-
Fototrend
NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!
-
(rögzített hozzászólás)
FIGYELEM!
Hamis játékteszt meghívásokkal is lopják az accountokat, soha ne fogadjátok el ezeket, ha valaki privátban keres meg ilyennel. Még akkor sem, ha ismerős keres!
FIGYELEM!
Most ingyen "ajándék" linkekkel próbálkoznak a csalók! Ha kapsz valakitől privát üzenetben egy linket, amin ingyen ajándékot kínál, ne kattints rá! A link 100%, hogy egy kamu oldalra visz, amivel ellopják a Steam accountodat! Az üzenet ismerőstől is jöhet!
FIGYELEM!
Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!
FIGYELEM!
Új hozzászólás Aktív témák
-
***ANDRÁS***
aktív tag
válasz
wjbhbdux
#109270
üzenetére
Köszönöm a segítséget, ez már használható. Szépen lementi a HDR képeket, színeket megtartja, nem lesz fakó és szürkés. Annyit tapasztaltam, amikor SDR használat közben nyitom meg, akkor a pillanatra fényesebb a képe, majd visszábbveszi a fényerőt a számítógép. Valamint nem találtam meg, hogy hol lehet beállítani, hogy ne .png, hanem .jpg formátumba mentse.
-
***ANDRÁS***
aktív tag
Sziasztok! A Forspoken-t és a Last of Us játékokat HDR bekapcsolva játszom. Ezek az elsők, amit kipróbáltam HDR-ben és elégé nagy a különbség képminőségben a SDR-hez képest. Viszont hogy lehet a képernyőképet menteni, hogy ne egy világos, fakó, szürkés képet kapjunk?
-
***ANDRÁS***
aktív tag
Sziasztok! A https://www.fanatical.com/ oldalt ismeri valaki? Megbízható steames játékok vásárlására?
Új hozzászólás Aktív témák
//////////////////
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
//////////////////
Mivel túlságosan sok cserélgetős hozzászólás született a topicban, ezért ennek külön topicot nyitottunk Steam Trade néven. Legyetek szívesek a továbbiakban ezeket ott lebonyolítani, ebből a topicból ugyanis törölni fogjuk őket, vagy extrém esetben akár szankcionálunk is.
//////////////////
Szintén külön topicban zajlik a GameCard-ok csere-beréje: Steam Game Card csere-bere
//////////////////
Nyílt topik a Humble Bundle és társainak is, legyetek szívesek oda fáradni, ha arra felé terelődne a téma: Nagy Bundle topik
- FOTÓS beárazás
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Autós topik
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Battlefield 6
- EAFC 26
- MWC 2026: Kezünkben a Vivo V70, megvan a magyar ára is
- Előrehozta a Capcom a Pragmata megjelenését
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Pro 1TB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- RAPOO 7100P 1000DPI optikai rádiós 5GHz egér
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4530, 100% Akkumulátor
- HP ProDesk 600 G4 i3-8100 16GB 512GB 1 év garancia
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium használt, megkímélt 100% akku (13 ciklus) 6 hón
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
eami