Aktív témák
-
andorpapa
őstag
Bár a Vantec-kel személyesen még nem találkoztam, a külföldi tesztek alapján mégis azt választanám. Illetve nem, gyengített ventit elvből nem vennék, inkább fognék egy Tornadot és maximum azt szabályoznám le. Amúgy én sem tudom elképzelni azt, hogy valaki 3 Tornadot rakjon a gépébe, elvégre párosan szép az élet, kettőt előre, kettőt hátra, tehát 4-et összesen, de a 3 szerintem is irreális! :DD :DD :DD
-
andorpapa
őstag
Ja, és emberek! Sokadszorra mondom el, és még sokszor el is fogom, a népnevelés szívem ügye: a ventilátor egy L, nem kettő, tessék megjegyezni, mert általános hiba még a hazai szaksajtóban is, és ez eléggé elszomorító.
-
andorpapa
őstag
TMD ventik? Már hogy ne lennének kaphatók külön? Csak nem a Vantecnél kell kopogtatni, hanem a technológia jogos tulajdonosánál és egyben gyártónál, a YS Technél. Tehát TMD venti kapható, főleg a jenki online boltokban, de amint arról mi is beszámoltunk híreinkben, kicsit zűrös cuccok, és a jelek szerint a CPU coolergyártóknak még meg kell tanulniuk használni. Ettől függetlenül az a Vantec coolere eléggé jó lett.
Ja, és hogy a topicnyitó kérdésre is válaszoljak: a Vantec ventik igen jó hírnévnek örvendenek külföldön, a Tornadotól kezdve a Stealthig mindet veszik, elég jó minőségű cuccokat gyárt a cég.
Aktív témák
- Micro Four Thirds
- bambano: Bambanő háza tája
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Milyen külső akkumulátort mobileszközökhöz?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 1000GB 1 év teljeskörű garancia
- 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 256GB 1 év garancia
- Lenovo ThinkPad X1 Active Noise Cancellation fejhallgató
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- Apple iPhone 12 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
