Aktív témák
-
spyduck
nagyúr
válasz
spyduck
#49591
üzenetére
Meghajtókat nem enged megosztani érdekes módon de mappákat igen, csak be kell állítani, h kinek legyen engedélye. Ez mekkora ba..ság

Arra kéne még rájönni, h egyik gépről tudok gyorsan másolni a másikra de fordítva már nem így van.
szerk: vagy is tudok csak 80kbyte\sec-el, ez miért van?
-
Morden24
nagyúr
válasz
spyduck
#47018
üzenetére
Ez itt:

Hát ne nyiss meg csomó oldalt, vagy használj spórolósabb böngészőt (nem tudom, mit és milyen kiegészítőkkel használsz, Firefox szeret pl. ramot zabálni).
Egyébként szerintem továbbra is az az élhető megoldás, hogy befektetsz még egy gigába párezerért. Az 1Gb az manapság már piszok szerény, ha a sok Flash-es szart meg egyebeket nézem.
-
-
pete_21
addikt
válasz
spyduck
#45619
üzenetére
Konkréten nem gyorsabb az x64-es, de mivel több memóriát tud megcímezni, ezért (ha szükség van rá), akkor emiatt lehet gyorsabb. Egyébként úgy érzésre a rendszer mintha gördülékenyebb lenne. Plussz van kernel védelme (Patchguard). Kb. egyedüli hátránya az, hogy 16 bites kódokat semmilyen szinten nem tud futtatni, már ha ez manapság hátrány valakinek...
Sok programnak jól jön a 64 bites rendszer, főleg amik erősen a processzor teljesítményére támaszkodnak, és ahol ki tudják használni a 64bites utasításokat, pl. kódolóprogramokn, és már a Winrart is átírták 64 bitre.
Szerintem nézd végig, hogy a hardvereidhez vannak-e 64 bites driverek, és ha vannak, akkor lecserélheted x64-re a rendszered, hátrányod biztos nem lesz, de előnyöd könnyen lehet. -
Vasinger!
nagyúr
válasz
spyduck
#45613
üzenetére
Nm.
Egyébként megtaláltam már, hogy honnan vettem ezt:
És gyorsabb a 64 bites?
Nem. A 64 és 32 bites op.rendszerek közti különbségek nem érintik azokat a dolgokat, amik miatt gyorsabb lehetne egy OS. Legfeljebb annyival, hogy mivel több memóriát tud megcímezni, illetve mivel egy program több memóriához férhet hozzá, így később kell a lapozófájlhoz/virtuális memóriához nyúlnia. -
negyedes
addikt
-
pete_21
addikt
válasz
spyduck
#40059
üzenetére
Be kell írni egy jelszóval ellátott felhasználónevet, és a hozzá tartozó jelszót. Ha nincs jelszózott profil, de ez az opció be van kapcsolva, akkor is kéri, az már más kérdés, hogy nem tud mit elfogadni.

Én azt csináltam, hogy létrehoztam egy másik profilt, és beállítottam az enyémre az automatikus bejelentkezést, így nem zavar a másik, és a hálózat is le van jelszózva.
Start menü, control userpasswords2 , és itt tudod beállítani az automatikus bejelentkezést. -
Zolás
addikt
válasz
spyduck
#36471
üzenetére
Na igen a win7 elég vicces oprendszer. Nekem tökéletesen müködik eddig de trükk az van dögivel
Eddig egy 3850 volt és lecseréltem egy 4730ra.
Leirom a trükköt:
Berakod az uj videókártyát bekapcs és leszeded a régi drivert.
Ha akarod és időd is van rá safe mod és mégegyszer kitakaritod a helyét.
Rendes inditás után a win7 leszed egy drivert amit felrak ezt nem tudod megakadályozni!! Viszont le tudod törölni ezzel a lendülettel.(ha a telepitett progik között nem találod akkor az eszközkezelőbe kikeresed a vga karit és onnan szede le a drivert)
És csak ezek után rakod fel az Ati Catalsyst-et és a drivert. Tökéletes müködés és öröm bódottá
Nekem ha csak simán felraktam kékhalál lett a jutalom. Szóval vagy hagyom a wines drivert csak a játékok nem díjazzák vagy ezt eljátszom és megy rendesen. Azt hogy ha fent van a catalyst de a drivert letörlöm még nem próbáltam.
Szóval pár resi és lesz rendesen Ati driver a gépeden.
Ha másnál másképp müködik azt is irja le én igy csinálom és 1ő osztályú
Ja én 64bit RC 7100build-et használok lehet az RTM-ben már nem lesz ilyen fícsör
-
virkir
veterán
-
Csabee.
nagyúr
válasz
spyduck
#35877
üzenetére
simán a boot init átírod vagy a vista boot proval is akár beállítod azt hogy melyik legyen azalap oprendszer, és hány ms legyen a késleltetés!
De nem értelek! most van más oprendszered is?
ha a dvd-ről nem bootol be akkor szívás. melóhelyi gépen nekem sem bootolt be akármivel próbáltam, de nekem vmi hiba üzit is kiírt!

hackeeeee te meg anynira ne reklámozd a letöltő oldalt mert ez is wareznak számít!!!
-
-
Beri
addikt
válasz
spyduck
#35809
üzenetére
Nero 9 van ingyen, alapokat tud csak, de működik. [link]
tgabort: A public és a home network között csak a network discovery és a filesharing beállításaiban van difi. Tehát public hálón nem látszik kifelé a megosztásod és nem látod a többi gépet a hálóban. Inkább a kapcsolat tulajdonságaira nézz rá. Milyen IP-t kaptál, kaptál-e egyáltalán, nem-e korlátozott a kapcsolat, stb.
-
válasz
spyduck
#35807
üzenetére
Hali!
[Gizmo Drive]
[Virtual CloneDrive]A Daemon Tools-ról meg annyit, hogy egy zsákba macska...x64 alá nem tudom felrakni, elindul a telepítés, újraindul, megint próbál telepíteni, megint újra indul...és ez megy a végtelenségig.(és ezzel nem vagyok egyedül)
Másnál meg simán felmegy, minden gond nélkül...
Fire.
-
Moonline.
aktív tag
válasz
spyduck
#13872
üzenetére
RC = Release Candidate = Kiadásra jelölt
A programoknak a végső kibocsátást megelőző változata.
A 'kiadásra jelölt' verzió gyakorlatilag kizárólag formális megkülönböztetést jelent a végleges változathoz képest, hiszen ebben a fázisban sem a program funkciói, sem más vonatkozásban nem kerül már bővítésre, és a módosítások is csak kizárólag hibajavításokra korlátozódhatnak.
A kibocsátási (release) státuszt a program akkor nyeri el, ha a 'kiadásra jelölt' változatának tesztelése során nem mutatkoznak problémák. Ha mégis, úgy további jelölt változatok (pl. release candidate 2, release candidate 3, stb.) kerülnek kiadásra.
-
Zsankee
aktív tag
válasz
spyduck
#13677
üzenetére
Az esetek tobbsegeben a Win Update oldalrol letoltott audio driver kezeli a pavilionok hangero/nemito gombjainak problemajat.
A quicklaunchok Windows 7 alatt valoban nem mukodnek, bar van hozzajuk vista driver,de azok szinten mukodeskeptelenek. Pontosabban, feltelepulnek minden gond nekul, csak epp nem mukodik a gyorsbillentyuk. A HP oldalarol eddig amit probaltam driverek rosszabbak,mint a windows alap driverei, tapasztalatom szerint. -
Szabesz
őstag
válasz
spyduck
#13677
üzenetére
Win7 Action Center ajánlotta fel, mint nem important frissítést. Egyébként a SmartCard Controller driverén kívül minden magának rakott fel (azt nem találta, nekem kellett leszedni HPéktől).
Mondjuk ennyire durván azért nem szórakozott nekem, max olyan h gondolt egyett s ki-be kapcsolt, vagy pont fordítva működött (némítás aktív = van hang és fordítva). Egy újabb build-et kipróbálhatnál szvsz.
Még egyetlen apróság még ami nem szuperál: bármilyen telefonnak bluetoothon csak küldeni tud adatot, fogadni nem. Talán erre is jön majd frissítés.
-
Szabesz
őstag
válasz
spyduck
#13667
üzenetére
HP nx9420-al ugyancsak az a némítás gomb nálam is szórakozott, de a napokban lerántott egy frissítést a hangkártyához, és azóta rendesen megy. (7068)
Viszont Xp-vel valamiért nem sikerült összekötni lanon. Win7 látja az XP-s gépet, és minden működik is rajta, XPs viszont még pingelni sem tudja a Win7-est.
Aktív témák
- Gumi és felni topik
- PlayStation 5
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Eredeti játékok OFF topik
- Eladási mérföldkő: 5 millió példánynál a Silent Hill 2 Remake
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Világrekordot ünnepel az ASRock
- Androidos tablet topic
- Formula-1
- További aktív témák...
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Vállalom FRP Lock os telefonok javítását ingyen kiszálással és akár helyszíni javittással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z390 i7 9700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Rampage SHIVA FSP 550W
- GEN5!!! 14/12GB/s 1TB Gen5x4 NVMe SSD, 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Asszem ki volt kapcsolva szinte minden, ugye a titkosítást kivéve. De nem emléxek már pontosan.
De csak a HP van fent.


)


