-
Fototrend
XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Madoc
veterán
válasz
r.levente75
#131122
üzenetére
Nyomkodod a bal oldalit akkor ha az emberkét nyomkodod akkor a chat felé tolod az arányt, ha a kontrollert akkor a játék hangereje felé. A plus minusz jellel meg a hangerőt állitod. Ha az arányt egyszer belövöd akkor azt nagyon nem kell bántani.
Viszont eshetsz abba a hibába hogy nem hallod a party résztvevőit mint én. Elnyomkodtam a játék irányába teljesen és akkor lenémitotta a partyt
. Anyáztam mindent mire rájöttem, azt hittem a gép szart be. -
Madoc
veterán
válasz
r.levente75
#131118
üzenetére
Sistergés nem normális, se vele se nélküle nem sistereg nálam. Felugró menü nincs, belejössz mint kiskutya az ugatásba. Az arányokat amugy a boxon is be tudod állitani asszem és akkor ahhoz képest állitod az adapterrel.
-
Madoc
veterán
válasz
szimszonos
#130774
üzenetére
Nem tudod külön, a gép regisztrációja elég hozzá. De a vele adott tartozékokra is csak 1 év a garancia!
-
Madoc
veterán
válasz
r.levente75
#130564
üzenetére
Valamelyik faszbukos eladós xbox csoportban volt egy 6k-ért.
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#130535
üzenetére
Teszteket olvass, azt a gumis cuccot sokan nem birják felrakni. Headset adapter a te barátod, csak azzal használom az összes kontrollert..
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#130325
üzenetére
Ezt tudom, azért irtam hogy xboxos funkció kéne.
-
Madoc
veterán
Csak én hiányolok olyan funkciót hogy mutassa a box hogy a profilomon milyen játékok vannak meg? Nem tudom követni már hogy valamelyik játékot melyik profillal szereztem be. Mondjuk mostanába sűrűn előfordul hogy 2x kell megvenni egy játékot a 2 home miatt.
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#130313
üzenetére
Én vagyok mind2 profilnál az előfizető de a többiek tudták telepiteni miután én felraktam.
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#130309
üzenetére
Nálunk 2 éve igy működik. Ready to installbol szedi le mind2 home társam. Természetesen ea access program csak az előfizetőt engedi belépni és onnan telepiteni.
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#130227
üzenetére
Ez kb december elejei.. Vótmáá

-
Madoc
veterán
Hova lett a hozzászólásom? A tudatlan modinak irnám hogy a 360 as fiók régiohoz van kötve tehát migrált amit 3 havonta meg lehet változtatni. Igy van 2 külön régiós fiokom. Hiába eggy acc a 360 meg az x-es, külön kezeli.
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#130025
üzenetére
Persze, eddig mindet
-
Madoc
veterán
Ac unity: M44WG-D9XYW-W?63P-WYV?7-VVHKZ
? =December 27.-ei névnap első betűje
-
Madoc
veterán
Ez az escape tarkov nem lesz konzolokon?
-
Madoc
veterán
válasz
parandroid
#129427
üzenetére
Miért, jól teljesít benne?
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#129398
üzenetére
Ok, profilhoz kötött mint pl a destiny 2-be az ajándék fegyver. Azt se tudtam csak azzal a profillal feloldani amivel megvettük.
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#129394
üzenetére
Eso az mi?
Megvan. És mit nem tudsz megosztani? Mert előrendelői cuccok azok sok játéknál profilhoz vannak kötve, természetesen azokat másik profilon nem tudod használni. Ugyanez a battlefield premiumja, az is profilhoz kötött. Amit a store-ból külön is meg lehet venni azt mindet megosztja.
Igy telefonról nem is látok hozzá külön letölthető tartalmakat, külön nem lehet megvenni tehát igy nem is lehet megosztani. Lehet csak telóról nem látom.
-
Madoc
veterán
válasz
hackeeeee
#129375
üzenetére
Ez xbox, arrol van szó. Pc-ről nincs fogalmam, de minden dlc-t én veszek és a társam mind tudja használni, még Division-ben a skineket is.
A közel azonos meg az xbox-xbox home az nem ugyanaz. A play anywhere máshogy működik nem xboxos werziot tölt a gépére ha jol tudom, legalábbis itt ezt írták eddig.
-
Madoc
veterán
Az eladott x-ek számára, arányára azért kiváncsi lennék mert karácsonyra aki ismerős konzolt vett, a 6-ból 5 az x-et vette. Nagyon meglepődtem..
-
Madoc
veterán
válasz
l.skywalker
#129255
üzenetére

Szerk. :A MS is skorpiot küld vissza, gariba ha beküldöd. Én is azt kaptam.
-
Madoc
veterán
Bogyi?

-
Madoc
veterán
válasz
patakidr
#128777
üzenetére
Minden egyes xbox one x enchanced játéknál ezt csinálja. Csak az átvezető videóknál. Cseréltem kábeleket, garanciába cseréltettem a gépet is. Ugyanez. Fullhd tv. Lassan megszokom de bosszant nagyon és még 2 X gépen néztem azokon is ugyanugy röcögtek az átvezetők. Még kettőn meg tudnám nézni, de letojom már.
Hozzátenném hogy S-en nem röcög az átvezető.
-
Madoc
veterán
Insider Aplha-ban mi az utolsó verzió? Insider appban nem látok most magamnál semmit és 12.-én volt az utolsó frissítésem is.
-
Madoc
veterán
A dolby access progit dollárba vegyétek.
-
Madoc
veterán
válasz
sugarforce
#126456
üzenetére
Ő most lapít, 5 regnél megállt, de a modik mindig készségesek ilyen esetben.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
a kedvencem az volt amikor saját magának válaszolt itt a fórumba a 2 regjével
-
Madoc
veterán
válasz
sugarforce
#126454
üzenetére
Most nem vagyok képbe, engem nem anyázott most senki.. Még...

-
Madoc
veterán
válasz
szőröscica
#126441
üzenetére
Lemezes ac unity volt csomagolva legutóbb mellé.
-
Madoc
veterán
válasz
r.levente75
#126108
üzenetére
Xbox gomb, teljesen balra az achi-khoz és achievment tracker
-
Madoc
veterán
válasz
sugarforce
#125276
üzenetére
Kár szépiteni, ami igaz az igaz.

Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- Gitáros topic
- Parfüm topik
- World of Tanks - MMO
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Autós topik
- Mikor lesz már jó a Bluetooth? — Bluetooth 6.0 technológia
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Valami baja van a tápomnak
- Elektromos autók - motorok
- Diablo IV
- További aktív témák...
- Dell Latitude 7410 Core i5-10310u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- INTIMACY MEN SPORT 125 ml parfüm bontatlan, fóliás
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Raktáron levő AM4 garanciás alaplapok!!!
- Dell Latitude 5530 Core i5 1245U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Most se "kell" venni semmit... 
10ért van fülessel néhol.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



ez egy játék
IntelKiller7