Aktív témák
-
Pontosan tudom, hogy hogyan fut az Ubuntu egy olyan gépen, mert magam tartok karban egy még annál is gyengébbet (Eee 701). Ha a felesleget legyomlálja az ember (pár alaptelepítésű alkalmazást ami csak a helyet foglalja), akkor egy 600-as cerkán, 512 MB-nyi központi memóriával és 4 GB-os SSD-re telepítve elfut a Natty is, Unitystül.

Azonkívül rendelkezem egy hardverileg hozzá sokkal közelebb álló Wind U100-as netbookkal is. Lassan több évnyi tapasztalatból mondhatom, hogy tökéletesen megbirkózik az Ubuntu futtatásával.
Őszintén szólva én nem tudnám mire használni ezt a MeeGót, csupa olyan szolgáltatást nyújt amire az égvilágon semmi szükségem. Az Ubuntu meg egy teljes értékű operációs rendszer, rengeteg kiegészítő alkalmazással a tárolókban.
Aktív témák
- Egérpad topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Mesterséges intelligencia topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Filmvilág
- Elemlámpa, zseblámpa
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- További aktív témák...
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Dell Latitude 7410 Core i5-10310u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / 16GB DDR4 / GTX 1650 Super / 500 SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 277 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Új MSI 16 Vector QHD+ 240Hz Ultra 9 275HX 24mag 32GB DDR5 1TB SSD Nvidia RTX 5070 8GB Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

