-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
mani17
tag
Ez kb mikorra várható?
-
aprokaroka87
nagyúr
De láthatóan nem nagyon rendítette meg az Apple pénzügyi helyzetét, meg ha jól sejtem az olyan dolgokkal amúgy sem nagyon tudnak biztos pénzügyi bevételt számolni ami nem rajtuk múlik.
-
Busterftw
nagyúr
Különben érdekes hogy pont a Fortnite gyakorlatilag az egyetlen komolyan vehető PCn is sikeres játék ami van mobilra is és nem kínai.
A PUBG mobilet és a COD mobilet a tencent portolta, és extrém sikeresek (a hoyoverse/hotta studios játékairól nem is beszélve) Mellettük az eredeti nem kínai fejlesztő által mobilra kiadott PUBG new state, és COD warzone mobile után amit nem kínai fejlesztő portolt csak mérsékelt az érdeklődés. Az Apex legends mobilet pár hónap után lelőtték. A Battlefield mobilet ki sem adták egy béta után.
Erre pont a Fortnite rúgatja ki magát a maistream mobilos storeokból kb az egyetlen nem kínai játék ami mobilon értelmes? Lehet azért mert mobilon az sem volt annyira sikeres hogy fájjon az epicnek a kiesése.
Mobilon hatlamas bevetelt hozott az Epicnek az AppStore, dehogynem erte meg nekik.
Sweeney anno nyilatkozta is, hogy hatalmas segitseg nekik az olyan platform, mint az AppStore. Csakhat.... -
Busterftw
nagyúr
-
INGJOKE
veterán
-
kilua
őstag
Különben érdekes hogy pont a Fortnite gyakorlatilag az egyetlen komolyan vehető PCn is sikeres játék ami van mobilra is és nem kínai.
A PUBG mobilet és a COD mobilet a tencent portolta, és extrém sikeresek (a hoyoverse/hotta studios játékairól nem is beszélve) Mellettük az eredeti nem kínai fejlesztő által mobilra kiadott PUBG new state, és COD warzone mobile után amit nem kínai fejlesztő portolt csak mérsékelt az érdeklődés. Az Apex legends mobilet pár hónap után lelőtték. A Battlefield mobilet ki sem adták egy béta után.
Erre pont a Fortnite rúgatja ki magát a maistream mobilos storeokból kb az egyetlen nem kínai játék ami mobilon értelmes? Lehet azért mert mobilon az sem volt annyira sikeres hogy fájjon az epicnek a kiesése.
-
Busterftw
nagyúr
Arra vagyok kíváncsi hogy vajon az egész döntés fog-e bármilyen anyagi hátrányt vagy esetleg előnyt okozni az Apple számára.
Mivel évekig Fortnite nem volt ott, nem volt abból bevétele. Előtte volt a 30%, Epicnek meg a 70%.
Most a Core Platform Fee miatt megint lesz. -
Busterftw
nagyúr
Nem, mert szerintem az kényszer lenne, mindkét fél részéről.
Hát ugye az Apple pár AI funkciói azért nem jönnek EU-ba, mert a többi gyártó termékeire is elérhetővé kellttenniük.
Ha már kényszerről van szó.
-
aprokaroka87
nagyúr
Arra vagyok kíváncsi hogy vajon az egész döntés fog-e bármilyen anyagi hátrányt vagy esetleg előnyt okozni az Apple számára.
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Landro
tag
Ha nyitok egy store-t, de az Epic nem akarja nálam árulni a Fortnite-ot, akkor beperelhetem érte?
-
kilua
őstag
A Samsung blokkolja telepítést?
Az lenne a vicces ha a Microsoft is blokkolná windowson aztán a sok steames hogy sírna
-
Busterftw
nagyúr
Na most tuti csődbe fog menni az Apple....
Nem fog, ezért van a Core Platform Fee.
-
V.Milán
aktív tag
-
Rage47
nagyúr
Na most tuti csődbe fog menni az Apple....
Inkább emeli az iCloud árát

-
aprokaroka87
nagyúr
Na most tuti csődbe fog menni az Apple....
-
janeszgol
félisten
Végre. Még akkor is örülök ennek, ha nem játszom a játékkal. Ha tartalmilag kifogásolható egy játék és emiatt megy a blokkolás, azt megértem. De amit az Alma csinált, az pofátlanság!
-
joey04
titán
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Autós topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Bittorrent topik
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- ASUS TUF Gaming F15 (FX506HEB) i7-11800H / RTX 3050 Ti / 32GB
- Komplett Gamer gép akár monitorral is! Ryzen 5 3600/AIO/16GB Ram/TUF 3080 10GB/500GB M.2 PCIe
- HP 650 G2 laptop (15,6FHD/I5-6200U/8GB/128SSD/Magyar/Win11) - Áfás számlával
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Lenovo Thinkpad L13 Gen.2,FHD,i5-1135G7,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Segway KickScooter MAX G2 elektromos roller dobozában 5 km!
- Lenovo 40B0 ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock (300W) (40B00300)
- 8gb 16gb DDR 5 so-dimm laptop RAM 4800MHz
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

való igaz
