Új hozzászólás Aktív témák
-
nyunyu
félisten
Tobb szerverre is be kell szurni ugyanazokat a rekordokat, raadasul az irodai fejleszto kornyezetunkben (SQL2000) van csak identity a tablan, igy eloszor ide kell beszurni az uj mukodesi parametereket, hogy a visszakapott ID-vel tudjam beirni az eles SQL2005-on levo tablaba.
Ha nem egyezik a ket rendszer ID-je, akkor kovetkezo fejlesztes elesitesnel (=komplett parameter tabla export) javithatatlanul hazavagnam az eles rendszeren addig gyujtott statisztikai adatokat.

Nyilvan meg lehetne csinalni tarolt eljarasokkal is, es C#-ban csak kattintgatos webes feluletet osszerakni, ami meghivja, de a linked servert nem szeressuk, kulonbozo SQL verziok kozott elegge korlatozottan mukodik.
Raadasul a tarolt eljarasnak is at kell adni valahogy a datum parametert, vagyis ugyanott vagyok, mint most.

Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 2600 8GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD GTX 960 4GB ZALMAN S4 Chieftec 450W
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Apple Watch Ultra, Újszerű,Dobozával, 12 hónap garanciával
- 2025.11.13 - Frissített lista - Lenovo LOQ / LEGION Pro 7 (RTX 4070 / 4080 / 4090 / 5070Ti / 5080)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


