Új hozzászólás Aktív témák
-
Brandynew
őstag
válasz
rajzinho #7901 üzenetére
Kicsi a 65 is. Nekem is nagynak tűnt, főleg a régi kis CRT-khez képest, de nem az. Ahhoz, hogy kijöjjön a 4K előnye meg az ilyen-olyan HDR és Dolbi Vision, kell legalább a 65" 2 méterhez, de inkább a 75-85 lenne az ideális.
Ha korábban kisebb tévéd volt 55"-nál és bemész megnézni a boltba egy 55"-osat, az óriásinak fog tűnni, de csalóka, ha ki akarod élvezni a 4K-t.
-
Vhiktor
nagyúr
válasz
rajzinho #7901 üzenetére
Az LG ips paneles tv-ktől bármi jobb ami nem ips panelt használ
Nem fogsz csalódni benne, szép kontrasztos képe van, HDR nem lesz annyira látványos rajta mint egy 1.000 nites csúcsfényerővel rendelkező tv-n, de még így is éálvezhető.
Hiába van mondjuk egy ips paneles csodának dupla akkora fényereje, ha mellette a kontraszt aránya csak az 5-öde.....Esetleg még a hisense Q8F ajánlható ami megint csak egy nagyon jó tv, és HDR-hez is kellően nagy a fényereje (1.000 nit körüli), viszont van blooming míg a TCL C728-nál nincs.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti Windows 10 / 11 Pro aktiválókulcs AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL!
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Lenovo LEGION Pro 5 / Pro 7, Lenovo Yoga Pro gépek (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest