-
Fototrend
Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Supergirl:
Fantom zóna, fantomok, júúúúúj. Naggyon keggyetlen!!! -
-
Maxxy10
addikt
Call The Midwife 12-13. évad berendelve.
-
#75376384
törölt tag
válasz
grizlisandor
#55785
üzenetére
szerintem pedig azzal se bizonyított volna semmit. teljesen felesleges volt bárkit is megölni. a kapitány se ártott addig meg senkinek, ellenben a csaj simán kinyiffantotta kap barátját. max türelmetlen volt es fafeju. lényeg a lényeg. azért ez a lanyzo meg mindig komplexebb, mint egy random marvel enemy. pl Loki az első bosszuallokban. amugy szerintem ez a hsz, nagyon betalált.

-
negyven2
nagyúr
-
slett27
addikt
gyuromoj, Maxxy10 : hálás köszönet ! Tuti végignézzük.
-
xy.zsolt
őstag
Anyámnak szerezném be a hallmark "zászlóshajóját" a When calls the Heart című sorozatot a virágboltból, de ilyen címen nem találom és a "Ha szólít a szív" címen sem
Mit nézek be vajon? 8.évadnál jár....létezik, hogy nincs is ott? 
-
-
slett27
addikt
[link] Erre esetleg valami vélemény ?

-
Bad Pritt
félisten
válasz
Komplikato
#55784
üzenetére
Sharon. Ez most a legfelkapottabb fan teória amúgy. -
-
Komplikato
veterán
válasz
grizlisandor
#55773
üzenetére
Én röhögnék ha az "Erő Díler"
lenne. Sok mindent megmagyarázna.Sarah -
Komplikato
veterán
válasz
Maxxy10
#55776
üzenetére
De annál a szereplőnél logikus is volt, hiszen a tudata és emlékei rengeteg, akár több száz férfi és nő emlékeiből áll össze, maga a szimbióta meg ha jól emlékszem nemtelen. De erre az egészre nem kellett volna még behozni egy hasonlóan bonyolult szeretőt a képbe. Így lett katyvasz.
-
#75376384
törölt tag
válasz
grizlisandor
#55773
üzenetére
en nem gondolnam, hogy leredukaltak. egesz egyszeruen mas nezopontba helyeztek. egy csoport vezetoje volt, amelyik egy ertelmesebb dologert kuzdott. azonban annyira nem haladt semerre, hogy vegul nem riadt vissza tole es szimplan elkezdett a szabadsagharca jegyeben robbantgatni, hogy ezzel nyomatekositson. aztan, hogy ez kinek fer bele es kinek nem, az mar mas kerdes. -
Maxxy10
addikt
Bridgerton 3. és 4. évad berendelve.
-
Mik76
senior tag
válasz
AD4MINATOR
#55777
üzenetére
Aram broker?

-
válasz
AD4MINATOR
#55777
üzenetére
Én így olvastam a magyar feliraton.

-
AD4MINATOR
nagyúr
válasz
grizlisandor
#55773
üzenetére
(( a power broker nem erődíler magyarul ))

-
Sati1984
tag
Your Honor
Hú, gyerekek... alapvetően tetszett a sorozat, hozta a 8/10-es részeket stabilan (azért Cranston ide, Cranston oda, nem hozta a BB vagy a Better Call Saul szintjét), de...
Hú, a végét szerintem nagyon elszúrták. Mármint értem, hogy nem úszhatta meg, értem, hogy sok bűnt követett el ő is, illetve elindított egy lavinát ugye az elején, ami Eugene cselekedetében csúcsosodott ki, de ez kicsit túl direkt volt, hogy ráadásul pont ugyanúgy halt meg az ő fia is... meh. Az utolsó rész előtti részek sokkal átgondoltabbak voltak, volt bennük azért finesz, ezt meg nagyon elkapkodták és összecsapták, főleg az utolsó 20 percet. Ez azért utólag rá is nyomta a bélyegét az egészre... bár összességében persze élveztem és jó kis sorozat volt, de többet vártam a lezárástól. Más téma: az utóbbi 5-6 évben futó sci-fik közül mit ajánlanátok? Most kinéztem a Missions-t és az Orville-t, ezeket elkezdem majd, megvolt az Expanse, a 100, az Extant, megy a WandaVision és a Star Trek Discovery (még nem néztem végig ezeket), de nem igazán találok olyat, ami úgy igazán megfogott volna. Meg persze sci-fi rajongóként néztem sok másikat is, de nem sorolom fel mindet

-
The Falcon and the Winter Soldier Ep04
Jó rész volt, nekem tetszett.
DeKarla-t miért kellett leredukálni egy tucat marvel gonosszá? Zemo meg El Chapo-zott. 
A wakandai királyi testőrség az ott van a szeren. Az, hogy öljük meg a kapitányt az elég hard.Csóri Csatacsillag, hogy mindig a kell egy fekete, akit megölnek. 
Ezekben a harcokban látszódott már megint az erőviszonyok ábrázolásának hiánya. Egy jó ütéssel meg lehet ölni az embert. Többször összecsaptak már a szuperekkel, és most történt meg először, hogy volt súlya az ütéseiknek. Fekete Sólyom is harcolt velük, a szárnyával hárította az ütéseket, azért annak sérülnie kellett volna, vagy az is vibrániumból van? 
Végén a kivégzés a pajzzsal az kemény volt. Szóval már csak 3 botcsinálta szuper van. Ki ez az erődíler(?), mert most már én is kezdek félni tőle! Jah, nem. 
-
drachoHUN
senior tag
válasz
sugarforce
#55768
üzenetére
Bizony. 1. évad után csatlakoztam, azóta hetiben néztem. Az biztos, hogy megvoltak a hullámvölgyek. Azt hittem korábban
sokat fog ártani de meglepetésemre, nem is annyira hiányzott. Itt is lesz valószínű egy újranézés majd valamikor, bár annyi új betervezett sorozat van, nem tudom mikor lesz rá idő.Fiona kiszállása -
lemmy9
őstag
válasz
sugarforce
#55768
üzenetére
Jó végig?
-
gyuromoj
veterán
válasz
sugarforce
#55768
üzenetére
Tegnap szereztem be, a héten próbálok sort keríteni rá.
-
sugarforce
addikt
Veget ert a Shameless. az elso resz ota hetrol hetre kovettem. Lesz mit ujrazni 1-2 éven belül.
-
S e t h
nagyúr
Invincible
Az első rész alapján mintha a Superman and Loist nézném, csak rajzfilmben, az utolsó pár perc viszont bemutatta, hogy miért is nem a fiatalabb korosztálynak való, a szövege is inkább adult kategória. -
nitro16
senior tag
válasz
SunMount3r
#55764
üzenetére
Ne 2 perces trailerek alapján vonj le ilyen következtetést. Az adott témába nincs még egy ilyen minőségi sorozat. És apple-nek hála egyből lehet magas bittrátával nézni 4k hdr-be, ami pl egy ilyen sorozatnál eszmélet sokat dob rajta. (Sokszor az államat keresem amikor az Oleden nézem.)
A történéseknél pedig a fő hangsúly azon van mennyi előkészület/gyakorlás/tervezés/szimuláció stb vezet/vezetett el addig míg sikerült a holdra szállás, majd onnan tovább. Nem pedig az USA és az Oroszok rivalizálásán van a hangsúly. Nyilván az is van benne, mivel úgy kerek de egyáltalán nem zavaróan.
-
SunMount3r
nagyúr
válasz
nubreed
#55762
üzenetére
A Trailer-ek alapján, amiket néztem nekem pedig nagyon fapadosnak tűnt, pontosabban egy tipikus Amerikai, buta "propaganda" produkciónak és e mellett semmi olyan nagyon megkapó nem volt benne. De már feladtam, hogy jobbat keressek, úgyhogy az első részt azért bepróbálom, hátha mégis túltesz ezen.
-
nitro16
senior tag
válasz
nubreed
#55762
üzenetére
A legtöbb apple sorozat mind közel 1 órás pont ezek miatt. A leszbi-meleg szál meg egyáltalán nem hivalkodóan van benne a sorozatba. Nem az van, hogy 10 percenként levarnak valakit .... Amúgy meg,
pont, hogy abban az időben nem merték felválalni úgy, meg titkolni kellet még jobban az ilyen dolgokat és nagyon szépen adagolja is ezt a sorozat.
-
nubreed
veterán
válasz
headhunter86
#55760
üzenetére
For All Mankind:
Az első évadon vagyok túl, a 2. -at majd akkor kezdem ha a Snowfall -al végeztem. Ez valami fenomenálisan jó sorozat, pedig félve kezdtem bele picit, mert a retro "sci-fi" -ket általában nem szeretem, de maga az alapkoncepció érdekelt. Kb. azonnal behúzott, minden alap félelmem elszállt szinte az első pillanatokban, éreztem valamiért már akkor, hogy ez nagyon fog tetszeni és így is lett. Az is nagyon jó volt, hogy nem csapták össze a szokásos 42-45 percben a részeket, hanem a legtöbb rész 1 óránál valamivel több volt, így bőven maradt idő a történet kibontására minden szálon. Soha egy pillanatra nem unatkoztam, azt éreztem a végén, hogy minden teljesen a helyén volt, tökéletes színészi alakításokkal. A kötelező leszbi-meleg szálat éreztem egyedül kicsit soknak, ezt az egyet gyűlölöm, hogy ennyire PC -nek kell lenni manapság minden sorozatnak és filmnek. És nem azért mert prűd lennék, de ez egyszerűen nem érdekel általában egy sorozatban vagy filmben.
-
slett27
addikt
Gotham : "megvett kilóra" így szokták mondani ugye ?
1 évad vége. Megnézzük végig, utána az össze Batman filmet 1989-től.Egy valami aggaszt, hogy hogyan lesz Pingvinből az a rusnya kövér (alias Deni Devito) 1992-es filmbéli Pingvin ? Sehol nincs róla info. Ezek szerint senki nem foglalkozott vele. Pedig ez egy előzménysorozat (mondjuk a képregényt nem ismerem).
Másik hogy melyik évben játszódhat. Véleményem szerint - monitorok, telefonok, technika alapján nekem a kilencvenes évek végét idézik.
-
headhunter86
senior tag
válasz
SunMount3r
#55753
üzenetére
Nekem most nagy kedvenceim For All Mankind Season 2 és a The Serpent.
Valamint Superman és Lois se rossz, de így 5. rész körül kezdem úgy érezni, hogy gyengül. -
AD4MINATOR
nagyúr
Pennyworth season 2 finale
Ez a sorozat részről részre meglep, eddigi 40-45perces epizódok szépen háttérben felkúsztak 50-55percesekre de még így is repül a játékidő.
Továbbra is dominál az angolos jellem mindenhol, legyen az story, párbeszédek vagy poénokNem tudom lesz-e 3. évad, mert szépen zárták a másodikat, de ha igen akkor nézem.
-
Maxxy10
addikt
Úgy nézki jön egy újabb NCIS spinoff sorozat. NCIS Hawaii. Személy szerint én örülök ha valós lenne, Hawaii Five-O is elég jó volt szerintem. Nem volt kimagaslóan jó de maga a helyszín, Hawaii kárpótolt. Kíváncsian várom
-
HUTCHDB
nagyúr
válasz
SunMount3r
#55742
üzenetére
Szerintem a Kígyó nem rossz.
-
Bad Pritt
félisten
Ha valaki nézte az Amazonos Jack Ryant:
az első évadban ez a gyász drónpilóta sztori ki fog valahova lyukadni? Most tartok ott, hogy meglátogatta a felrobbantott robogós csávó apját, de baromi szenvedősek az ő részei, nincs is köze a fő szálhoz (még) és nem is érdekes, csak néz sután maga elé állandóan, meg sír a szája, ha megszólal... -
Maxxy10
addikt
válasz
SunMount3r
#55753
üzenetére
The expense
For all mankind -
Kérdésem lenne. Szeretem azt hinni, hogy figyelek mindenre, de valamit nem értek:
For all mankind 2. évadEd-nek (Kinnaman játsza) és Karen-nek hogy lehet a gyerekük ázsiai??? Senki nem fogadott senkit örökbe tudtommal. 
-
Laraxior
titán
Nem láttam senkitől kiírva, de gondolom tudjátok, hogy lassan egy hete elhunyt:
-
oriic
HÁZIGAZDA
Lassan indul a Moon Knight forgatás. Oscar Isaac és Ethan Hawk már Budapesten.
-
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
SunMount3r
#55742
üzenetére
Debris?
-
SunMount3r
nagyúr
Hello!
Megint "minőségi" sorozat éhség van? Sci-Fi, Horror, Thriller vonalon értem. A Madalorian S02 óta nem találtam épkézlábat. Tudna valaki esetleg ajánlani? THX!
-
negyven2
nagyúr
válasz
Gsx-rr
#55738
üzenetére
Igen! Az Amazon Prime tartalmazza a Prime Video-t (meg még sok más szolgáltatást is mint pl. a Prime Gaming, Amazon Music, stb...).
Magyarországon június 30-ig, csak havi 900 Ft-ba kerül a Prime Video (és a hozzá tartozó Prime Gaming). Június 30 után még havi 1800 Ft lesz.
-
coco2
őstag
válasz
bagyulajuve
#55736
üzenetére
Köszönöm, megtaláltam, megnéztem az első részt. A felét csak tekertem. Kínosan rossz
-
bagyulajuve
addikt
gondolom ez lehet az: Kung fu - imdb 4,6 566 értékelése alapján, sok sikert
A quarter-life crisis causes a young Chinese-American woman, Nicky Chen, to drop out of college and go on a life-changing journey to an isolated monastery in China.
mid life crisis-ról hallottam már, de a quartere life crisis új nekem

-
coco2
őstag
válasz
Komplikato
#55706
üzenetére
Had kérjek címet arról az új kungfu sorozatról (bármilyen vacak), lemaradtam róla.
-
brownus
veterán
Oooo, lesz hannibal 4. evad!?!?
netflixy -
-
-
negyven2
nagyúr
-
Gsx-rr
veterán
válasz
grizlisandor
#55727
üzenetére
Hogy all feliratokkal a Prime?
-
Maxxy10
addikt
válasz
grizlisandor
#55727
üzenetére
Ha jól láttam szinkron is érkezett a felirat mellé.
-
-
negyven2
nagyúr
Az utóbbi pár hétben már elég gyakran kerülnek fel az Amazon Prime Video-ra a saját gyártású műsoraikhoz magyar felirat és szinkron. Viszont sajnos Prime Video-s megoldás szerint megy ez, vagyis ha egy adott részhez elkészül a szinkron + felirat, akkor azt felrakják. Így pl. a The Boys 1. és 3. vagy a Uploads 7. részéhez már van magyar szinkron és felirat. De a többi részhez is érkezik majd. Viszont az új sorozataikhoz még mindig nincs. Így például a Robert Kirkman által készített szuperhősös képregény (ami kicsit a The Boys hasonlítható) adaptációjuk, az Invincible című animációs sorozathoz sincs még hazai lokalizáció.
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Bad Pritt
#55722
üzenetére
"Ahogy az egész sorozat, úgy a harcjelenetek is például nagyban merítenek az Amerikai Kapitányból szerencsére, nem akarták feltalálni a spanyolviaszt és láthatóan volt pénz látványos bunyókat összerakni, kevés sorozat tud ilyen mozifilm minőséget produkálni."
A
harc konkrétan majd lemászott a képernyőről olyan jól nézett ki.Dora Milaje 
-
Bad Pritt
félisten
- The serum never corrupted Steve.
- But there has never been another Steve Rogers, has there?Azért azt szerintem kevesen gondolták volna tíz évvel ezelőtt, hogy az Amerika Kapitány egyszerű a jó jobbá, a rossz rosszabbá válik szövegéből egy egész sorozatot fognak kanyarítani, de esküszöm az utóbbi évek egyik legnagyobb meglepetése számomra ez a Falcon and the Winter Soldier.
Iskolapéldája annak, hogyan kell információt adagolni, konfliktusokat bemutatni és változásokat követni egy rövidebb sorozatban, senki nem kap több időt a szükségesnél, minden karakter pont annyira mély, hogy érthető legyen a motivációja és a belső vívódása. A legfurcsább számomra mondjuk az, hogy pont a címszereplő Falcon egy relatív érdekektelenebb személy, de például az új Amerika Kapitány, ismerve az amerikai kultúrát és patriotizmust, egy telitalálat minden szempontból.
Külön plusz pont, hogy amikor fontos dolgokról van szó, nem próbálják meg humorral vagy más zavaró tényezővel kizökkenteni a nézőt, sőt! Az ilyen megoldásokból látszik, hogy ez egy egész estés filmmel egyenértékű produkció, nem csak az effektek minőségéből.Érdemes jobban megfigyelni Karli és Sam beszélgetését, mert az a pár perc komolyan mondom, aranyat ér, tanítani lehetne. Egy közepes rendező annyit tett volna, hogy Karlit az állvány mellett hagyja, mutatva, hogy épp gyászol és gyengébb pillanata van, Sam pedig kitárt karokkal közeledik felé, jelezve, hogy békés szándékkal érkezik, mindketten egy tengelyen mozogtak volna, mint azt oly sok filmben és sorozatban láttuk már. Ehelyett, a kezdeti pár, szó szerint és képletesen szólva is tétova lépés után Karli leül az asztalra nyugalmi pozicíóban, Sam pedig nem sokkal később nekidől az asztalnak háttal a lánynak, teljesen kiszolgáltatva. Végig hangsúlyozta a rendező a termet körülöttük, mutatva, hogy van mozgásterük minden értelemben, aztán amint belép Walker, rögtön beszűkül a kép és nem sokkal később robban is a helyzet.
Az is baromira tetszik, ahogy nem félnek használni az MCU adta lehetőségeket, de nem tolják túl, nem függnek tőlük, csak itt-ott használnak zenei betéteket ( ), más elemeket és okosan csatolnak vissza például erre a szuper szérum jelentette problémára. Ahogy az egész sorozat, úgy a harcjelenetek is például nagyban merítenek az Amerikai Kapitányból szerencsére, nem akarták feltalálni a spanyolviaszt és láthatóan volt pénz látványos bunyókat összerakni, kevés sorozat tud ilyen mozifilm minőséget produkálni.Winter Soldier és Wakanda téma gyakorlatilag végigkísérte a negyedik részt
Nagyon kíváncsi leszek, hova fut ki az egész sztori ezek után, mert egészen okosan fogja meg a sorozat a témáit, remélem tartják a színvonalat a kövi két részben is. -
AD4MINATOR
nagyúr
válasz
Komplikato
#55706
üzenetére
"Jesszusom. Jött ki ÚJ Kung-Fu sorozat. Női főszereplővel. Meg akarom én ezt nézni? Vagy inkább a Warriort kezdjem el?"
csakis a cinemaxos Warriort
az új kungfus egy CW-s foscsi -
xy.zsolt
őstag
válasz
headhunter86
#55690
üzenetére
+1.... ha csak említve van az, hogy marvel már görgetek is
Mentségem az, hogy 68as vagyok
-
bobalazs
nagyúr
válasz
jonnyjoker01
#55713
üzenetére
Én inkább maradok korlátozott egyelőre, mág animációs filmeket sem nézek már, pedig régen szerettem.
-
brownus
veterán
little america, milyen?
-
Maxxy10
addikt
válasz
jonnyjoker01
#55713
üzenetére
Így így
-
negyven2
nagyúr
válasz
woodworm
#55710
üzenetére
Itt gondolom a szüleire értetted ezt (Kurt Russell és Goldie Hawn).
Mondjuk nekem itt is előjön az, hogy én Wyatt Russell-t a Lodge 49-ben ismertem meg, és nehéz elvonatkoztatni az ottani karakterétől.
Valahogy úgy, mint Jason Segel-t az által készített, és annak fő szerepét is játszó sorozatában, a Dispatches From Elsewhere-ben, nem tudom nem Marshall Eriksen-t (How I Met Your Mother) látni Peter karakterében (bár itt kicsit hasonló a karakterük).
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
jonnyjoker01
#55713
üzenetére
Te vagy az egyik kivétel, de nagyon sokan a mai napig beskatujázzák az animéket és még csak meg sem próbálnak túllátni azon, hogy millió féle stílusú sorozat/film létezik.

-
jonnyjoker01
veterán
válasz
bobalazs
#55695
üzenetére
Ugyanígy voltam én is amíg rá nem vettem magam a Fullmetal Alchemist-re. Engem az infantilis sikongás, érzelmek 200%-on való kifejezése és a túlzott hülyeség zavart az animékben, vagyis ezt a sztereotípiát állítottam fel magamnak Jojo klipeket látva.
FMA után nyitottabb lettem a műfajra, nagyon sok minőségi, komoly és gyönyörű anime létezik és örülök hogy ezt a falat lebontottam magam előtt. -
#75376384
törölt tag
a rész második fele nagyon adta. kb onnantól, hogy a kapitány berohant Sam utan, mig o beszélgetett a vöröshaju lánnyal. tekintve, hogy össze-vissza ugrál a sorozat úgymond, hogy most éppen ki a "fogenya" es kit kell utalni, en mar semmin se lepődnék meg a végére. eleinte meg en is megertettem a szabadságharcos dolgot a csaj részéről, de úgy hogy ártatlanokat ölt, simán megutaltam. plusz, amikor megölte kapitány társát, ott teljesen elvágta magát nálam. az uj kapitányt is valahol megértem, hogy mi hajtja es mit miert tett eddig es tesz most is, de az a veres pajzs a végén tényleg nagyon durva volt.
Lemart sajnálom o szimpatikus fazon volt. szerintem belőle jobb kapitány lett volna. az, hogy kit mit talált ki anno... csak annyit mondanek, nézd meg a Wanda teóriákat... -
oriic
HÁZIGAZDA
The Falcon and the Winter Soldier
4. rész
Na csak összejött, hogy szérummal erősítik fel az új kapitányt. A végén az a véres pajzs elég brutálisan nézett ki, ezek után nyilván a kormány nem fog már annyira puszipajtásként viselkedni Walkerrel. Eddig sem volt szimpi a fazon, ezek után meg neki annyi kb. 
Amit nem értek, hogy itt vagyunk két résszel a vége előtt, és Zemo kvázi még nem is kapott nagy szerepet, holott anno mindenki úgy vette, hogy ő lesz a nagy főboss. (Gondolom majd az utolsó részben, vagy annak a végén cliffhangerként megkapjuk) -
The Flash 706.:
Na ez egy nagy baromság volt. De! Időhúzásnak tökéletes.
-
Komplikato
veterán
Jesszusom. Jött ki ÚJ Kung-Fu sorozat. Női főszereplővel. Meg akarom én ezt nézni? Vagy inkább a Warriort kezdjem el?
Új hozzászólás Aktív témák
● a spoiler formázás a topikban elérhető. A használatával kapcsolatban olvasd el a téma összefoglalót az oldal tetején!
● Ha spoilert észleltek egy hozzászólásban, akkor a moderátoroknak tudjátok jelezni a modkerben. Linkeljétek be a problémás hozzászólást és írjátok le, mit kellene spoilerbe tenniük.
● A topicban tilos a warez mindennemű formája!
Ennek értelmében nemkívánatos témák:
- filmek, sorozatok torrent- és egyéb letöltőoldalakon való fellelhetősége
- ki, mit, hogyan, mikor, milyen minőségben warezolt magának
- a különféle release-ek, illetve az azokat készítők munkásságának kitárgyalása
- másolási és egyéb védelmek kikerülése, rip-készítés, letöltött tartalmak konvertálgatása, szerkesztése
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Villanyszerelés
- Milyen NAS-t vegyek?
- Bittorrent topik
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Titkos szabállyal tereli a hazai megoldások felé a félvezetőgyártóit Kína
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- CES 2026: ámulás és bámulás a Keychron háza táján
- További aktív témák...
- 10 db egyben : Cisco AIR-CAP3602I-E-K9 - Access point , Jelerősitő -
- Ruckus ZoneFlex R310 - Beltéri Access point - Több db - Hozzáférési pont
- EMC DataDomain DD2500 Storage System -12x3TB HDD - deduplikációs tárolórendszer - 64Gb ram
- HP EliteBook 830 G7 Üzleti laptop / i5-10210U / 16GB DDR4 / 256GB NVMe / 13,3 FHD / HUN bill
- iPhone 13 128GB gyári független gyári 94% akku számlával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRCSÖKKENTÉS ASUS HD6870 videókártya
- Dell Latitude 5430 - i5-1245U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku számla, garancia
- KÉSZLETKISÖPRÉSI KARÁCSONYI ULTRAAKCIÓ! - MacBook Air M4 16GB 512GB Garancia!
- ÚJ Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 - 13.3" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mit nézek be vajon? 8.évadnál jár....létezik, hogy nincs is ott? 




netflixy


