-
Fototrend
NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!
-
(rögzített hozzászólás)
FIGYELEM!
Hamis játékteszt meghívásokkal is lopják az accountokat, soha ne fogadjátok el ezeket, ha valaki privátban keres meg ilyennel. Még akkor sem, ha ismerős keres!
FIGYELEM!
Most ingyen "ajándék" linkekkel próbálkoznak a csalók! Ha kapsz valakitől privát üzenetben egy linket, amin ingyen ajándékot kínál, ne kattints rá! A link 100%, hogy egy kamu oldalra visz, amivel ellopják a Steam accountodat! Az üzenet ismerőstől is jöhet!
FIGYELEM!
Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!
FIGYELEM!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Márton
nagyúr
válasz
shadow1901
#111730
üzenetére
értem
hát, Kinguin csendben van.. -
Márton
nagyúr
válasz
Lackki
#111726
üzenetére
már ha valós steam user az eredeti tulaj.
de most jobban utánaolvasva olyanokat találok, hogy ezek olyan acc-ok, amikhez csak a megvásárolt játék tartozik, csak más régiókban vette meg a Kinguin, ahol jóval olcsóbb.
"Kinguin isnt stealing, just bypassing regional difficulties."
-
Márton
nagyúr
üdv,
vettem Kinguin-tól egy játékot, de figyelmetlen voltam, mert nem Global vagy EU jel volt mellette, hanem Account. Vagyis ez azt jelenti, ha belépek azzal az account-tal, ott lesz a játék és ha a sajátommal is szeretném használni, akkor be kell állítsak family share-t, ehhez ismerősnek/családtagnak kell beállítanom az ismeretlen fiókot
Mekkora kockázat ez?
Bármikor el is veszthetem a játékot?
Vagy nem indul majd, ha éppen az eredeti account tulaj is játszik vele?
Olvasok olyat Kinguin oldalán, hogy belépve változtassam meg az fiók emailjét és jelszavát, akkor már az enyém lesz?
A saját, eredeti accom veszélyben van??Megjött a mail, de még nem aktiváltam semmit, nem léptem be vele. Ha azt mondjátok felejtős, próbálkozom paypal refunddal.
-
Márton
nagyúr
válasz
Anonymus23
#100997
üzenetére
ok, meglépem
köszi! -
Márton
nagyúr
üdv,
indítanék egy megvett játékot, amit áprilisban toltam utoljára és persze most update-elni akar.
Ami nem is lenne gond, csak hogy a játék az E meghajtón van (rengeteg szabad hellyel), a steam alap mappám pedig a C:\Program Files-ban. Itt csak 6GB hely van és nem is tudok többet csiholni.
Mondanom sem kell, a C-re akarja tölteni az update fájlokat és onnan telepíteni, csakhogy pikkpakk elfogy a hely.- miért nem veszi ezt észre?
- miért nem az E-re tölti, ahol a játék is van? Rákerestem a problémára és azt olvastam, hogy a játék meghajtójára kéne töltenie alapból. Nálam nem így van, hol tudom átállítani? A beállításokban a Library folders-nél az E a default, a C-t pedig nem engedi törölni.
- most offline el sem indul a game. Nem elég, hogy online kell legyek, még ez is..
köszi ha van tipp!
Új hozzászólás Aktív témák
//////////////////
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
//////////////////
Mivel túlságosan sok cserélgetős hozzászólás született a topicban, ezért ennek külön topicot nyitottunk Steam Trade néven. Legyetek szívesek a továbbiakban ezeket ott lebonyolítani, ebből a topicból ugyanis törölni fogjuk őket, vagy extrém esetben akár szankcionálunk is.
//////////////////
Szintén külön topicban zajlik a GameCard-ok csere-beréje: Steam Game Card csere-bere
//////////////////
Nyílt topik a Humble Bundle és társainak is, legyetek szívesek oda fáradni, ha arra felé terelődne a téma: Nagy Bundle topik
- Apple MacBook
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Melyik tápegységet vegyem?
- Fotókon a Samsung Galaxy A57
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Facebook és Messenger
- Robotporszívók
- Azonnali notebookos kérdések órája
- További aktív témák...
- RÉSZLETFIZETÉS.BANKMENTES.KAMATMENTES. Új noblechairs Epic valódi bőr FEKETE - FEHÉR 3 év garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4599, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B660M i5 12400F 32GB DDR4 500GB SSD RTX 5060Ti 16GB Lian LI LANCOOL 207 Inwin 650W
- Acer Predator Helios 18 AI I9 ULTRA 9275HX, 192GB RAM, 2TB SSD, RTX 5080
- Dell Precision 3561,15.6" FHD,i9-11950H,16GB DDR4,512GB SSD,T600 4GB VGA,WIN11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

eami