-
Fototrend
NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!
-
(rögzített hozzászólás)
FIGYELEM!
Hamis játékteszt meghívásokkal is lopják az accountokat, soha ne fogadjátok el ezeket, ha valaki privátban keres meg ilyennel. Még akkor sem, ha ismerős keres!
FIGYELEM!
Most ingyen "ajándék" linkekkel próbálkoznak a csalók! Ha kapsz valakitől privát üzenetben egy linket, amin ingyen ajándékot kínál, ne kattints rá! A link 100%, hogy egy kamu oldalra visz, amivel ellopják a Steam accountodat! Az üzenet ismerőstől is jöhet!
FIGYELEM!
Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!
FIGYELEM!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
maross
nagyúr
válasz
Márton
#111733
üzenetére
A "ha gond van"-ra imo eszmeletlen kicsit az esely. Nem gondolnam, hogy lopott modon szerezte, es ha neadjisten egy ev mulva vissza szeretné "lopni" a gombokert vett, es egy ev mulva meg kevesebbet ero accountot, akkor te is tudni fogsz rola, es kidobod a family sharebol, vagy barmibol ami koti a main accodhoz. Ha megis gond van, kingu a steames supportos problemadon nem sokat fog segiteni, a penzt fogja visszaadni.
-
maross
nagyúr
válasz
Márton
#111729
üzenetére
Nem aggodnam tul, ha 99%+ embertol vetted. Eladni akarnak, megveszik legolcsobb helyen a jatekot, es eladjak steam accal egyutt, ott a kis penzuk. Kingun egy evvel kesobb is lehet reklamalni. Hades2-nel en is majdnem megtortem, 5.5 euro korul volt. Ettol meg persze total nem ajanlott dolog, szurke zonanak is a legalja.
-
shadow1901
aktív tag
válasz
Márton
#111729
üzenetére
Ez volna a normális! Sőt én drasztikusabb megoldást, a soha többé nem vásárolhat azzal a számlával is bevezetném. (Személyi lenne az ideális, csak jogok és stb. Mondjuk ha azt bevezetnék lehet én is inkább felállnék. Lenne rabosítva a sok kínai leves hajú, a sok bekötött nyakú szemeteszsákhajúval
) De sajnos steam statisztika, mennyien játszanak, nem a mennyien játszanak csalás nélkül... Nagyobb tengerből több fizetőképes halacska akad a hálóba. Bolondok lennének a 9 accountos csalót kirakni. Statisztikában jól mutat, lehet költött minden accon 5$/€-t már.Accountot eladni/venni mindig is tiltott volt.
-
csaba951
veterán
válasz
Márton
#111723
üzenetére
>állítsak family share-t, ehhez ismerősnek/családtagnak
>kell beállítanom az ismeretlen fiókotSaját érdekedben mondom, hogy ezt felejtsd el. Ha a Steam szerint kiderül, hogy gond van a fiókkal (csalással vásároltak rajta, csaltak valamelyik multi játékkal) akkor a te fiókodat is sújtja majd a büntetés. Nem hiányzik ez neked.
Paypal visszavonást nem ajánlom, mert ezt a fiókodat kitiltja majd a Kinguin csalás miatt (vásároltál, de nem akarod kifizetni).
Fordulj a Kinguin ügyfélszolgálatához és próbáld meg visszakérni a pénzed téves vásárlás miatt. Ha elutasítják, akkor benyeled a veszteséget és az élet megy tovább. Legközelebb majd jobban figyelsz. A vásárolt fiókot nem használod, mert veszélyes lehet a használata.
Ha fáradt vagy ne vásárolj. Vásárlás közben ne rohanj, ne kapkodj. Vásárlás közben figyelmesen olvasd el a leírásokat. Ha gyorsabban klikkelsz, mint olvasol akkor így jársz, mint most.

-
Anonymus23
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
//////////////////
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
//////////////////
Mivel túlságosan sok cserélgetős hozzászólás született a topicban, ezért ennek külön topicot nyitottunk Steam Trade néven. Legyetek szívesek a továbbiakban ezeket ott lebonyolítani, ebből a topicból ugyanis törölni fogjuk őket, vagy extrém esetben akár szankcionálunk is.
//////////////////
Szintén külön topicban zajlik a GameCard-ok csere-beréje: Steam Game Card csere-bere
//////////////////
Nyílt topik a Humble Bundle és társainak is, legyetek szívesek oda fáradni, ha arra felé terelődne a téma: Nagy Bundle topik
- Milyen légtisztítót vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Telekom mobilszolgáltatások
- Gumi és felni topik
- E-roller topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Az olcsó Macbook sokkolja a PC-ipart az ASUS társvezetője szerint
- Google Pixel 10a – évismétlés
- Star Trek
- További aktív témák...
- ÚJ Acer Nitro V 17 AI - 17.3"QHD 165Hz - Ryzen 7 260 - 16GB - 1TB - Win11 - RTX 5060 - 3 év Gar - HU
- PlayStation 5 Slim 1TB, makulátlan állapotban, 6 hó gyári garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z790 i7 14700KF 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 16GB LIAN LI LANCOOL 207 850W
- BESZÁMÍTÁS! Asus B650M R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5060Ti 16GB Lian Li Vector V100R RGB TG 650W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R7 8700F 64GB DDR5 1TB SSD RX 7800 XT 16GB LianLi VectorV100R RGB TG 750W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4066, 94% AKKSI
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 273 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti (ELKELT)
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

) De sajnos steam statisztika, mennyien játszanak, nem a mennyien játszanak csalás nélkül... Nagyobb tengerből több fizetőképes halacska akad a hálóba. Bolondok lennének a 9 accountos csalót kirakni. Statisztikában jól mutat, lehet költött minden accon 5$/€-t már.

eami