Új hozzászólás Aktív témák
-
frem1790
őstag
Két éve felhagytam a játékkal, de ide rendszeresen benézek elolvasni, hogy hol tart éppen a game. Örömmel olvasgatom az aktív játékosok csatabeszámolóit - pláne ha jól sikerült a meccs - legyen árkád, reál vagy sim. Nem igazán értem, hogy miért akarsz mindenkit elhallgattatni aki árkádban játszik?
Erről a játékról szól ez a fórum és mindhárom nehézségi fok a része.
Ha ennyire zavar, hogy másnak sikerélménye van az árkádban és azt lelkesen megosztja másokkal is, csinálj egy reálos topikot!
-
frem1790
őstag
válasz
Hauptmann
#11369
üzenetére
Ez nem mindig a játék hibája - bár annak is bőven megvannak a maga furcsaságai
- a netkapcsolat is sokat számít szerintem. Sokszor mikor így kínlódok: csak tolom bele a lőszert az ellenbe és semmi hatás a net a ludas. Nem mindig figyelek a pl, fps, ping értékekre de mikor ilyen szívás van és rápillantok gyakran szembesülök avval, hogy nem minden százas. Van hogy már abból észreveszem, hogy le van maradva a netem pár lépést, hogy sokkal jobban elé célzok mint a rásegítő mutatja(persze árkádról van szó) és akkor találok, viszont ha oda célzok ahová elvileg kellene akkor semmi. -
frem1790
őstag
válasz
csongi
#11324
üzenetére
Én a Geforce Experience programmal szoktam rögzíteni videókat a játékból. Ennél van olyan funkció, hogy azonnali visszajátszás - ha történt valami felvételre érdemes akkor egy(azaz kettő: alt+F10) gombnyomásra rögzíti az előző 5-10-15 percet. Be lehet állítani, hogy mennyit vegyen fel. Úgy vettem észre nem okoz laggolást - már csak azért sem mert utólag rögzít. De csak Nvidia kártyákat támogat a progi, azokból is csak a nem túl régieket.
-
frem1790
őstag
Nem győzött senki.

Minden hibájával együtt ez egy jó játék szerintem, aztán, hogy kinek mennyi ideje, kedve, tehetsége van hozzá azt embere válogatja. Látnivaló ebből a kis E-pénisz
felmérésünkből is, hogy aki komolyabban veszi és időt fektet bele (meg ügyes
) az nagyon szép eredményeket tud felmutatni.
Jó vadászatot kívánok Nektek az idei évre is! -
frem1790
őstag
válasz
PAtr0n
#11246
üzenetére
Bizony!
Árkádban sokszor lepörög egy meccs 4-5 perc alatt, de realisztikban emlékeim szerint jóval hosszabbak voltak - bár elég ritkán értem meg a végét.
Azt sajna nem mutatja a kártyán, ki milyen módban játszott, pedig az rengeteget számít!Egyébként, ha valaki szeret a százalékokon rágódni: itt elég alaposan felboncolják a teljesítményét!

-
-
frem1790
őstag
Most mégis mit csinálnak már megint???
Újabb javítás: eltűntek a gépekről az emblémák, a lőszer alapra rakása maradt...
Túl sok volt a vodka, vagy túl kevés??? -
frem1790
őstag
válasz
Rakodó
#11218
üzenetére
Kicsit ha visszaolvasol...
-
frem1790
őstag
válasz
PAtr0n
#11203
üzenetére
Ez az, én is azt hittem mikor végre észrevettem, hogy nálam van valami gubanc. Már az újratelepítésen gondolkoztam, de végül is csata közben sikerült chat-en letárgyalni magyar kollégákkal, hogy náluk is ez a szitu. Ideje lenne, hogy javítsák, elég macera mindig állítgatni...

Csongi
Tényleg odaver az a 37mm-es, de én azért nem rajongok ezekért a nagy kaliberekért. Telitalálatot kell vele elérni, különben nem sokat ér, bombázók ellen okés, de vadásznál már nem olyan egyszerű, ott szívesebben látok két(vagy négy
) 20mm-est a gépemen. Azok fordulóharcban is jól használhatók, míg a 37-essel hát....
igen ügyesnek kell lenni, meg nagy mák kell hozzá, hogy betalálj.Francia91
Hehe!!

-
frem1790
őstag
Most csak velem szórakoznak???
Repülős árkád: amelyik géppel részt veszek, a csatában annak visszaáll a lőszerbeállítása alapra, a többié nem változik, csak amelyikkel harcoltam!!!
Csak mérgelődtem,azt hittem, hogy megint elb....k a lőszereket, de nem, simán csak visszadobja alapra csata után. Másnak is csinálja ezt? Már persze ha játszik valaki rajtam kívül karácsony délután.
Jut eszembe:Kellemes ünnepeket kívánok minden repülős és tankos kockának!

-
frem1790
őstag
válasz
Gyula84
#11193
üzenetére
Nemrég újíthatták be, a mostani frissítést már az intézte, ha megnézed a tálcán ott van egy gaijin net agent nevű progi, be lehet állítani milyen időközönként ellenőrizze a frissítést, illetve ki lehet lőni. De minden gépindításkor automatikusan újraindul. Engem jól megszivatott: korlátozott adatmennyiségű mobilnetem van, éjszaka van némi plussz - olyankor szoktam a nagyobb letöltéseket intézni. Most is így akartam, mikor megláttam az új patch-et, de ez a kis szemét lehúzta szépen a háttérben azt az öt-hat gigát mire észrevettem.

-
frem1790
őstag
válasz
csongi
#10913
üzenetére
Szerintem tökéletes, én még nem találtam benne hibát. Köszönet itt is újra a lelkes fordítócsapatnak!

Nem tudom, hogyan próbáltad. Én úgy csináltam ahogy korábban már ajánlották. Megnyitod a játék mappáját, megkeresed a "config.blk"fájlt (társítod a jegyzettömbhöz v. akármilyen szövegszerkesztőhöz amihez hagyja-és avval megnyitod) a harmadik sorban a nyelvet "langauge" átírod "Hungary"-ra, mentés és kész is. -
frem1790
őstag
-
frem1790
őstag

-
frem1790
őstag
Ezeket még nem is láttam. Hűen tükrözi a helyzetet. Mondjuk engem annyira nem izgat, hogy nincs meg a történelmi hűség a gépek lemodellezésénél - árkádban annyira nem is lehet. De akik komolyabban belemélyedtek a játékba és ebbe a témába, azok nagyon mondják a magukét - teljesen jogosan! -
frem1790
őstag

Adja a sikerélményt a ruszki rendesen. A Yak - 1 brutál, olyan alacsony besorolást kapott, hogy hihetetlenül jól játszható abban a tierben. Aztán meg jönnek a Lag - ok, meg persze a I - 16 - osok. Hiába na, adtak hátszelet a hazai gépeknek a fejlesztők rendesen.
Azért érdemes repkedni közben a többi nemzet gépeivel is egy pár kört, hogy nehogy elkényelmesedj.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
frem1790
őstag
A pilot knocked ellen azt teheted, hogy a pilóta fejlesztésénél a stamina és a vitalyti skilleket fejleszted. Ha elérik úgy az ötven százalékot már sokkal ritkábban hal majd meg a pilótád. Nekem 70 - 100 százalékon vannak és nagyon ritka már az instant pilóta kill.
A japán gépek égnek, sajna ez a játék elejétől így van és úgy tűnik így is marad, ha szeretnél velük játszani hozzá kell szoknod.
Főleg az amerikaiaknak vannak piszok ügyes gyújtólövedékei. Kis kaliberrel is simán leégetnek.
Ha op gépeket keresel, repülj az oroszokkal, még mindig azok a leguniverzálisabbak. Meglepődsz majd, hogy míg a japán egy lövésből leég az orosz sztálinfából készült Yak - okon kétszer - háromszor is kialszik a tűz és repülhető állapotban maradnak.
-
frem1790
őstag
Eszemben sincs lebeszélni a realistic-ról, ott tényleg kijönnek a gépek közti különbségek. Nyugodtan menj kis tierű gépekkel is reálba, legalább szokod.
Melózom jelenleg, nem tudok ránézni, fejből meg nem vágom melyik zérók jöttek be nekem, bocsi!
A lőszer egyszerű. Árkádban pucolj ki minden nyomkövetős lőszert mert felesleges, ott a célzásrásegítő. Légi célpontok ellen a legjobb a HE illetve az I - gyújó vagy AI. Páncéltörőt én inkább csak a bombázók faroklövészeinek adok: ott jó átütni az üldöző vadászok motorját, plexijét.
Reálban már árnyaltabb a dolog. Mivel nincs célzásrásegítés nem árt egy kis nyomjelzős.
Valahol be lehet állítani, hogy külön gombról tüzeljen a két fegyó(ha van kettő), én a kis kaliberre raktam a nyomkövetőst - avval tapogattam le a célpontot, aztán jöhetett a nagy a HE - vel.
Gombkiosztással én mást nem is nagyon variáltam, árkádba meg erre sincs szükség.
Egyébként a lőszereknél is fennál az amit korábban írtam az op gépekről. Van olyan, hogy az egyik repcsiben darálsz X hevederrel a másikban meg mintha légpuskával lőnél vele.Van egyébként nagyon jó magyarítás a játékhoz, egyszerűen beállítható, itt találsz róla bővebben infót.
-
frem1790
őstag
Én csak árkádban puffogtatok, a realisticok kipróbáltam - nekem nem jött be. Bőven van benne kihívás, viszont nagyon időigényes, alaposan kik kell tanulni minden gépet egyenként. De vannak itt fanok akik ott tolják, majd jönnek és elmondják a tapasztalatikat róla.
Japánoknál kis tierben elég gagyi a felhozatal, később már jönnek jó zérók és a Ki széria is ütős szerintem, csak minden gépük ég mint a fáklya a legkisebb találattól is.
Én minden nemzetet viszek egyszerre, így legalább tudom mire számítsak mikor szembe jön velem valaki.
Az orosz egyértelműen op., de jók a német, amerikai gépek is - egyébként meg kinek mi fekszik jobban.Szimulátor nagyon kemény, joy kell, anélkül nem érdemes próbálkozni - legalábbis ezt írják akik ott játszanak.
-
frem1790
őstag
Árkádban játszottál? Mert még ott is van észrevehető különbség a gépek között szerintem. De ha ez neked kevés akkor próbáld ki a realisztikot, ott már határozottan eltérő a gépek viselkedése(még ha nem is mindig a játékosok örömére - értsd: van jó pár op. gép).
Egyébként tapasztalatom szerint igazán csak akkor érezni egy-egy gép eltérő paramétereit ha már ki van maxolva. Alapon egyformán sz.r majd mindegyik - árkádban.
-
frem1790
őstag
válasz
csongi
#10654
üzenetére
Egy csatába csak egy gépet vihetsz, ha lelőnek vége a partinak. Üzemanyagot, lőszert, bombát csak a földön tudsz újratölteni - ergo nem illik agyba főbe lövöldözni mint árkádban mert mehetsz vissza leszállni a bázisra ha elpufogtattad a skúrót. Nincs célzásrásegítő, így ha nem tanultad még meg, hogy mikor hova kell célozni akkor érdemes nyomjelzős hevedert választani. Nem a levegőből indulsz, a bázisról kell felszállni. Aszem ennyi, a többit leírta Francia.
Ja még annyi, hogy ott sokkal keményebbek az ellenfelek, aki gyakorlott reálos, az egy jó darabig úgy picsáz el ahogy éppen kedve tartja.
-
frem1790
őstag
válasz
csongi
#10629
üzenetére
Ja hát kétfedelű vs. propelleres esetén egyértelmű a sebességfölény a propelleres javára. Ha játszol majd még kétfedelűekkel akkor ilyenkor azt tudod csinálni, hogy mikor egy ilyen gyors gép támad és megkezdi a tüzelést gyorsan el kell kezdeni fordulózni, abban ugyanis a kicsi sokkal jobb. Ha lesz olyan bolond, hogy leáll veled körözni akkor nyert ügyed van, mert simán lefordulod, ha meg továbbáll ne üldözd, nincs értelme úgysem éred utol. Van egy pár ilyen op gép abban a BR-ben: az említett Heinkel meg a Jak-1 is ilyen.
Mindig figyeld meg miben jó ill. gyenge a te géped, és próbáld kihasználni az erősségeit. Minden kis kétfedelű rohadt jól fordul, viszont sebességük nincs, meg se próbálj vele egy gyors gépet üldözni, inkább próbáld meg becsalni fordulóharcba, ha nem megy akkor hagyd a fenébe és nézz neked való célpont után.
Nagyon fontos a későbbiekben is, hogy nagyon sűrűn használd a c gombot, figyeld állandóan a mögötted de főleg fölötted a légteret, hogy ne tudjanak meglepni! A gyors és erős gépek taktikája itt a lecsapok, megsorozom, elhúzok a pcsába: a boom and zoom harcmodor.
A lövöm de nem történik semmi effektushoz meg szokj hozzá ebben a játékban. Sajnos ezt nem igazán tudták jól eltalálni. Próbálgasd variálni a lőszereket, azt használd ami a legjobban adja, fura de van, hogy az egyik gépen nagyon hatékony x hevederfajta, a másikon meg kakit sem ér. Sajna ez ilyen. A távolságot én 600-800 méteren tartom, igaz nagyobb BR-ekben játszom már, az elején még belefér kevesebb is.
A legénység meg így már érthető.
-
frem1790
őstag
válasz
csongi
#10625
üzenetére
Zavart érzek az erőben. Valamit - valamiket igencsak félreértesz.
Nem tudom hova rakod azokat a pontokat de, hogy a pilótád nem lehet ennyi játék után 100 százalékos az tuti.
Kettővel föntebb Francia leírta melyik képességeket érdemes fejleszteni, nagyon jó, tanács fontold meg!
Ahogy Sacco is írja felejtsd el a levelt meg rankot: csak a BR számít!
A belinkelt képeden ott van a probléma. Igaz csak három gép látszik de abból egy 1,3 -as, egy 2,0-ás, egy meg 2,3-as.
A játék a 2,3-as gép miatt simán bedobhat olyan csatába ahol 3,3-as gépekkel találhatod magad szemben. Oda bizony a kis 1,3 Heinkel nagyon kevés.
Próbálj meg olyan gépeket csatába vinni egyszerre amelyek között lehetőleg 0,5 BR-nél nincs nagyobb eltérés. Még egyszer mondom a level nem számít, nyugodtan keverhetsz egyes - kettes szintű gépeket, ha a BR-jük ugyanaz.
Vedd számításba azt is, hogy ha egy alap géppel repülsz amin még nincsenek kifejlesztve a modulok, az bizony harmatgyenge lesz. Addig míg legalább a motor cuccok nincsenek meg szívás lesz vele a játék.
Ég és föld a különbség egy alap meg egy kimaxolt gép közt.
Még valami: a nagy sebbességű ellenséges gépek. Azért néhány kivételtől eltekintve nincsen akkora egetverő különbség az azonos BR-ű gépek között.
Az hogy úgy lehagynak szerintem inkább a sebesség-energia témából fakadhat. Nem akarok ebbe nagyon belemenni, ha érdekel itt olvashatsz róla részletesen.
A lényeg annyi, hogy ha magasabban vagy mint az ellenfeled a támadás közbeni zuhanásból eredően nagyobb lesz a sebességed mint az övé. Vagyis a magassági fölényt sebességé váltod át. Ilyenkor érezheted azt, hogy az ellenfeled sokkal gyorsabb nálad.
Szóval nem olyan pofonegyszerű ez a játék még árkádban sem. Javaslom olvasgass utána kicsit.
Nem tudom mennyire vágod az angolt - de ha nem akkor érdemes átváltani a játékban a magyar fordításra az is sokat segít. -
-
frem1790
őstag
válasz
PAtr0n
#10532
üzenetére
Az az igazság, hogy ez a szar az AB mondat volt az utolsó csepp a pohárban, régen forr már bennem a méreg az ilyen megjegyzések miatt. Nem túl jól jött ki, hogy éppen nálad borítottam ki a bilit, mert Te nagyon sokat segítesz az ide tévedő embereknek - köztük nekem is! Úgyhogy bocsánat, igazából a hsz-em nagyon piciny töredéke illet Téged!
Biztosan végigolvastad a többi reakciót is, úgy látom megértetted mi volt a bajom.
Egyébként ha megnézed a statomat van 140 reál csatám - próbálkoztam, de a fentebbiekben leírtak miatt nem jött be(WT-ben frem1789 néven szerepelek).Francia91
Igen, én voltam, jóval többet olvasgatok, mint amennyit írok, de az a túra igén szép volt, úgyhogy nem hagyhattam szó nélkül!

-
frem1790
őstag
válasz
Francia91
#10530
üzenetére
Látom én itt a fórumon, milyen szép eredményeket produkálsz velük! Ritkán szólok ugyan hozzá, de mióta játszok(2 éve) olvasom ezt a topikot és bámulom, hogy mit alkotsz ezekkel a gépekkel, le a kalappal előtted!
Soha nem fogok ilyen meccseket hozni. 
Az a baj, hogy nincs türelmem azt a bizonyos 40-50 szopóágas meccset végigcsinálni gépenként amit említesz. Amikor a melóban belémverik az ideget ezerrel és utána leülök játszani, nem vágyom rá, hogy kezdjem elölről a görcsölést - éppen ellenkezőleg. Na és persze az időm sem végtelen,így marad az AB. Ami az RB magasságából nézve valóban bóvli kategória lehet, de szerintem sokan hozzám hasonló okokból huszárkodnak itt. Ezért álltam neki védeni a mundér becsületét.
-
frem1790
őstag
válasz
Francia91
#10528
üzenetére
Gondolod erre nem jöttem rá magamtól

Egyértelmű és nincs is benne semmi kivetnivaló, csupán kicsit elszakadt nálam cérna és ezért kötözködtem. Sorry!donmackó
Erről van szó kérem szépen, kinek mi fekszik és épp mihez van kedve, azt játszik: van választék. Mégis mindig avval van tele a fórum, hogy milyen szar a WT.
Nekem stresszoldónak, szórakozásnak kiválóan megfelel az árkád, hozza a sikerélményt és ahogy írod is pörgős. Ezt kerestem és meg is találtam ebben a játékban. RB-t próbáltam, de nekem lassú a játékmenet és hosszú a tanulási folyamat aminek a végén el tudok érni némi sikert - úgyhogy hanyagolom.
A bombázókkal én is így vagyok: az esetek nagy részében könnyű zsákmány az enemy-nek, de azért lehet menni velük nagyon élvezetes köröket is. Most például az SB2C Helldiver a kedvenc: kiválóan lehet vele sunyi módon levadászni a bombázókat, de simán meg lehet lepni vele a vadászokat is! -
frem1790
őstag
válasz
PAtr0n
#10523
üzenetére
Szar az AB.
Jelentem nem szar! Csupán más igények kielégítésére hozták létre, aki többre vágyik annak ott van az RB és az SB. Nekünk többieknek akik stresszoldásként, kikapcsolódásként csak egy jó kis lövöldére vágyunk tökéletesen megfelel. Sőt a kategóriájában szerintem a legjobb. Játszottam a Warplanes-el és még néhány single játékkal, a WT árkádja kenterbe veri őket minden téren. Ha azt várod el tőle amire szánták akkor nincs vele semmi baj: árkád, annak meg szerintem tökéletes. Azt már csak halkan merem megkérdezni, hogy Nektek only RB játékosoknak azért gold-ozni megfelel? Arra túl nagy kihívás az RB?
De nem akarok bántani senkit. Egyszerűen csak csípi már a szemem az AB és az AB játékosok állandó szarozása. Más kategória, más igényekhez igazítva, ezt nem lehet megérteni? -
frem1790
őstag
válasz
olahmate1991
#10457
üzenetére
Nem tudom, de ha használod a magyar fordítást hozzá, biztos könnyebben ki tudod totózni, hogy melyik lehet az.
-
frem1790
őstag
Na igen, Gaijint akartam írni az előzőben, igaz tényleg kb. annyit foglalkoznak a pilótáikkal mostanság mint a WG.

-
frem1790
őstag
válasz
PAtr0n
#10131
üzenetére
Nem tehetek róla de ez ugrott be:Paraszt bácsit kérdezi a riporter:
-Pista bácsi aztán maguknál itt a faluban van e rasszizmus?
Mire az öreg:
-Nincsen az nálunk kérem. De igény, az vóna rá!Viccet félretéve jó lenne egy ilyen leírás, bár lehet ha ezt megcsinálod akkor Te több munkát fogsz beleölni mint amennyit mostanság a WG beletesz a repülős részbe.

-
frem1790
őstag
Sziasztok! Láma kérdés, de sehogy sem találom, hogy hol lehet megváltoztatni a jelszavamat.

A bejelentkező képernyőn van egy lehetőség, azt próbáltam, onnan visszaküldött a support egyet ami működik is. De olyan lehetőséget nem találok, hogy én válasszak magamnak újat! Nem lehet vagy simán balfasz vagyok és nem látom? -
frem1790
őstag
Nem tudom, nekem elég jól muzsikál mindkettő, igaz csak árkád huszárkodom, lehet realisticben másképpen viselkednek. De az biztos, hogy tegnap a G5N1-el két vadászt iktattam ki kézi vezérléssel, azon meg két 20 milis type99 van hátul. Egy Yak magabiztosan beállt mögém mint a cövek és puffogtatott keményen a 37 milisével, de hamarabb sikerült feladnom a pilótájának az utolsó kenetet mint, hogy betalált volna, egy Spit meg miután kitárazott rám épp lefordult a hátamról, mikor sikerült lecsípni a szárnyvégét. Igaz vesztettünk, de ki bánja, a sikerélmény megvolt, ezért játszunk!

-
frem1790
őstag
Tényleg mázli

Nem volt ma időm játszani csak azért léptem be gyorsan, hogy bezsebeljem a napi bónuszt! Érdemes volt!
Kívánok minden kollégának ilyen szerencsét - jó gyakran!
-
frem1790
őstag
Hi Urak!
Elkezdtem a japán ágat, de evvel a KI-45 tei - vel meggyűlt a bajom. A társai nagyon szuperek de ezt nem tudom szóra bírni
A schrage musik puffogtat, megyek is a bombázókra vele, de elvileg van még gépágyúja is ha jól látom a leírásánál, azt hogy lehet megszólaltatni? Sajnos az angolt nem vágom, mert valamit kiír csatába lépéskor de nincs időm lefordítani. Aztán meg csinál ez a gép olyan mutatványokat, hogy sokszor ami egy sima fordulónak indul abból olyan bukfencezés lesz, hogy azt sem tudom merre van az előre
Tapasztalat valakinek? -
frem1790
őstag
Sziasztok!
Néhány hete kezdtem a WT-t, eddig AB-n toltam, de mivel azt írjátok az RB az igazi ki akarom próbálni! De lenne előbb néhány kérdésem. Olvastam valahol, hogyha kilőnek és kilépek a csata vége előtt akkor kevesebb pontot kapok, ez igaz? AB-n 5 géppel kihúzom a végéig de itt béna kacsaként biztos kikapnak majd párszor mire rájövök az ízére
Bármilyen gépet bevihetek? Akár 1.0-ást vagy prémiumot is? A legénységi skillek RB-ben is számítanak? Köszönöm előre is a segítséget, addig is olvasgatom vissza a fórumot, sok hasznos dolog van itt fenn! Jó vadászatot!
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Precision 7560 AI -ra és Gamer/Munkára LAPTOP I7-11850H/ 32GB RAM / 1TB SSD / NVIDIA RTX A3000
- Dell Latitude 7420 Prémium laptop 14" FHD IPS kijelző / 16GB memória / Intel Core I5-1145G7 / gar.
- Fujitsu Esprimo P520 E85+ PC, i5-4570 Proci, 8 GB DDR3 RAM, 240 GB SSD
- MSI GeForce RTX 5090 VANGUARD SOC /// ÚJ BONTATLAN /// 2028.12.01.-ig GARI /// 2025.12.01. gyártás!
- Gaming PC GTX 1660 Ti / 16GB RAM Azonnal vihető (CSGO,LOL,VALORANT,FORTNITE)
- BESZÁMÍTÁS! MSI A320M R5 1600 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB ZALMAN T3 PLUS DeepCool 400W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600 32GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB Zalman S2 TG Cooler Master 700W
- iPhone 12 Pro 128GB 100% (3hónap garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- DTK 2.1 Multimedia Speaker System 3D-168D
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


felmérésünkből is, hogy aki komolyabban veszi és időt fektet bele (meg ügyes
) az nagyon szép eredményeket tud felmutatni.


Most mégis mit csinálnak már megint???
) 20mm-est a gépemen. Azok fordulóharcban is jól használhatók, míg a 37-essel hát....





Tapasztalat valakinek?

