Aktív témák
-
sch_a
addikt
-
-
Mr.Grincs
veterán
Eladó XBOX 360 Premim Pack, Garanciával.[link]
-
nofi
addikt
Tudnátok ajánlani olyasvalakit akit kereshetek live előfizetés, valamint ms pont vétel ügyében?
-
K3NZO
senior tag
válasz
gege71.hu
#27787
üzenetére
Live regisztráció. Ezen az oldalon minden le van írva, ezt a tutorial-t kövessétek és minden menni fog. Fontos jó címet megadni mert a rendszer az alapján lokalizál, és állapítja meg, hogy csatlakozhatsz e LIVE-ra vagy sem. De minden le van írva az fent említett címen.
-
breetai
aktív tag
válasz
gege71.hu
#27785
üzenetére
Hi! A LIVE szolgáltatás hivatalosan Magyar honban nincs/nem elérhető. A gond az ha a LIVEkontodnál nem egy legalább ausztriai vagy amerikai ... (ahól van LIVE) címet adtál meg hanem a valodit/magyart NEM IS FOG BEENGEDNI.

A megoldás az, hogy módosítod a lakhelyed stb-t az adataidnál azt már live is vagy.
-
gege71.hu
addikt
Sziasztok
Vajon miért nem csatlakozik az xbox live-ra a meglévő (hotmail címes) windows LIVE accommal?
Felismeri, hogy van ilyen, elfogadja a jelszót is, sőt a webes xbox live-on is már be van regelve, de a boxról azt írja a "LOCALE" nem tetszik neki, azaz, hogy ahonnan be akarok mászni rá nem kóser neki. Ilyenkor miacsöcs van? -
-
Mr.Grincs
veterán
válasz
laragirl83
#27777
üzenetére
Hogy mindent szebben jelenít meg
De komolyan gondoltam. Az a baj hogy láttam is a különbséget gép és box között
Vagy te is úgyértetted hogy alap hogy boxon szebb

-
Djuree
félisten
fifa09-ben nem tudjátok hol tudom letölteni a friss csapatlistákat? nem találom..
fifa08-ban benne volt ez, gondolom a 09-ben is van ilyen... -
heihachi
addikt
válasz
laragirl83
#27777
üzenetére
Box topikban elfogultnak kell lenni

-
-
p_milan
aktív tag
válasz
burgatshow
#27738
üzenetére
Igazad volt, hazajöttem a melóból és 5óra alatt végigtoltam a HL2-Episode 1et.
Az összes acsit kiszedve belöle, így csak e golyót lőhettem el egész játék alatt. 
Viszont most már kezdem megunni az FPSeket. Nem tudtok valami igazán jó hentelős játékot, ami nem FPS. Említettétek már ezeket a Ninja G és társai játékokat, abból melyiket érdemes megvenni, vagy esetleg ahhoz hasonló kaliberüt tudtok!?
Koffi.

-
OddMan
őstag
Call of Duty: WaW xbox360 demo-t, honnan lehetne letölteni? Sajnos a live marketplace-ről nem tudom letölteni. A tartózkodási hely nem megfelelő hibát kapok. Amúgy nálam UK van beállítva.
-
nofi
addikt
Azért valahol a legalja, hogy az ázsiai GoW2 extra pályacsomagjához járó redeem kóddal nem lehet letölteni, mert nem jó a locationöm

-
Kasza08
őstag
válasz
OddMan
#27760
üzenetére
Az első 2-t az Infinity Ward készítette, míg a 3.-at (számomra érthetetlen okokból) a Treyarch. De, hogy ez miért kellett, azt nem tudom. Mindenesetre egy teljesen más játékot sikerült csinálni, semmi köze az előző 2-höz.
De, ha nem játszottál az első 2-vel, akkor még az is lehet, hogy tetszeni fog. Nem drága, szerintem adj egy próbát neki.Capafog: Nekem egyébként a CoD 2, 4, de még az 5 is bejött. Meg kell szokni az irányítást. Az 5 az szerintem csak azért, mert a CoD 4 motorját használja (
) -
capafog23
őstag
Jól veszem ki hogy pendrive-ról való mp3 lejátszásnál nem lehet beletekerni? 4-5 órás mp3-aknál ez elég gáz.
-
_ak_
addikt
válasz
Kasza08
#27756
üzenetére
Eleinte azt gondoltam, h bennem van a hiba, de látom nem vagyok egyedül, még amikor nem volt boxom ez a játék gondoskodott róla, h ne is adjam föl az egeret és a billt. ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
OddMann: én pl egy 1:1be konzolosított cod2öt láttam rajta, amit pc-n sokkal jobb volt játszani és teljesen más feelinget adott vissza, így max 20 perc elteltével egyszerűen eldöntöttem, h ez szar, tehát amúgy lehet h nem annyira rossz, de esélye sem volt bizonyítani
-
OddMan
őstag
Call of Duty 3 Xbox360 demo letölthető valahonnan?

-
p_milan
aktív tag
válasz
Skynet258
#27746
üzenetére
Így érthetőbb egy kicsit. Regelve vagyok én is, csak ha az asztali gépet az ölembe veszem nem kényelmes.
De pipálgatom én is nagy erővel ott is, de a papír kényelmesebb. 
kabalthenbk : Én is ezzel szívtam, úgyhogy amikor megvettem a boxot gyorsan netre raktam, aztán létrehoztam az OnLine profilt, és azzal játszottam Offlineba, mert netem az nem volt a Box közelébe. Az az egy hónap gold meg nem egy nagy összeg, nem is bánom, hogy buktam.

-
Skynet258
veterán
válasz
p_milan
#27737
üzenetére
Ha itt regelve vagytok, akkor még papír sem kell, lehet pipálni oldalon belül a kész acsikat. Mellettem is itt a laptop, aztán pipálgatom ami kész van
Ha meg nagyon keveset sikerül magamtól összeszedni, akkor átnézem, mi az amit még meg lehetne csinálni.
Akárki akármit mond, szerintem ez az acsi dolog tök jó arra, hogy kissé kitolja egy-egy cucc játékidejét
A Lego Indy is kész volt rég, de csak valami 50%-ot írt a stat. Na nekiálltam, már csak két acsi van hátra, és a 100% is megvan. Acsi nélkül valószínűleg nem toltam volna tovább. -
p_milan
aktív tag
Hali!
1. Én is így csináltam. Az 1 hónap gold a regisztrációtól ketyeg, legalábbis múlthéten ezt az infot kaptam, mert nem tudtam érvényesíteni a goldom. Ha valaki mégis tudná hogy kell utólag, az szóljon nekem is.

2. Ne álmodozz. Az offline profilos dolgaidat nem fogja átrakni az új profilba.

3. Kb igen, tölteni demókat is fogsz tudni silverrel, csak várnod kell egy pár napot.
-
-kdM-
senior tag
-
nofi
addikt
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy még nem regeltem az xbox live-ra, de ma elgondolkodtam, h azért jó lenne legalább a patchek miatt a silvert aktiválni. Csináltam UK-s mailcímet, de mielőtt létrehoznám az online profilt lenne pár kérdésem!
1: elvileg a boxomhoz jár ingyen 30 napos gold előfizu, ami majd nagyon jó lesz nyárra, mikor lesz időm esetleg multizni, de jelen pillanatban nem akarom felhasználni. A kérdés, hogy mikor aktiválom az accomat akkor be tudom most 1-2 hónapra állítani a silvert és majdan átállítom goldra és felhasználom az ingyenes kupont?
2: a mostani offline profilom statjai mind átvándorolnak az onlinera? (maximum más nick alatt lesz, hha éppen a jelenlegim már foglalt online)
3: csakhogy biztosra menjek: a silver membershippel az ingyenes patcheket, kiegészítéseket megkapom (pl. burnout paradise-hoz, fable 2-höz, stb), a gold membershippel pedig tudok multizni, fizetős dlc-ket töltögetni, demokat vadászni, tulajdonképpen az ms pontjaimat elkölteni. -
breetai
aktív tag
Hi!
Miként kötötted össze az XBOX-od a Logitech cuccoddal!??? Nekem is ilyen 7.1-esem van azt nagyon mozgat.
THX! -
hdman
őstag
válasz
p_milan
#27735
üzenetére
Én most Bioshockból akarok mindent kiszedni egy végigjátszással. Azért tart ilyen sokáig. Az első pályán lehet nem szedtem össze mindent, mert akkor még új volt a szisztéma, de szerencsére a metróval vissza lehet menni a legtöbb helyre!
Sok a gyűjtögetnivaló, meg hardon azért nem piskóták a slicerek.Ki szoktam nyomtatni az acsilistát, és céltudatosan megyek,hogy ne kelljen újra kivinni a játékot, pláne ilyen hosszút

-
p_milan
aktív tag
válasz
burgatshow
#27731
üzenetére
Én most nyomom az Orange Boxot. Nem mondanám, hogy gyorsan végig lehet rajta szaladni, az a 99acsi elég sok.
Bár, ha a két hétvégére úgy gondoltál, ogy 2*48óra, akkor lehet, hogy összejön. Acsik nélkül simán.A Fabel 2 nekem is egy hónap múlva esedékes, úgyhogy mehet majd.

-
hdman
őstag
válasz
burgatshow
#27731
üzenetére
Bioshock elég hosszú, átlagos játékosnak kb 20 óra, én már kb 25nél vagyok és még kb 2 pálya van hátra. Én viszont elég alaposan játszom, mindent megnézek,elolvasok,összegyűjtök, próbálom a lehető legtöbb acsit kiszedni.
Egy szó mint száz, kifacsarom az utolsó bit-ig

-
hdman
őstag
Spammer: Hát igen, elég sok a tyúkbél, még nem volt pénzem vezetéknélküli megoldásra
Állítólag már van ilyen is!Spammer 2: Én speciel a győri boltjukban vettem, de szerintem minden 576 boltban meg lehet venni. Én is egy deus ex machina által vettem észre
Leesett egy 100 forintos, hajolok le érte, és pont ott voltak a pult alatt kirakva kb a térdszintnél
Alapból ki a rák veszi ott észre???Amúgy visszamenőleg az összes évfolyamot meg lehet venni, talán 1-2 fogyott ki a '97-es kezdés óta.
Most azon agyalok,hogy megveszem a 2007-es évfolyamot is a BioShock cikk miatt

BioShock állapotjelentés: még kb 2 pálya, acsik: 40/50, GS: 410/1000. (Azért az komoly, hogy ennyit megcsináltam és ilyen kevés pontot kaptam
nem baj majd a végén ontja magából )Ha valaki postán akarja megrendelni, ahhoz még hozzájön 1000 Ft postaköltség. (de ez nem biztos, lehet rosszul emléxem)
t|-|om!: egy délután? vaze!

u.i. én tuti nekiállok, de a Bioshock után HL2, aztán utána jön Fable2. Ez még kb. 1 hónap.
-
burgatshow
veterán
Reggelt!
Nem tudom van-e itt a fórumon valaki, aki nekiállt-e már a Fable 2-ben a Hero Dollok összegyűjtésének.
Esetleg ha van akkor csatlakozhatnék?

Vagy valami, mert jó lenne megszerezni az achievementet...

-
Skynet258
veterán
Srácok van pár eladó játékom, vihetnétek belőle valamit

-
burgatshow
veterán
Egy délután alatt végigtoltam a Fable 2-őt. Megint. Megyek végre Gargoyle-okat vadászni...

-
Djuree
félisten
skacok ez a resi5 qrta jóóóó!!!
aki nem próbálta az pótolja be gyorsan
-
tiv83us
veterán
válasz
Xirtam
#27717
üzenetére
Meg ket ora es kinyitom a Szex Topic-ot, de addig is hadd adjak egy tanacsot. Ne hasznalj Durex-et, foleg ne pirosat. :

ps: A legjobb, ha nem hasznalsz semmit, foleg 2 ev utan, de ez mar a te es a baratnod dolga, de az X360 koztudottan nem szereti a Durex-et, a scotch-al viszont semmi baja, mindennap kap belole egy lottyintest

-
tiv83us
veterán
Koszonom, koszonom mindenkinek, really

Tudjuk-tudjuk, vizzel toltod meg oket a pajtasaiddal, hogy utana megdobaljatok vele az artatlan jarokeloket

-
-
hdman
őstag
válasz
Nagy_Matessz
#27699
üzenetére
Hát ez így nagyon sok.
40 ért veszel Arcade-ot (zsír újan, és persze jaspert), vagy rádobsz 10 et és veszel egy szintén zsír új 60GB Pro packot.Nembeszélve arról,hogy egy éves a cucc, ki tudja mikor jön érte a kaszás

-
Mr.Grincs
veterán
válasz
Nagy_Matessz
#27699
üzenetére
Az írott játékk nem érnek egy nagy kalap sz@rt sem, max a nyersanyag miatt kerülne 50 be, de annyit meg nem ér.
Djuree kolléga is leírta, hogy kb 40K amit ér
-
Djuree
félisten
válasz
Nagy_Matessz
#27699
üzenetére
50k
45 a zsír új jasperes arcade.
40-et talán megér
-
Sziasztok!
Pendrivera másoltam 1 avi-t, de a feliratot nem nyitja meg a Box.
Nevük megegyezik, srt kiterjesztés.
Mi lehet a gond?
Aktív témák
- Linux kezdőknek
- Google Pixel 10a – évismétlés
- Elektromos autók - motorok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Akciókamerák
- Anime filmek és sorozatok
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen légkondit a lakásba?
- Világrekordot ünnepel az ASRock
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- További aktív témák...
- PS4/PS5 lemezes játékok korrekt áron eladóak/10.000Ft felett ingyen Foxpost
- Nintendo switch oled zelda edition +metroid dread +táska
- Új PlayStation 5 Slim - CFI-2116 - 825GB, 2 év garancia 2028.03.04-ig
- Playstation 5 Digital Edition 825GB (CFI-1116A) + 1 Joy + töltő 6 hó gar., Bp-i üzletből eladó!
- Xbox Series S 512GB
- HP EliteBook 640 G9 - i5-1235U 16GB 512GB 1 év garancia
- LENOVO ThinkPad T14 Gen 2i - i7-1165G7, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R5 4500 8GB DDR4 512GB SSD GTX 1050 Ti 4GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG /32",4K TrueBlack Glossy, Dual mode,G-Sync/ új, 3év IPon gar
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Konkrétan csapatfrissítést nem találtam Live-on. Gondolom az adida live season rendezgeti. Csak az a baj, h minden bajnoksághoz külön kód kell hozzá, és a játékhoz alapból csak egyet adnak..
Nem semmi miből nem akarnak már pénzt csinálni...








)
Eleinte azt gondoltam, h bennem van a hiba, de látom nem vagyok egyedül, még amikor nem volt boxom ez a játék gondoskodott róla, h ne is adjam föl az egeret és a billt.
Nekem sajnos nem ment, mert nem tudtam azon a néven regelni, mint offlineba. Bár többen is azt mondták, hogy azonos nickkel sem megy. 

40 ért veszel Arcade-ot (zsír újan, és persze jaspert), vagy rádobsz 10 et és veszel egy szintén zsír új 60GB Pro packot.
