Új hozzászólás Aktív témák

  • Arcor
    csendes tag

    [OFF] Mi a hibaüzenet?

    Sajna én WM5/PDAmobilon használtam, lehet azokra van inkább kihegyezve, ha nagyon nem megy itt egy másik, hátha... (előtte uninstalld az előzőt) [/OFF]

    Intent_MIDlet_manager.cab

    Update: Megvan!!!

    Na ez a hivatalos, csak az IBM-en regelni kellene hozzá, de itt egy mirror hely (Az összes fennt van, szóval akinek java kell akármilyen WinMobile-ra, fáradjon a linkre):

    CLDC 1.1/MIDP 2.0

    Természetesen a legfölső, a "CLDC 1.1/MIDP 2.0 for Windows Mobile 5.0 and 6.0, Smartphone Edition" kell neked ;)

    Sok sikert!

    Hello,

    Nem tudom jó helyre irok-e, ha nem bocsi. Ezt a fórumot találtam a google-el.

    Nekem is ez a problémám amit feljebb olvastam és már hetek óta szenvedek vele, hogy most kapott Samsung i600-asomra (Windows Mobile 5.0) nem tudok javas dolgokat tenni mert nem ismeri fel a *.jar fileokat.
    Próbáltam az első linkedet, azt a hibaüzenetet kaptam hogy régebbi verzióra való, a második pediknál a hibaüzenet pedig, hogy nem Windows CE alkalmazás vagy valami ilyesmi.
    Bármi ötlet ami esetleg segithetne?

    Előre is köszönöm.

    Arcor

Új hozzászólás Aktív témák