Új hozzászólás Aktív témák
-
ViZion
félisten
válasz
gandalf
#6256
üzenetére
Eleinte nekem sem segítettek, sőt! Mivel kb. semmim nem volt, így ha vki jött velem az általában végigrohant, nekem meg ciki volt, h nyitogatok, de vége. Erre solozni kezdtem, a chart 90%-át solo toltam le, volt, amit sokszor, mert kellett a cucc, píz, akármi.
5 perc gabii-t annyit mentem -index előtt-, h meg sem tudnám számolni. Az volt a credit farm.
Majd próbáltam tradelni: maroo-nál először. Ott segítettek, mert látták, h kezdő vagyok.
Ehhez kell jó angol azért, sokakkal beszélgettem.Kb gabii-ra lett meg Wukong, máshogy játszom mint pl. Vik, nem gyűjtöttem se fegyót, se warframe-t, igaz MR se jött. Csak a modokra gyúrtam, relic, primed megvesz.
Utána jött az ignis wraith, kevés volt az MR, elsőről lemaradtam, rágyúrtam.
Majd jött az MR9 vizsga, szopcsiztam, nem vagyok lopakodós. Meg az ugrálós is szívatott, ekkor kezdtem videókat nézni. Rájöttem -OK, ez csak nekem volt előtte "titok"-, hogy sok minden nincs kőbe vésve, a vizsgákon lehet "csalni".
Melee kill: dobós melee is OK, felturbóztam, ahogy itt mondták, sikerült.
Ugráló-talaj porladós: hőkövető rakéták, multishot, titania (repül, pont leszarja, h van-e talaj).Octavia vége engem is felhúzott, első este nem is sikerült. Pár nap múlva meg itt egerészett a család, nem tudtam figyelni. Kb. 4. alkalomra lett meg, ez legalább 10-12 próbálkozás volt szerintem. Ajánlom ide is pl. ignis-t, ezzel nem kell sokat célozni, nagy a tár. Mellé Akarius, a hőkövetős kis csoda, szintén sokat dob rajta
Nekem nem volt sok fegyóm, se semmim, mert mindent eladtam ducatba vagy endo, credit... csak a modokat húztam. Most már van egy egész vállalható alap, elkezdtem frame-okat, fegyókat is próbálgatni.
Ez a játék is olyan, h az eleje nehéz, egyre könnyebb, ahogy több, jobb cuccaid vannak. Ezért jó, ha a kezdetben kicsit segítünk. Ne add fel, jó klánban vagyunk, sokan vannak fent és örülünk, ha segíthetünk. Vik lassan utolér engem, pedig most kezdte
Amúgy subnautica volt még ilyen, h eleinte marha nehéz, utána meg túl könnyű volt.
Új hozzászólás Aktív témák
- VR topik
- Star Trek
- A kezdet vége: viszlát, Model S!
- Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Az AI gáz: megfullad a Föld a fosszilis fogyasztástól
- Kávépörkölés
- iPhone topik
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- A legrosszabb CPU-k – az ExtremeTech szerint
- További aktív témák...
- Apple iPhone SE 2022 64GB, Akku: 100%, Újszerű, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone SE 2022 64GB, Akku: 98%, Újszerű, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Akciós áron, Új Lenovo ThinkPad T14 Intel Ultra i7-155U/16GBRAM/512SSD/14" FULLHD IPS kijelző/magyar
- Lenovo Thinkpad L14 Gen2, 14" FHD IPS, Ryzen 5600U 6 mag, CPU, 16GB DDR4, 512GB-1TB SSD, W11, Számla
- Intel LGA 1700-as Lapok
- Dell Latitude 5290 i5 8350U, 8GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., szép állapot, számla, 6 hó gar - 12.18
- Apple iPhone 12 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 175 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti (ELKELT)
- ÁRCSÖKKENTÉS MacBook Pro 17" i7 2.6 GHz 8GB RAM 8 ciklus az akkuban!
- Xeon E5 1650 v3, 2680 v3, 2690 v3 processzorok
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

