-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
whisky71
tag
válasz
HuaweiU8500
#924
üzenetére
Jó neked. Amikor én rendeltem, olvastam, hogy volt, aki 6.0-val kapta, én márciusi 5.1-gyel. Tök kiszámíthatatlan. De gyanúm szerint Norby86 kolléga 6.0-val kapja. De ahogy már írtam korábban kb. 20 perc a flash. Nem bonyolult, nekem is ment.
(Igaz, egy lépésben Meggyi segített.) -
whisky71
tag
válasz
woodlandarts
#916
üzenetére
Nálam jó, mint fentebb írtam, Budapest és Gyömrő.
-
whisky71
tag
válasz
woodlandarts
#914
üzenetére
Megnéztem, van benne magyar, nekem úgy tűnik, teljes a fordítás, de nem bogarásztam végig minden menüt. Gearbest-től van, 5.1-el jött, de rögtön rátettem a 6.0-át (Ulefone oldaláról letöltve). Azóta, ha jól emlékszem, talán háromszor frissített OTÁ-n. Fagyás, akadás, reboot stb. nem jelentkezik. SSLauncher van fent.
-
whisky71
tag
válasz
woodlandarts
#897
üzenetére
Hát, a gyári hatos kb. 20 perc alatt fent van, de igen, gépről lehet csak megcsinálni. Viszont hibátlanul működik, jönnek rá folyamtosan OTA frissítések.
De ha garis a telefonod, akkor igazad van, csinálják a boltban. De talán kérheted, hogy a gyárit tegyék rá. -
whisky71
tag
válasz
woodlandarts
#871
üzenetére
Nekem T-mobile és nem dobálja, teljesen stabil, Gyömrő és Budapest.
Az ujjlenyomatot olyan alkalmazások feloldásához ajánlja fel, amik passworddel vannak levédve. Én legalábbis erre jutottam, Ahol használható, ott kirak egy kis ujjlenyomat-ikont.
Ha továbbra is sz*rakodik a pinges ROM (bár nem tudom, miben különbözik az ulefone-os stock-tól), töltsd le a gyárit és flasheld fel.
A sim-tálca szerintem is odafigyelős, tegnap frissítettem a telefont, ki kellett venni hozzá és voltak gondjaim a visszarakásnál.
A többi passz... -
whisky71
tag
válasz
HuaweiU8500
#842
üzenetére
Kevés?
-
whisky71
tag
válasz
HuaweiU8500
#738
üzenetére
Sajnos, ha a NAV úgy gondolja, hogy ez nem annyi, amennyi rá van írva, bekéri a tranzakció adatait. És akkor bukó. Meg lehet próbálni, de sajnos egyre kisebb az esély a sikerre. Nem nulla, de kicsi.
-
whisky71
tag
válasz
HuaweiU8500
#737
üzenetére
Annak, hogy ki végzi a konverziót (bank vagy PP), semmi köze a money back-hez.
-
whisky71
tag
válasz
HuaweiU8500
#733
üzenetére
A kártyatársaságnak nálam nem sok köze van hozzá, mert az Erste végzi a konverziót.
Milyen biztonság? -
whisky71
tag
válasz
Lajbymester
#615
üzenetére
SP Flash Tool-lal lehet feltenni és az Ulefone oldaláról lehet letölteni a hatost, illetve a drivert. Minden ugrik a telefonról, ugye.
-
whisky71
tag
Szerintem jó döntés. Ha játszol, akkor is ki fog szolgálni. Szerintem nincs olyan a topictársak között, aki le tudná meríteni egy nap alatt.
A kamerája olyan, amilyen, a képek teljesen vállalhatók. Aki fotózni akar, az úgyis vesz normális fényképezőgépet. Én személy szerint sosem értettem ezt a hisztit a telefonok kamerája körül.
Nekem fekete (na jó, kék) hátlap van, de a hozzá adott tokban tartom, az meg nem csúszik.
A Gorilla Glass meg szép dolog, jó dolog, eddig kettő darab GG-s (nem 3-as) üvegű telefonnak amortizáltam a kijelzőjét. Ha pont rosszul esik, úgyis el fog törni. TG-t én inkább csak a saját megnyugtatásomra veszek, hogyha megint eltöröm, fel tudjam tenni a kezem, én megtettem mindent!
Egyébként sokkal jobb a tapintása, mint a gyári fóliáé.
Majdnem lemaradt a kérdésedre a válasz: simán zsebben nem, ha mellé pakolsz kulcsot, bicskát, gyémántgyűrűt stb., akkor talán. -
whisky71
tag
válasz
Atomcsirke
#552
üzenetére
Igen, ez elkeserítő...
-
whisky71
tag
Nekem nem rootolt és nincs vele gondom. SSLauncher-t használok, nem használt app-ok letiltva. Egyébként hibátlan rendszer nincs, ezt már jól tudjuk...

(#545) Fireferi7: Kiváncsi vagyok, neked milyen lesz, mert ami nekem jött TG, az nem fekszik fel rendesen az üvegre, körben van egy kis csík.
-
whisky71
tag
válasz
Atomcsirke
#538
üzenetére
Ha esetleg mégis halknak találod, Engineering mode-ban feljebb lehet húzni.
-
whisky71
tag
Harmadik napja megy, SOT 4 óra 20 perc, voice call 1 óra 31 perc, aksi 43%.
Mintha visszakaptam volna a régi SE W810i-met... 
-
whisky71
tag
(#512) Hawk02: Igen, teljesen jól.
(#514) Norby86: Én is 5.1-el kaptam, de rögtön flasheltem rá 6.0-át.
(#516) HuaweiU8500: Szerintem nyugodtan tedd fel Flash Tool-lal, kár várni az OTÁ-ra. Ha felment a hatos (az Ulefone oldalán fent van a ROM), utána jön rá frissítés OTÁ-n.
(#519) SharpSA: Nekem sokkal kisebb a fekete sáv.
-
whisky71
tag
válasz
HuaweiU8500
#507
üzenetére
Akkor a tiéd akciós volt. Én vonót nem kaptam...

-
-
whisky71
tag
Lehet. Engineering módban. Hardware testing => Audio
Csörgés: LoudSpeaker Mode => Ring
Hívás: Normal Mode => Sph
Hívás kihangosítva: LoudSpeaker Mode => Sph
Zene hangerő: LoudSpeaker Mode => Media
Hívás a fej/fülhallgatóban: Headset Mode => Sph
Zene a fej/fülhallgatóban:- Headset Mode => Media
Mikrofon: Normal Mode => MicMielőtt bármit állítasz, írd fel az eredeti értékeket!
Visszatérve a gombokra, nekem csak a Home gomb világít, a menü és a vissza nulla. Ezeket meg a launcher-ben (nem a gyári) tudom állítani.
-
whisky71
tag
Nekem pedig megjött a tempered glass. Kisebb, mint a kijelző, ami oké, mert le van kerekítve a széle, viszont így is levegős marad körben kb. 2 mm. Olyan, mintha már ott görbülne a kijelző. A funkcióját betölti, csak elég ratyi módon néz ki.
-
whisky71
tag
Sziasztok!
Többen szóltak nekem, hogy halkan hallanak beszélgetés közben. Engineering módban módosítottam a Normal mode - Mic értékeit, úgy tűnik, most jó. Megosztom az általam használt értékeket:Level 0 112
Level 1 144
Level 2 230
Level 3 192
Level 4 230
Level 5 230
Level 6 210
Level 7 210
Level 8 210
Level 8 210
Level 10 210
Level 11-14 0 -
whisky71
tag
Nahát, ahogy tegnap ígértem...
Múlt héten rendeltem a GearBest-ről, feketét, EU-stock-ból. Tegnap hozta is a GLS.
A teszt alapján jóra számítottam, de még jobban tetszik, mint remélni mertem. Nagyon egyben van, teljesen minőségi az összeszerelés, kellemes kézben tartani. A hozzá adott tok is jó, passzentos, rendesen lehet kezelni a gombokat. A töltő, az USB-kábel és a füles viszont fehér. És ugye van plusz egy fólia a dobozban. (Ezt nem fogom használni, mert a tempered glass-ra esküszöm. Azt eBay-en rendeltem, ha megjött, írok róla, hogy jó-e.)
Nekem márciusi 5.1 volt rajta, gondoltam, mielőtt belakom, frissítem. OTÁ-n nem lehetett, maradt a flash. Itt kezdődött egy kb. másfél órás orális futam, de végül sikerült. (Még egyszer köszi, Meggyi!) Utána még OTÁ-n frissített egyet.
Az első benyomások alapján nagyon jó vétel volt. A kijelző szuper, jól szól fülessel - általában egy kb. nyolc éves Panasonic-ot használok, "agybadugósat" -, SSLauncher van fent, azzal semmi röcögés, akadás, böngészésnél (Firefox) úgyszintén. A mostani, azaz előző telefonom (MT6735-ös, 4 mag, 2/16 GB), bizony rendesen szaggatott a Mozillában. Na ez nem.
A GPS-t még nem próbáltam, a wifi működik, nem dobálja a jelet. Amivel szívok, az az ujjlenyomat olvasó. Ritkán old fel elsőre, de ez nem a készülék hibája, hanem az enyém. (Hogy honnan tudom? Egyre többször megy egyből.)
És az akksi... Mit is mondhatnék? Ma reggel fél hétkor szedtem le a töltőről, most 63%-on van. A display 3 óra 5 percet ment, több, mint egy órát telefonáltam, a wifi folyamatosan be van kapcsolva, kb. 2,5 órán át zenét hallgattam fűnyírás közben bluetooth fülessel. Nekem ez bőven elég.
Az AVG (nem a free) két app miatt nyavalygott, az egyik a "Search Service", a másik a "com.android.snap". (És nem nyitnék vitát, hogy kell-e vírusirtó android alá, én paranoiás vagyok.)
Nekem nagyon megérte az eddigi tapasztalatok alapján, remélem nem lesz vele gond.
Hát ennyi, így egy nap után. Bocs, ha kicsit hosszú voltam.
-
whisky71
tag
Megjött ma telefon. 5.1 van rajta, gondoltam felteszem a 6-ost. OTA-n semmi, nekiálltam a flash-nek. Minden szép és jó, driver-t telepítette, portot felismerte, viszont amikor elindítom, semmi. Kiírja, hogy start, de semmi nem történik. A drivert, a ROM-ot és a flash progit az Ulefone oldaláról töltöttem le. Van valami tippetek, hogy mi a retek lehet a baj?
Előre is köszi: W.
-
whisky71
tag
Sziasztok! Hétfőn én is rendeltem egyet Gb-től (EU-stock), tracking alapján már megérkezett az országba. A teszt nagyon tetszett, tulajdonképpen az döntötte el a dolgot. Az a 6000 mAh...

Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos hirdetni, valamint saját érdekeltségű hirdetések linkjét megosztani. Szolgáltatást/terméket pénzért keresni szintén tilos! Erre a célra ott van a Hardverapró! Más linkjét ahol nincs érdekeltség, szabad megosztani!
Tilos a Warez!
Fájlmegosztó és egyéb "kacifántos" forrásból származó alkalmazások fellelhetőségének megbeszélését hanyagoljuk a Prohardver! lapcsalád fórumain!
Ami nem feltétlenül a telefonhoz vagy a működéséhez kapcsolódik, azt légyszíves tegyétek "off"-ba. Ez lehetőleg minél kevesebb legyen!
A szerkesztési időt figyeljétek, 5 percen belül ha eszetekbe jut még valami, az utolsó hozzászólást kell szerkeszteni! Ha több embernek szeretnél válaszolni, akkor azt megteheted egy hozzászólásban is, de ez nem kötelező. Prémium tagoknál ez az idő 15 perc.
- Xiaomi Redmi 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple Iphone 16 pro max 256gb desert titanium eladó
- Honor 90 Lite 8/256GB Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- 228 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium 100% Akku
- Akciós áron eladó HP Dragonfly G3 /I7-1265U/32 GB/512B SSD/13,5"/FHD+/400nit/Touch
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1145G7 16GB 512GB FHD+ HunVillBill- 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3943, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



Lassan nekiállok belakni és megírom a benyomásaimat.
