-
Fototrend
TP-Link WR1043ND - N450 router
Új hozzászólás Aktív témák
-
bnorci71
addikt
válasz
@Jocó@ #66142 üzenetére
már hogyne olvasnám el
(OFF)
a Bridge mód nem megy. A szolgáltatós modem/routeren nincs is ilyen opció a Tp link meg nem hajlandó együttműködni a Tenda routerrel1, Modem és 1 router együtt, PC beledug kábelesen : van net az eszközön?
igen
2, Modem és 1 router együtt, WiFi : van net az eszközön?
igen
3, Modem, 1. router bele, 1. router LAN lábába bele a 2. router WAN lába. 2. router LAN lábába PC bedug kábelesen : van net az eszközön?
nincsJelenleg így nézz kiTc-7200 szolgáltatóé > Tp-Link mindkettő ad netet kábelen és Wifin (OFF)is szép lenne ha nem lenne net alapfelálásba(/OFF)amit próbáltam
1.
Tc-7200 Lan port >WAN port Tp-Link LAN port > WAN port Tenda
Tenda nem kap Ip címet nincs kapcsolat ergo net sincs Lan-on se a Tp-Linken van net azzal nincs gond
próbálkoztam Ip címekkel játszani 192.168.1.x ez a Tp-Link tartománya 192.168.2.x hogy más tartomány legyen nem működött2.
Tc-7200 1 Lan port >WAN port Tp-Link
2 Lan port > WAN port Tenda
itt is végigjátszottam az IP címeket nincs kapcsolat világháló feléSzóval a kérdés az kábellel lehet-e valamilyen beállítással így netet osztani ha a Bridge mód nem játszik.?
(/OFF)Köszönöm
DHCP kikapcs Lan-Lan és működik
Új hozzászólás Aktív témák
- Creative Sound BlasterX G5 (70SB170000000) (Sound Blaster) (DAC)
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 5700X3D Processzor!
- Dymo LabelWriter 400 - Hőpapíros címkenyomtató
- BESZÁMÍTÁS! Asus Prime A320M R5 1600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050 Ti 4GB Rampage SHIVA TT 500W
- Apple iPhone 13 Pro , 128GB , Kártyafüggetlen
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest