buta óra és az emberek 90%-nak felesleges sport tevékenységre. Mert legtöbben erre veszik és monitorozásra. Pánt nélkül semmit nem ér az se. Bőven elég erre a samsung ami cserébe okos és mindent is tudsz vele. Reggel este töltöm kényelmesen állványos töltőn amikor készülődök pont leszarom az üzemidőt. Volt epix 2 pro tulajként írom.
Mi nem volt meg a Garminban amit a Samsung tud? Nem kötekedésből kérdezem, komolyan érdekel, én nem vagyok egy hardcore okosóra használó, óraként használom, méri a lépéseket meg néha benyomom az edzéskövetést és ki is fújt. Volt Garmin Venum ezelőtt, nekem az sokkal jobban bejött a hosszú üzemidő miatt, mindent tudott amire nekem kell, csak ugye a Health appal nem szinkronizál és szerettem volna egy helyen látni mindent, mert nem mindig van a kezemen az óra.
-
nagyj74
senior tag
Garmin egy túlárazott buta óra és az emberek 90%-nak felesleges sport tevékenységre. Mert legtöbben erre veszik és monitorozásra. Pánt nélkül semmit nem ér az se. Bőven elég erre a samsung ami cserébe okos és mindent is tudsz vele. Reggel este töltöm kényelmesen állványos töltőn amikor készülődök pont leszarom az üzemidőt. Volt epix 2 pro tulajként írom.
Csatlakozom. Egy évig volt Garmin Fenix 8-am. Menekültem is vissza a Samsunghoz. Ultrám van, két napot elmegy, és nem egy tragédia a fürdési idő alatti teljes feltöltés.
-
Lajmund
őstag
Lehet, hogy be van állítva - talán 1x használtam is próba kedvéért, de telefonnal szoktam fizetni, nem használom. A pin kódot elég gyakran kéri, ez igaz, ez is fura volt. Ha hosszabb ideig nem nyúlok az órához és utána mondjuk megnéznék vmit, már kódot kér akkor is ha a kezemen van folyamatosan.
Tegnap nekem is kérte a kódot pedig nem szokta. Fizettem teloval. Utána néztem rendesen működött. Lehet volt valami anomália amúgy 2.5 éve gondtalanul fizetek vele.
-
Markizmark
addikt
Lehet, hogy be van állítva - talán 1x használtam is próba kedvéért, de telefonnal szoktam fizetni, nem használom. A pin kódot elég gyakran kéri, ez igaz, ez is fura volt. Ha hosszabb ideig nem nyúlok az órához és utána mondjuk megnéznék vmit, már kódot kér akkor is ha a kezemen van folyamatosan.
Úgy érzékeli, hogy levetted, koszos a szenzor, laza a szíj talán.
Amikor csak az értesítés ikonját látod akkor fent kell legyen egy lakat ikon, ami jelzi, hogy le van zárva. -
jano_77
nagyúr
Lehet, hogy be van állítva - talán 1x használtam is próba kedvéért, de telefonnal szoktam fizetni, nem használom. A pin kódot elég gyakran kéri, ez igaz, ez is fura volt. Ha hosszabb ideig nem nyúlok az órához és utána mondjuk megnéznék vmit, már kódot kér akkor is ha a kezemen van folyamatosan.
-
$atirka
őstag
Lenne egy olyan kérdésem, hogy vmelyik frissítés óta az óra csak olyan jelzést ad,ha pl GMAIL vagy Messenger üzenet et kapok, hogy magát az app ikont teszi ki, de korábban pl az üzenetből is láttam legalább az elejét és el tudtam dönteni, hogy fontos vagy sem, azonnal kell foglalkozzak vele vagy ráér! Most viszont nincs ilyen, ez mitől változhatott meg és hol tudom visszaállítani a korábban megszokottra?
Szerintem ilyenkor nincs feloldva az órád. Gondolom fizetés be van állítva rajta, tehát kér pin kódot amikor felteszed az órát. Vagy már megadtad a pin kódot, de újra kell neki. Ilyenkor csak az adott app ikonját teszi ki.
-
Markizmark
addikt
Lenne egy olyan kérdésem, hogy vmelyik frissítés óta az óra csak olyan jelzést ad,ha pl GMAIL vagy Messenger üzenet et kapok, hogy magát az app ikont teszi ki, de korábban pl az üzenetből is láttam legalább az elejét és el tudtam dönteni, hogy fontos vagy sem, azonnal kell foglalkozzak vele vagy ráér! Most viszont nincs ilyen, ez mitől változhatott meg és hol tudom visszaállítani a korábban megszokottra?
Beállításokat nézd át, nekem most is így működik, látom a szöveget, az óra up to date.
-
Lajmund
őstag
Garmin egy túlárazott buta óra és az emberek 90%-nak felesleges sport tevékenységre. Mert legtöbben erre veszik és monitorozásra. Pánt nélkül semmit nem ér az se. Bőven elég erre a samsung ami cserébe okos és mindent is tudsz vele. Reggel este töltöm kényelmesen állványos töltőn amikor készülődök pont leszarom az üzemidőt. Volt epix 2 pro tulajként írom.
-
ferrari0819
tag
Fizetni lehet vele a többit nem is használtam így felesleges volt. Ha mégis használtam 1 napot sem bírt az óra. Hagyjuk már ezt a mai világban hogy 2 naponta töltsem az órát, csomó mindent tud nem azzal van a baj, hanem hogy nem meri használni az ember, ki kell kapcsolni szinte mindent rajta hogy valahogy kihúzza nagy nehezen a két napot. Összességében jó volt szerettem, az akksi -akkumulátor kezelése kuka.
-
qltsar
veterán
Hát igen, nekem is ebből lett elegem de nagyon na meg sorolhatnám. Ezért váltottam Garmin Venu 4-re és hát nagyon minőségi a váltás, a 14 napos üzemidő csak hab a tortán úgy hogy a háttérben mér mindent is.
Google Wallet, eSIM, telefon nelkul navigalas, edzes kozben YT Music / Spoty hallgatas mukodik?
Megvan a maga baja a Galaxy Watch-oknak, de teljesen mas liga a ket marka, raadasul 2x annyiba is kerul kb.
. -
ferrari0819
tag
Lenne egy olyan kérdésem, hogy vmelyik frissítés óta az óra csak olyan jelzést ad,ha pl GMAIL vagy Messenger üzenet et kapok, hogy magát az app ikont teszi ki, de korábban pl az üzenetből is láttam legalább az elejét és el tudtam dönteni, hogy fontos vagy sem, azonnal kell foglalkozzak vele vagy ráér! Most viszont nincs ilyen, ez mitől változhatott meg és hol tudom visszaállítani a korábban megszokottra?
Hát igen, nekem is ebből lett elegem de nagyon na meg sorolhatnám. Ezért váltottam Garmin Venu 4-re és hát nagyon minőségi a váltás, a 14 napos üzemidő csak hab a tortán úgy hogy a háttérben mér mindent is.
-
jano_77
nagyúr
Lenne egy olyan kérdésem, hogy vmelyik frissítés óta az óra csak olyan jelzést ad,ha pl GMAIL vagy Messenger üzenet et kapok, hogy magát az app ikont teszi ki, de korábban pl az üzenetből is láttam legalább az elejét és el tudtam dönteni, hogy fontos vagy sem, azonnal kell foglalkozzak vele vagy ráér! Most viszont nincs ilyen, ez mitől változhatott meg és hol tudom visszaállítani a korábban megszokottra?
-
sbalu1
senior tag
Nálam AOD nappali használattal 1~1.5 napot bír ki egy töltéssel, úgy hogy általában 16%-os szintnél teszem fel a töltőre.Újabb korában kicsit többet bírt.
-
Lajmund
őstag
10 óra aod folymatosan pulzus mérés nálam kb 35% minusz. Alvás 20% minden bekapcsolva. Reggeli és esti készülődés közben töltöm amennyi éppen sikerül. Mindig van benne elég. Újkora óta van meg. Egész jól bírja 2.5 évesen. De valószínűleg ha villant valami szebbed a 9 vagy a 10 ultra akkor váltok. Jelenlegi kocka forma nem jön be úgy hogy nincs is kihasználva legalább aksi ügyileg a hely. De kijelző is lehetne nagyobb legalább ha ilyen nagy buta. Majd látjuk.
-
helixP
nagyúr
40mm-snél nálam:
este 10 fele leveszem a töltőről, este 9-kor ráteszem újra úgy, hogy általban 20-40% még van benne.
- AOD nincs
- Folyamatos pulzus nincs
- Viszonylag sok notifikációt kapok -
atis123
tag
Kinél hogy alakulnak az üzemidők? mert nálam már kb 10 óra. úgyhogy alig csinálok rajta valamit. Délelőtt töltöm, este már majdnem halott. tizen pár százalék.
-
atis123
tag
Sziasztok. Másnál jól rögziti az alvási értékeket? Tegnap marha szarul aludtam, rémálmok, fejfájás, többszöri ébrenlét stb erre reggel kiirja hogy kiváló
, ( watch 8) de a watch 6 is ezt csinálta..
Kb 5 napja nézem az alvást, eddig is azt irta hogy jó, meg kiváló, de jókat is aludtam..Bekapcsolt a Freddy Krueger mód

-
Lajmund
őstag
Esetleg ha valakinek kelleni fog.
Mód hozzáadása - Kiválasztod mikor induljon - további műveletek a módhoz - műveletek hozzáadása - Galaxy watch - always on display - bekapcsolás.
Ezután ugyan ez mégegyszer csak kikapcsolás. -
Lajmund
őstag
Arra van valami megoldás hogy csak az óra aod bizonyos időben menjen és utána kapcsoljon ki? Nem találtam erre megoldást a rutinoknál. Számlapot lehet változtatni az is poén de az aod kéne nekem hogy ne kelljen kapcsolgatni.
-
mSchumi87
senior tag
Ez is es a automatikus wifi bekapcsolas is igaz, szerintem ezeket sose fogjak javitani, vagy direkt így mukodnek
-
golyós
addikt
A Google digitális asszisztens miért indul újra állandóan?
Nem tudtok valami megoldást rá, hogy kiiktassam?
Teljesen feleslegesen fut, nem használom, de mindig újra fut a háttérben. -
Fall-N
veterán
Nekem nem szokott a WiFi bekapcsolni magától. Nem lehet, hogy automatikus módban marad nálad? Nekem úgy van, ahogy utoljára hagyom.
helixP bugjáról nem tudok érdemben írni, mert nincs Samsung telefonom és a ne zavarjanak módot sem használom. Ha nem akarom, hogy értesítsen az óra, akkor csak szimplán bontom a BT-t.
-
Badboys
őstag
-
joocek
aktív tag
Adott az óra. El kellett a telefonomat vinni szervizbe, ezért átraktam egy másik telóra az órát, simán át tudtam importálni mindent, tökéletesen működött. Tegnap, mikor visszatettem az eredeti telefonra, eltűnt az összes számlap az applikációból és a telefonról is. Még a letöltések közül is Van tippetek?
-
helixP
nagyúr
Sima 6-oson a UI 8 frissítés ota óta a Ne zavarjanak mód kikapcsol magától, ha az óráról kapcsolom be: kb. 6–10 másodperc után az órán és a telefonomon (Fold6) is kikapcsol. Ha viszont a telefonról indítom el, akkor rendben bekapcsolva marad.
Csak a gyorskapcsolóból van így. Ha a Beállításokból kapcsolom be, működik. Akkor is bekapcsolva marad, ha a gyorspanelon külön kiválasztom az " Amíg ki nem kapcsolom " opciót.
Szerk: aszem általános bug, más fórumokon is jelezték...
Nagyszerű.
A frissítés nem oldotta meg ezt a bugot.... De örüljünk az új biztonsági frissítésnek. -
Jancsi11
csendes tag
Valahogy ki lehet kapcsolni ezeket az értesítéseket?
Galaxy Watch6 Manager
Galaxy Watch6 leválasztva a telefonról
-
jano_77
nagyúr
nekem egy ideje - talán a legutóbbi frissítés óta - ha jön mondjuk egy messenger vagy gmail értesítésem, akkor csak az ikont dobja fel, de az üzenetből semmit!? Pedig korábban el tudtam olvasni nagyjából az üzenet elejét - tudtam, hogy fontos vagy sem - és nem állítottam semmit a beállításokban.
-
gyuri81
veterán
Ha több értesítés érkezik az órára, akkor eddig is úgy volt, hogy fent jelzi ezeket, mikor lapozol az értesítések között?
-
ata64
kezdő
-
gyuri81
veterán
-
Fall-N
veterán
-
Morph33
tag
GW6C 47mm no LTE verzióra ma érkezett egy biztonsági frissítés.
-
janaman01
addikt
Nekem sajnos nagyon visszaszorult az óra használata szóval en nem tudok nagyon segíteni. Meg nekem mindig kicsit bullshit volt ez az alvásfigyelő mert én nem szoktam horkolni és 2x is felvette a semmit. Na meg egyszer a kutyát szóval azért mértékkel higgy el bármit ennek
Köszi szépen!
Más a watch 6 is on a felső gomb 2x nyomásra van beállitva a wallet, de nagyon sokszor nem nyitja meg...a watch 8 on megy mindig , ez vajon mitől lehet?
-
vodrosjozsi
addikt
Sziasztok. Másnál jól rögziti az alvási értékeket? Tegnap marha szarul aludtam, rémálmok, fejfájás, többszöri ébrenlét stb erre reggel kiirja hogy kiváló
, ( watch 8) de a watch 6 is ezt csinálta..
Kb 5 napja nézem az alvást, eddig is azt irta hogy jó, meg kiváló, de jókat is aludtam..Nekem sajnos nagyon visszaszorult az óra használata szóval en nem tudok nagyon segíteni. Meg nekem mindig kicsit bullshit volt ez az alvásfigyelő mert én nem szoktam horkolni és 2x is felvette a semmit. Na meg egyszer a kutyát szóval azért mértékkel higgy el bármit ennek
-
janaman01
addikt
Sziasztok. Másnál jól rögziti az alvási értékeket? Tegnap marha szarul aludtam, rémálmok, fejfájás, többszöri ébrenlét stb erre reggel kiirja hogy kiváló
, ( watch 8) de a watch 6 is ezt csinálta..
Kb 5 napja nézem az alvást, eddig is azt irta hogy jó, meg kiváló, de jókat is aludtam.. -
qltsar
veterán
-
PeteePeti
őstag
Nalam egyik naprol a masikra elkezdett laggolni a quick panel lehuzasa, meg a csempek balra jobbra huzkodasa is beszaggat, ha nem akkor meg, mintha kevesebb FPS-sel menne, mint elotte.
CPU info szerint semmi sem huzza az orat a hatterben.
Reduce transparencyvel egy fokkal jobb a helyzet, de ugy sem olyan, mint 1 honappal ezelott, ugyanezzel a szoftververzioval...erthetetlen.
Ha lejjebb veszed az animációkat a fejlesztői beállításokban akkor nem jobb a helyzet a szaggatásokat illetően? Nekem le van véve mindhárom 0,5-re és nem akadozik semmi!
-
golyós
addikt
Érdekes ez a hektikus működés.
nálam a rutinok néha beragadnak, a felét végrehajtja, a felét nem.
Az állapotjelző szerint néma az óra, a menüjéből nézve pedig hangra van állítva, jelez is óránként, üzenetet stb.
Az energiatakarékos mód az éjszaka után sokszor bekapcsolva marad, ezt is csak azért veszem észre mert a csuklómat forgatom mint valami bolond
mire rájövök, hogy takarékos módban maradt.
Ellenben az aksi meg szárnyal, eddig nyögve volt meg a 2 nap, most meg lazán hozza a 3 napot, jelenleg 48% és azt írja 2 nap és 6 órája volt töltőn.
Nem telepítettem semmi újat, minden úgy ahogy eddig. -
qltsar
veterán
Nalam egyik naprol a masikra elkezdett laggolni a quick panel lehuzasa, meg a csempek balra jobbra huzkodasa is beszaggat, ha nem akkor meg, mintha kevesebb FPS-sel menne, mint elotte.
CPU info szerint semmi sem huzza az orat a hatterben.
Reduce transparencyvel egy fokkal jobb a helyzet, de ugy sem olyan, mint 1 honappal ezelott, ugyanezzel a szoftververzioval...erthetetlen.
-
Ateszpapa
addikt
Sajnos elrontották az órát.
Több hiba is van benne, reméljük egyszer kijavítják.
-
tylerddd
veterán
Üdv! A legfrissebb szoftverrel nálam azt csinálja egy ideje, hogy megy az óra szépen AoD-vel (de ez sem minden számlappal), és amikor felélesztem érintéssel a kijelzőt (ez van beállítva), mintha visszaugrana arra az időpontra, amikor elindult az AoD, majd gyorsan az aktuális időre vált. Baromi zavaró, mondanom sem kell, hogy ezzel az alap funkcióval ilyen probléma van. Érdemes lenne visszaállítani? Nem nagyon kellene újra belakni, nem sok cucc van rajta, de ha feleslegesen megcsinálom, az mégis idő
Köszönöm!Visszaállítottam az órát és újként állítottam be, de ugyanúgy csinálja. Viszont bekapcsoltam a csuklómozdulatra történő kijelzőfeléledést. Így valószínűleg többet eszik majd, de így nem csinálja a fenti anomáliát.
-
Jabby
őstag
-
Technoman
őstag
-
nagyj74
senior tag
Sajnos nem tudok a neked kellő térképet. Nekem a Google térkép van fent alapból.
-
tylerddd
veterán
Üdv! A legfrissebb szoftverrel nálam azt csinálja egy ideje, hogy megy az óra szépen AoD-vel (de ez sem minden számlappal), és amikor felélesztem érintéssel a kijelzőt (ez van beállítva), mintha visszaugrana arra az időpontra, amikor elindult az AoD, majd gyorsan az aktuális időre vált. Baromi zavaró, mondanom sem kell, hogy ezzel az alap funkcióval ilyen probléma van. Érdemes lenne visszaállítani? Nem nagyon kellene újra belakni, nem sok cucc van rajta, de ha feleslegesen megcsinálom, az mégis idő
Köszönöm! -
Jabby
őstag
Igen, a letöltött alkalmazásokra gondolok...
Walletet feltettem, működik a kártyás fizetés.
Megfelelő számlapok keresése még folyamatban.
Térképek jó lennének túrázáshoz, melyiket ajánlod? Jó lenne ha az útvonal előre megtervezhető lenne, majd feltölthető az órára. -
nagyj74
senior tag
-
Jabby
őstag
Sziasztok!
Új GW tulaj vagyok (W8), érdeklődnék, hogy milyen appokat használtok, ami hasznos számotokra? -
Atomgeszi
nagyúr
-
mSchumi87
senior tag
-
Atomgeszi
nagyúr
Kiirta az óra, hogy onceluan lefrissíti éjfél után.
-
Fall-N
veterán
Nem tudom mi ütött a Samsung Healt frissítés után a Samsung szerverébe, de kidobott mindkét programból (Wearable és a Health), majd vissza sem engedett a kétlépcsős azonosítással. Nem jött meg az igazolás letiltotta a fiókot a sok próbálkozás miatt. Még jó, hogy volt egy régebben regisztrált Samsung fiókom, azzal be tudtam lépni. Igaz nem volt ilyen egyszerű a dolog, előtte FR kellett az órára, mert nem akarta összehozni Wearable az órával a szinkront a másik fiók miatt. Szerencsére volt biztonsági mentésem, így nem kellett újra belakom az órát.
Előtte próbáltam elő chaten megoldást kérni a Samsung Care-nél, semmit sem tudott segíteni a kedves Éva nevű ügyfélszolgálatos. Nem tudom mi volt ma, eddig sosem volt gondom a belépéssel. A Samsung Healthben még eddig a a másik fiók maradt, lehet ott is át kell váltani majd a régebbi fiókra. Gondolom, akkor az eddigi adatok mennek a levesbe.
Persze annyi nehezítés van, hogy Realme telefonom van, nem Samsung, ha az utóbbi lenne, akkor csak rá kellett volna nyomni egy felugró értesítésre a kétlépcsős azonosításnál.
-
Lajmund
őstag
Sima 6-oson a UI 8 frissítés ota óta a Ne zavarjanak mód kikapcsol magától, ha az óráról kapcsolom be: kb. 6–10 másodperc után az órán és a telefonomon (Fold6) is kikapcsol. Ha viszont a telefonról indítom el, akkor rendben bekapcsolva marad.
Csak a gyorskapcsolóból van így. Ha a Beállításokból kapcsolom be, működik. Akkor is bekapcsolva marad, ha a gyorspanelon külön kiválasztom az " Amíg ki nem kapcsolom " opciót.
Szerk: aszem általános bug, más fórumokon is jelezték...
Pedig frissités elött olyan jól müködött.
Ez engem is zavar. Fold5 még szorakoztam vele de miota megvan a fold 7 nem is probáltam emiatt. De ez olyan kényelmi funkcio ami nagy érvágás. Na közbe csak kiprobáltam. Fold 7-nél is szépen kikapcsol.. Áhh 
-
Atomgeszi
nagyúr
Sima 6-oson a UI 8 frissítés ota óta a Ne zavarjanak mód kikapcsol magától, ha az óráról kapcsolom be: kb. 6–10 másodperc után az órán és a telefonomon (Fold6) is kikapcsol. Ha viszont a telefonról indítom el, akkor rendben bekapcsolva marad.
Csak a gyorskapcsolóból van így. Ha a Beállításokból kapcsolom be, működik. Akkor is bekapcsolva marad, ha a gyorspanelon külön kiválasztom az " Amíg ki nem kapcsolom " opciót.
Szerk: aszem általános bug, más fórumokon is jelezték...
Engem ez az átkozott kitörölhetetlen frissítési értesítés zavar nagyon.
-
helixP
nagyúr
Sima 6-oson a UI 8 frissítés ota óta a Ne zavarjanak mód kikapcsol magától, ha az óráról kapcsolom be: kb. 6–10 másodperc után az órán és a telefonomon (Fold6) is kikapcsol. Ha viszont a telefonról indítom el, akkor rendben bekapcsolva marad.
Csak a gyorskapcsolóból van így. Ha a Beállításokból kapcsolom be, működik. Akkor is bekapcsolva marad, ha a gyorspanelon külön kiválasztom az " Amíg ki nem kapcsolom " opciót.
Szerk: aszem általános bug, más fórumokon is jelezték...
-
nagyj74
senior tag
-
janaman01
addikt
-
Atomgeszi
nagyúr
Nem napi 10 szerintem, hanem azután 10, hogy nem csatlakozott a netre.
Ha csatlakozol újra 10 van. -
janaman01
addikt
Ja értem azt hittem összegbeni limit
, gondolom ez a 10, napi 10...
Egyébként teljesen jó, pl most fizettem vele
De ha jól értem akkor kell neki net, ha olyan..akkor tudok telóról egy mobil osztást csinálni és felcsatlakozik rá az óra... -
vodrosjozsi
addikt
LTE verziós 44mm de nincs esimem ( vajon mennyi a limit?l
Telóval párositottam az intézett mindent google belépést wallet hozzáadása stb wifit bekapcsoltam az órán, szinkronizált is, meg felnyomta a firmwaret. Egyszer kapcsolta be apósóm 2024.06 os gyártású, aztán betette a fiókba😅 , ma szóba került valahogy aztán a kezembe nyomta😀
Köszi az infót
Igen, fentebb írták, hogy 10x fizethetsz vele net nélkül, de pl a lidl, aldi, tesco kínál üzleti wifit, vagy ha csak út közben találsz és felcsatlakozol akkor kitolódik ez a 10 is. De asszem nem fogsz napi 10x fizetni órával
-
nagyj74
senior tag
LTE verziós 44mm de nincs esimem ( vajon mennyi a limit?l
Telóval párositottam az intézett mindent google belépést wallet hozzáadása stb wifit bekapcsoltam az órán, szinkronizált is, meg felnyomta a firmwaret. Egyszer kapcsolta be apósóm 2024.06 os gyártású, aztán betette a fiókba😅 , ma szóba került valahogy aztán a kezembe nyomta😀
Köszi az infót
Azt hiszem talán 10 token van az órán. Ennyiszer fizethetsz vele.
-
janaman01
addikt
Nem kell telefon hozzá, előtte ugye amikor párosítod érdemes telefonról feltenni a kártyát a walletba, utána elindítani az órán a wallett alkalmazást + a pinkód beállítást elvégezni. Ezután mehetsz telefon nélkül.
Mondjuk ha lte verziós akkor biztos nem kell aggódnod, ha csak bt akkor van egy limit h mennyiszer fizethetsz vele.LTE verziós 44mm de nincs esimem ( vajon mennyi a limit?l
Telóval párositottam az intézett mindent google belépést wallet hozzáadása stb wifit bekapcsoltam az órán, szinkronizált is, meg felnyomta a firmwaret. Egyszer kapcsolta be apósóm 2024.06 os gyártású, aztán betette a fiókba😅 , ma szóba került valahogy aztán a kezembe nyomta😀
Köszi az infót
-
vodrosjozsi
addikt
Sziasztok új vagyok. Egy s25 u hoz promócióba várom a watch 8 at( ha nekem itélik egyáltalán)
Apósóm egy watch 6 -ot adott nekem , amit egyszer használt.
Kérdés: ha NFC vel fizetek( wallet) kell e bluetooth kapcsolat a telefonnal? Magyarul zsebbe kell lenni a telónak? Vagy elég ha rajtam az óra beslattyogok a boltba és fizetek..
Illetve van e valami amit még tudni kell ezzel kapcsolatban? Nem akarok égni az üzletben
Nem kell telefon hozzá, előtte ugye amikor párosítod érdemes telefonról feltenni a kártyát a walletba, utána elindítani az órán a wallett alkalmazást + a pinkód beállítást elvégezni. Ezután mehetsz telefon nélkül.
Mondjuk ha lte verziós akkor biztos nem kell aggódnod, ha csak bt akkor van egy limit h mennyiszer fizethetsz vele. -
janaman01
addikt
Sziasztok új vagyok. Egy s25 u hoz promócióba várom a watch 8 at( ha nekem itélik egyáltalán)
Apósóm egy watch 6 -ot adott nekem , amit egyszer használt.
Kérdés: ha NFC vel fizetek( wallet) kell e bluetooth kapcsolat a telefonnal? Magyarul zsebbe kell lenni a telónak? Vagy elég ha rajtam az óra beslattyogok a boltba és fizetek..
Illetve van e valami amit még tudni kell ezzel kapcsolatban? Nem akarok égni az üzletben
-
ρσгτσ
addikt
Valószínű csak valamilyen szoftveres bug. Tehát egyedi, nem állandó probléma. Néha ilyen előfordulhat.
Nálam egy másik modellen olyan volt, hogy nem reagált a kikapcsolásra. Megnyomtam, de mindig visszatért a számlapra.... Akkor is csak ez segített.
-
jano_77
nagyúr
Köszönöm szépen. Működött!
De még arra nem derült fény számomra, hogy a számlap cseréje okozhatta-e a galibát vagy mi egyéb!? Számlap csere után volt nem rég töltés és utána ellenőriztem és volt gond.
-
ρσгτσ
addikt
Sziasztok. Mindenkinek Kellemes Karácsonyt!
Járt már úgy vki, hogy óraszámlapot cserélt és egy töltést követően nem érzékel a kijelző?
Nem tudom a kódot beütni, mert nem reagál a kijelző érintésére és így az órát újra sem tudom indítani, mert az újraindítás jóváhagyásához is kellene a kód beütése.
Wearable alkalmazásból nem lehet az órát újraindítani - kerestem, de nem találtam.
Elvileg ha egyszerre nyomod hosszan a két gombot, akkor újra kellene indulnia.
-
jano_77
nagyúr
Sziasztok. Mindenkinek Kellemes Karácsonyt!
Járt már úgy vki, hogy óraszámlapot cserélt és egy töltést követően nem érzékel a kijelző?
Nem tudom a kódot beütni, mert nem reagál a kijelző érintésére és így az órát újra sem tudom indítani, mert az újraindítás jóváhagyásához is kellene a kód beütése.
Wearable alkalmazásból nem lehet az órát újraindítani - kerestem, de nem találtam.
-
vodrosjozsi
addikt
Ez tök jó csak ki a jó édes akárki használ otp kártyaterminált?
Sose láttam még olyat.
Aldiba a csajszi azt mondta hogy nem kaptak rá engedélyt hogy lehessen úgy is fizetni. Ebből nekem az jön le hogy a készülék tudná csak a szoftver nem engedi nekik. Szóval ez megint valami NER-es fa§zoppás vagy töketlenség vagy ezek keveréke. Mindegy ha egyszer életembe látok egy otp terminált én már készen állok. 
Régen 2-3 éve csak OTP terminál volt, vagy kisebb boltokban ilyen olcsó szarok, most már valamiért a jobb boltokban nincs OTP terminál. Gondolom drága volt és inkább lecserélték
-
Fall-N
veterán
Ez tök jó csak ki a jó édes akárki használ otp kártyaterminált?
Sose láttam még olyat.
Aldiba a csajszi azt mondta hogy nem kaptak rá engedélyt hogy lehessen úgy is fizetni. Ebből nekem az jön le hogy a készülék tudná csak a szoftver nem engedi nekik. Szóval ez megint valami NER-es fa§zoppás vagy töketlenség vagy ezek keveréke. Mindegy ha egyszer életembe látok egy otp terminált én már készen állok. 
Kisebb boltok túlnyomó részében az van. CBA, Reál, Coop stb. boltokban, legtöbb trafikban OTP terminál van.
-
Lajmund
őstag
Ez tök jó csak ki a jó édes akárki használ otp kártyaterminált?
Sose láttam még olyat.
Aldiba a csajszi azt mondta hogy nem kaptak rá engedélyt hogy lehessen úgy is fizetni. Ebből nekem az jön le hogy a készülék tudná csak a szoftver nem engedi nekik. Szóval ez megint valami NER-es fa§zoppás vagy töketlenség vagy ezek keveréke. Mindegy ha egyszer életembe látok egy otp terminált én már készen állok. 
-
ferenck
senior tag
Tök jó hogy fel lehet venni a szépkártyát a kártyák közé csak éppen mindenhol ahol eddig vásároltam csak a plasztik kártyát fogadják el.
Tegnap egy szép összeget hagytam az aldiba annak tudatában hogy szép-ből fog menni.. Hogy ezek az idétlen állami faszságok sose tudnak rendesen müködni. Pedig pénz az lenne fejleszteni.. Ha az aldiba nem megy akkor kb sehol. Elkényelmesedtem nem szoktam magammal pénztárcát meg semmit se hordani most legalább a szépet magamhoz kell venni. 
Ja, amerre én járok vásárolni, sehol nem működik. Ez az otp válasza: A digitalizált SZÉP kártya használható érintésmentes fizetésre, jelenleg csak az OTP kártyaterminált használó elfogadóhelyeken.
-
Lajmund
őstag
Tök jó hogy fel lehet venni a szépkártyát a kártyák közé csak éppen mindenhol ahol eddig vásároltam csak a plasztik kártyát fogadják el.
Tegnap egy szép összeget hagytam az aldiba annak tudatában hogy szép-ből fog menni.. Hogy ezek az idétlen állami faszságok sose tudnak rendesen müködni. Pedig pénz az lenne fejleszteni.. Ha az aldiba nem megy akkor kb sehol. Elkényelmesedtem nem szoktam magammal pénztárcát meg semmit se hordani most legalább a szépet magamhoz kell venni. 
-
Markizmark
addikt
Na most már én se tudok hozzáadni.
Év elején még másik szolgáltatónál csináltuk meg, 3 esimet adtam hozzá úgy, hogy előbb kikapcsoltam az aktívat és utána hozzáadtam egy másikat. Az előbb ki akartam próbálni, de most nekem is csak az eltávolítást kínálja fel! Nem tudom, hogy ez most valamelyik szoftver frissítés következménye vagy esetleg a szolgáltatóhoz lehet köze.Wearable frissítése után hozzá tudtam adni a másodikat, király.
-
Lajmund
őstag
-
pczinder
tag
Hogy lehetne teljesen letiltani az alvásérzékelést? Ledőlök délután 10 percre, ébredés után fekete a képernyő, AOD kilőve (úgy használnám), csak koppintásra ébred és sokáig úgy is marad!? Nem érdekelnek az alvási adataim, pontosan tudom, hogy rosszul alszom, nem horkolok stb. Szeretném úgy kikapcsolni, ahogy van.
-
pczinder
tag
Xiaomi telefonra csatlakoztatva btw a switch el kéne mennie a mentésnek?
Igen
-
Atomgeszi
nagyúr
A diktálás üzenetre való válasz nem tud magyarul, vagy én nézek be valamit?
-
Markizmark
addikt
Na most már én se tudok hozzáadni.
Év elején még másik szolgáltatónál csináltuk meg, 3 esimet adtam hozzá úgy, hogy előbb kikapcsoltam az aktívat és utána hozzáadtam egy másikat. Az előbb ki akartam próbálni, de most nekem is csak az eltávolítást kínálja fel! Nem tudom, hogy ez most valamelyik szoftver frissítés következménye vagy esetleg a szolgáltatóhoz lehet köze.ez így elég bosszantó
-
cintula187
addikt
Xiaomi telefonra csatlakoztatva btw a switch el kéne mennie a mentésnek?
-
ferrari0819
tag
Szia! Nekem is ez volt a gond, mivel én minden éjszaka kikapcsolom a telefont ezért nem ment végbe a biztonsági mentés. Azóta havonta egyszer hagyom bekapcsolva a telefont és éjjel 2-3 között mindig megcsinálja.
-
golyós
addikt
Az mennyire normális, hogy alszom az órában, reggel felkelek, amíg készülődök felrakom tölteni, majd felveszem és konkrétan 12x kérte a feloldómintát egymás után?
Beírom, még a menübe is bemászok, vissza óra. Majd sötét a kép, megint kódot kér. Utána megint sötét, megint kód... És 12x... Van, hogy csak 6x szokta.Ki vagyok hűlve és nem érzékeli, hogy már rajtam van? Oké, hogy az S/M szíj picit nagy, de amúgy napközben meg semmi baja.
1x rajzolom be a feloldó mintát minden bekapcsolás vagy csuklóról levétel után .
S23U -val használom. -
Evo50
tag
Hol tudom hozzáadni a meglévő mellé ? Csak olyan menü van, hogy az összes eltávolítása.
Na most már én se tudok hozzáadni.
Év elején még másik szolgáltatónál csináltuk meg, 3 esimet adtam hozzá úgy, hogy előbb kikapcsoltam az aktívat és utána hozzáadtam egy másikat. Az előbb ki akartam próbálni, de most nekem is csak az eltávolítást kínálja fel! Nem tudom, hogy ez most valamelyik szoftver frissítés következménye vagy esetleg a szolgáltatóhoz lehet köze. -
Markizmark
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
4745 - 4601
4745 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Intel Core i7 11700K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- AKRacing Premium Master gamer szék!
- Dobozos Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4 GB
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Ráadásul nem is volt durva esés biciklivel vagy hasonló, hanem a lányom rámnyitotta a kocsink ajtaját, ahogy mentem el a kocsi mellett és az karcolta meg a forgó és a fix gyűrűt is.
Vazze, két éve van már üresjárat, és nem röccent, mert a kis mágnesek üregei kisebbek, mint a többi, és így ezek eltömődtek. Én régi bankkártyának a sarkát kicsit ék alakúvá faragtam sniccerrel, és azzal pattintottam le. Tűvel kitakarítottam, fogkefével kisikáltam, visszapattintottam, és hibátlanul működik, mint újkorában. Aki szétszedi, tálca fölött vagy világos lepedő felett csinálja, mert picik a csapágygolyók. Műanyag távtartót érdemes először a gyűrűbe helyezni visszarakásnál úgy, hogy lefelé nézzenek a fülek, úgy ülnek csak be szépen, és úgy lehet könnyen visszarakni.




.
Jött egy frissítés a GW6C 47 simára.

.

