-
Fototrend
XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
tiv83us
veterán
Mivel anno a VPN is mehetett es az "utazas" konkreten nem utkozik szabalyokba, igy nem szankcionaljuk, csak arra kernek mindenkit, hogy ne errol es ezek specifikacioirol szoljon az egesz diszkurzos. Thx!
-
tiv83us
veterán
Ha valaki nosztalgiazni akar egy kicsit, akkor 5 perc mulva (16:15) streamelem a Doom 1 masodik episode-ot, "Hurt me plenty" fokozaton, Xbox One-on

Enjoy!

-
tiv83us
veterán
válasz
buci30
#70873
üzenetére
En ket kategoriat vettem figyelembe valasztaskor, fontossagi sorrendben;
1. kontroller - nekem sokkal kezreallobb az Xbox gamepad-je
2. a legtobb gaming pajtas Xboxos, igy akikkel mar lassan egy evtizede tolunk minden multit, nem kell megszakitani a kapcsolatot
2,5. a jatek valasztek.
-
-
tiv83us
veterán
Ha valakinek van egy Doom beta kulcsa es nem fan, akkor adok erte 5 USD-t (~1400 Ft) PayPalon.
-
tiv83us
veterán
válasz
Bogyi007
#69614
üzenetére
Jaja, persze gondoltam. Valaki par hete itt gyozkodott, hogy a tobbseg mar nem szarakodik discekkel, hanem minden virtualis, kozben meg latom, hogy mennek az eladasok tokostul-discestol rendesen, mikor neha beugrok a GameStop-ba szetnezni hasznalt jatekok utan.
A kerdes masodik fele viszont az volt, hogyha csak digitalisan veszed meg, akkor attol hogy lehet megszabadulni, ha mar rauntal?
-
tiv83us
veterán
válasz
Atomgeszi
#69608
üzenetére
Erre nem tudok pontos valaszt adni, hogy hogyan mukodik a digitalis tartalom kezelese, mert en meg nem vasaroltam igy semmit, csak 360-on a Doom szeriat. Persae a tied marad orokre es letorolheted es letoltheted barmikor ujra, amikor a kedged tartja. Azt, hogy hogyan lehet eladni.. passz. En sosem jatszok 2-3 jateknal tobbet 1-2-3 honapon belul, ugyhogy amitvel jatszok azt felmasolom, aztan ha kell a hely masra, akkor letorlom. Az en konzolom csak 500GB-s es van rajta 45% helyet foglal eddig.
-
tiv83us
veterán
válasz
Atomgeszi
#69605
üzenetére
En par hete valtottam, szerintem a grafikailag a kulonbseg nem eget rengeto, (termeszetesen joval szebb), a fo kulonbseg inkabb abban mutatkozik meg, hogy mennyire jobban le tudja kezelni, illetve kihasznalni az ujabb engineket, peldaul pusztithato kornyezet, lerombolhato falak, stabilalbb FPS, szebb fenyek, a konzol maga joval gyorsabb, kb 5 masodperc alatt bebootol. Ami nekem negativ, hogy nagyon fokuszal a digitalis tartalmakra, minden disc-et fel kell installalni a Boxra es altalaban igen hely igenyesek. Foleg a digitalis vasarlason van mar a hangsuly, a legtob ember mar nem is vesz Blu Ray-en jatekot, hanem csak letolti. En regimodi vagyok, szeretem a discet, a manualt, a tokot...stb.
A digitalis pad vegre hasznalhato a gamepad-en, es szerintem egy picit kenyelmesebb a 360-as kontrollernel.
Viszont szivja az elemet, mint az allat, ugyhogy javaslok ujra toltheto elemet es toltot vasarolni.Meg arra tudok valaszolni, hogy a Wi-Fi beepitett es a konzol ezerszer csendesebb a 360-nal, szinte nem is hallani, hogy be van kapcsolva, amit en nagyon csipazok, mert szeretek Netflixre elaludni es bejon, hogy nem zug a gep, mint a porszivo.
-
tiv83us
veterán
Kozben megjott a Diablo 3 - Reaper of Souls is Amazonrol, asszem ez iccakar lekot.
-
tiv83us
veterán
-
tiv83us
veterán
válasz
Rage47
#68877
üzenetére
Ez engem is rohadtul idegesit, mivel a Turtle Beachem mikije halott, igy kulon vettem egy headset, cask hogy a nyakam kore tekerjem a mikijet es erre nem hallok semmit a Turtle Beach fulesen kivul.
Ezt a "nagyon komplikalt" ficsort meg a 360 is tudta, en nem ertem miert nem tudjak ezt megoldani...figure85: Na akkor most megis lehet? Kell valamit allitani?
ps: nekem amugy semmit nem updatelt. Utoljara 2/19-en, mikor a konzolt vettem.
-
tiv83us
veterán
Dolgozzanak csak rajta, nem szeretnek 360 fokban porgo fejeket, meg lathatatlan karaktereketet/targyakat ismet, egy sor recycled cuccal megfuszerezve.
Amugy ez annyira varhato volt, hogy en mar tavaly nyaron elkonyveltem magamnak, hogy 2017 Marciusig ne is izgassam magam.
-
tiv83us
veterán
válasz
bulikavagyok
#68184
üzenetére
Jah vagom, gondoltam, hogy nem lehet hatalmas elteres, maga a "felulete" jott be jobban a PS4 analog karon, meg az, hogy kicsit lazabb volt a kar. Viszont az XOne controllerjenek van rezgo ravasza, fenyevekkel jobban kezreall, es szebb. (Ez fontos!
).
A PS4 rendszer jobban tetszik, mint ez a Windows alapu metro-bullshit, viszont Xboxon van az osszes gaming haverom. Ezeket latba vetve az Xbox jott ki nyerteskent - de mint mondtam - a controller billentette meg a merleget a One iranyaba. -
tiv83us
veterán
Ez is csini, de tulajdonkeppen ami foleg megfogott az Elite-ben, az az, hogy massziv acelbol van az egesz, a cserelheto karok annyira nem izgatnak, ami a regularon van, az nakem teljesen megfelel.
De a brutalis kinezet es hogy steel a cucc, az nagyon csalogato. Biztos joval nagyobb elmeny vele jatszani, mint ezzel a total muanyag cuccal. -
tiv83us
veterán
válasz
orrlyuk9
#68175
üzenetére
bulikavagyok: Teny. hogy a PS4 analog karja sokkal jobb, de legalabb a D-Pad-et megcsinaltak rendesen. A 360-e kozelitett a hasznalhatatlan kategoriahoz. Viszont a PS4 controllere borzaszto kenyelmetlen az en kezemnek, olyan, mintha 6 eveseknek terveztek volna. Kar erte, mert az analog kar tenyleg nagyon jo.
Tulajdonkeppen sokaig dedelgettem a gondolatot, hogy inkabb PS4-et veszek, amig ki nem probaltam a boltban a gamepadeket, az vegleg eldontotte a kerdest, hogy X One lesz belole. Az is lett. -
tiv83us
veterán
válasz
tiv83us
#68169
üzenetére
Kozben megneztem rola par videot (az Elite gamepad-rol)...Hat nagyon durva, az egesz steelbol van, meg a featureok, a kis tartozekok... Ejj $150, de nekem ez kell.
Valaki hasznal elite controllert itt a forumon? Tenyleg ennyire megeri, mint amennyire magasztaljak?
Meg azert varok, meg egy kicsit leamortizalom a stock controllert, de nekem ez kell es kesz.bLaCkDoGoNe
Thx

-
tiv83us
veterán
válasz
parandroid
#68165
üzenetére
Persze, egy kis KFC-t viszek neki, vagy egy 6-os Bud Lightot. Okey, 15 dolcsiert lesz ket hasznalt Xbox Classicom, yay! De minek?

sirszevenap: privi ment.
Far Cry tartja szepen a 30 fps-t. Kar, hogy nem nagyon izgat ez a stilus.
Mas: Nem tudom, Magyarorszagon vannak-e ilyen akciok, pl ami 360-on sokszor megjelenik kozepen, hogy 1 dolcsi most egy havi gold, ilyesmik vannak One-on?
Mas 2: Az Elite Controller a D-Pad-en kivul miben kulonbozik a vanilla kontrollertol?

-
tiv83us
veterán
Nem sajnos, az kimaradt...

Majd valakitol lekunyeralom a kodot![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
ps: tenyleg nem beszelek mar errol tobbet, de talaltam kozben egy Classicot ingye, csak a lencset kell megtisztitani, a tag nem akar vele tobbet szarozni, beirtam, hogy nem nagyon ertek hozza, de azert elviszem, erre beirt egy masik tag, hogy alljak meg az uzleteben, es ingye megtisztitja
1 oran belul 5 dolcsiert 2 Xbox, bi-biii!! -
tiv83us
veterán
Anno dolgoztam Estates Sales agentkent (kliens elhunyt, a csalad felfogad egy ceget, hogy adja becsulje fel es adja el a dolgokat, amiket maga utan hagyott). Altalaban olyan szinten aron alul adtunk dolgokat, foleg elektronikai cuccokat, hogy fajt, hogy en csak akkor csaphattam le ra, ha bezart a kiarusitas. Emberek vittek a 40"-es LCD-eket 150-200 dolcsiert (ez 2-3 eve igen jo uzlet volt...). Inkabb az ekszerekre koncentraltunk meg az antik butorokra, china meg ilyesmi, bar azok is pofatlanul olcson mentek.
Lenyeg a lenyeg, tenyleg olyan dolgokat ki lehet fogni egy kis szerencsevel, hogy hihetetlen.
En 3 hete koltoztem el es tulajdonkeppen kb 30 dollarbol berendeztem az egesz kerot ilyen sale-kbol. Csak butor, elektronikai cuccaim megvoltak.Na de nem offolok tobbet, csak tenyleg nem kell ennyire hihetetlennek velni, hogy nehany ember csak megakar szabadulni dolgoktol, amik fogjak a port es foglaljak a helyet es nincs szivuk kifogni. Tenyleg, sracok ne essunk mar egymasnak ilyen faszsagokon, tiszta ovi. 12 eves koromban persze, hogy azt hazudtam, hogy 5 GI Joe-t kaptam anyutol karacsonyra, kozben pedig csak kolcson kertem unokatesomtol harmat, meg a szomszedtol kettot, de igy 32 evesen miert lennek... minek hivtal, nagyorru Moricka?
Szal vagod.ON: Akkor a Doom-nak vegulis lesz hivatalos betaja Marciusban? Valaki mintha emlitette volna. Nagyon ra vagyok kattanva most.
-
tiv83us
veterán
válasz
parandroid
#68142
üzenetére
Pontosan. Minden kisebb varosnak van egy exchange oldala, kb ilyen celokra, megszabadulni dolgoktol apro penzekert, vagy ingyen akar - amiket itt mar nem nagyon hasznal senki, csak ilyen elmebetegek, mint en.
vg: Ha eljossz a cuccert, amit keresel, akkor lovok egy meghivot, de szerintem nem eri meg, meg fapaddal sem.
-
tiv83us
veterán
Nem kell ez a flegma duma, "kepben vagyok".
Most epp talaltam a West Asheville Exchange Group oldalon egy Xbox classicot 5 dolcsiert, controller nelkul.
Mar irtam is a csajnak, hogy holnap megyek felvenni.
Igen, tudom mennyi eBay-en, ezert nem onnan veszem, hanem valami szomszedtol, vagy turibol.
Nem tudom, mi olyan szuper hihetetlen ebben. -
tiv83us
veterán
Tulajdonkeppen multheten ingyen hozzam dobtak volna egyet, de lecsusztam rola, gyerek koltozott, tele volt lommal, felrakta a helyi (varosi) FB csoportba, siman vihettem volna. Most beposztolom, hogy 25-ert vennek Xbox Classicot, kb 3 ajanlat fog varni, mire felebredek.
Tegnap elott egy alig hasznalt irodai szeket szereztem igy. Ja meg egy tv allvanyt.
Apamnak meg bika kabelt a kocsihoz, gyereknek volt vagy 10, foglalta a helyet, szetosztott nyolcat. -
tiv83us
veterán
Mar rohadtul banom, hogy elpasszoltam a regi Xboxomat...

Szerintem az lesz, hogy beugrok holnap a turkaloba es veszek egyet 15-20 dolcsiert controllerrel egyutt.
A jatekok meg mindig megvannak tip-top allapotban 2003-2005 ota
Kozben jott az SMS az MS-tol, hogy visszallt a rend...
-
tiv83us
veterán
-
tiv83us
veterán
En most rendeltem elo, de en csak ezt kapom...

"Pre-order DOOM to receive an exclusive Demon Multiplayer Pack Pre-order the Standard or Collector’s Edition of DOOM and receive the exclusive Demon Multiplayer Pack, which includes one unique Demon-themed armor set with three skin variations, six Hack Modules, six exclusive metallic paint colors, and three exclusive id® logo patterns that can be applied to weapons or armor. "
Tudom, Live-on keresztul kellett volna, de ugy 16 dolcsival tobb lett volna, en meg cheap vagyok

-
tiv83us
veterán
Azok nalam eddig is mentek, a store, meg a DLC contentekkel van gond.
-
tiv83us
veterán
válasz
parandroid
#68090
üzenetére
Latod-e, a world famous combo

-
tiv83us
veterán
válasz
parandroid
#68086
üzenetére
Mar igy is eleg getto vazze, nem meg duct tape
Bar tudod az aranyszabaly Amerikaban, ha valami elromlik, akkor ket dologra van szukseged: duct tape es WD-40!! 
Oric: Raadasul Amazonos GoW Ultimate Edition, ilyen extra, olyan early beta acces, ket het free live, de headset meg a kanyarba se...
Ja es megrendeltem a Doomot Amazon Prime aron, 47 dolcsi, same day free shipping
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tiv83us
veterán
Most laton a valaszod. Legalabb a tiedbe pakoltak headsetet, az en GoW Edition-onbe egy nagy lof@szt nem raktak, szetkurt az ideg, mikor csak csomagoltam-csomagoltam es sehol semmi. Ugyhogy vennem kellett kulon az eBayrol egyet 15 dolcsiert... vagok, hogy sporolnak, de azert ne vicceljunk mar...
(Sajnos a 200 dollaros 7.1 Turtle Beachemnek az output jackje felmindta a szolgalatot, ugyhogy trukkoznom kell. Nyakamon az occso headset a mikivel, fejemen meg a TB
-
-
tiv83us
veterán
Tulajdonkeppen szinte egyik jatekommal sem tudok jatszani, mert egy DLC-t sem tud betolteni... Egyedul a Rocket League megy, meg mostmar a Netflix es az Amazon TV. Szopi.
-
tiv83us
veterán
válasz
Rage47
#68057
üzenetére
Mikor az Upload appot akarom letolteni, hogy editingelni tudjak. Meg amikor Netflixezek, Huluzok, meg ugy altalaban barmit le akarok tolteni a store-bol, nem tud hozzaferni DLC content-hez jatekokon belul....stb
ps: Latom mar irtak korabban, hogy nalatok Mo-n is gubanc van vele. Fasza.
-
tiv83us
veterán
Hogyan lehet 30 masodpercnel tobbet felvenni?
Mar szetgugliztam az agyam es beszel itt Upload Studiorol, meg a tokom tudja, hogy akar 30 percet is lehet, meg editing, meg minden, csak toltsem le az Upload Studiot es nagyon jo lesz.
Ja, csak a Store nem talalja. Illetve az ikon ott van, de azt irja hogy nincs ilyen. Kinect nelkul ezt felejtsem is el? -
tiv83us
veterán
Megvettem a Rocket League-t, nagyon faja, de rohadt nehez...
-
tiv83us
veterán
A Destiny-t megeri meg megvenni? Toljak meg az emberek onlany?
mukibuci: Jaja, sajnos az igazi Doom feeling nem volt meg, meet teljesen ujraterveztek a szornyeket, meg egy csomo hianyzott...
-
tiv83us
veterán
Diablo 3 mennyire elvezheto szexboxon? Emlekszem meg vagy 3 eve mikor kijott (lehet van az mar 4 is...), akkor a laptopomon akadt, mint a diszno es most lattam hasznaltan apropezert. Vagy inkabb fektessem bele Dark Souls-ba? (Nem jatszottam meg egyik DS-szal sem...).
-
tiv83us
veterán
válasz
parandroid
#67387
üzenetére

-
tiv83us
veterán
válasz
Assimilator
#67383
üzenetére
Ez csak az Amazonnal divat, hogy special edition gepekhez nem adnak headsetet? Oke, hogy "csak" 299 volt es kaptam hozza csilli-villi felujitott GoW-ot, meg early beta access-t a GoW4-hez, de hogy egy szaros headsetet nem tudtak belepakolni a dobozba... Nem azert, mert 9 dolcsiert vettem egy vadiujat az ebay-rol, csak maga az elv. Sajnos a Turtle Beach szettemben meghalt a miki output, ugyhogy kulon headset kell, ha pofazni akarok.
-
tiv83us
veterán
Ugyan csak 5 dolcsiert kivettem 2 napra a SW: Battlefrontot es bosszankodtam, hogy nincs benne campaign, de a multi mode-ok olyan jok, hogy meg kellett rendeljem ebayen :-)) Van benne akar 200 ora fun is, foleg ha meg adnak ki DLC-eket hozza. A Doom 4-ig megteszi. Ja es meg a DA:I-t sem toltam vegig.
-
tiv83us
veterán
Ha ugy dontok, hogy 87.-jere is vegigtolom a Mass Effect-et - ezuttal Xbox One-on -, akkor at tudom vinni azt a karaktert 360-ra a ME2-be? Ezeket mar a felhobe menti?
-
tiv83us
veterán
Nos, megerkezett a csilli-villi Xbox One GoW Ultimate Edition az Amazontol, a $299-be viszont sajnos mar a headset nem fert bele, ez elegge felbaszott, ugyhogy ebayeztem egyet kulon 14 dolcsiert. Viszont a felujitott GoW az odab@sz, meg a plusz cuccok hozza. Kikolcsonoztem a SW: Battlefrontot is, ledobbenve tapasztaltam, hogy nincs benne single player kampany??! Csak ilyen horde-mode, meg a kb 10 fele multiplayer opcio, amik viszont nagyon jok, de azert egy single campaign az igen hianyzik... Kar erte.
Na mindegy, neki kezdek a Dragon Age: Inqusitionnek, aztan visszaterek egy kis Battlefront Multira.Orulok, hogy vegul nem a PS4 mellett dontottem, a controllert vegre tokeletesen eltalaltak, bar a rendszert meg szokni kell, igy elsore eleg kuszanak tunik a 360 utan.
-
tiv83us
veterán
válasz
gianni85
#66984
üzenetére
80% a tarsasag, akikkel toljuk neha, 20%-ban a jatek. Olyan sok variacio van, csomo fajta build, kulon fegyverekkel, tobbszaz variacio, team synergy, meg csak loni dolgokat az arcba Mass Effect kornyezetbe haverokkal jo dolog

A KOTOR meg ilyen, egy evben egyszer vegig tolom mind a kettot, a hangulat, meg a sztori miatt.
-
tiv83us
veterán
-
tiv83us
veterán
válasz
a.sebi
#66976
üzenetére
El is felejtettem, hogy mar abbol is van uj

Mennyit toltam en regen, te jo eg. A jo oreg 90'-es evek eleje! Koszi, ez eszembe sem jutott volna.Ilyen horror-psycho-thriller jatekok vannak mostansag, mint pl anno volt a FEAR, meg Max Payne, amit imadtam.
Tenyleg a Battlefront milyen lett? Erdemes vele foglalkozni?
-
-
tiv83us
veterán
Az xbox.com-on azt irja, hogy egy napja jatszott valamivel.a
Amugy majdnem PS4 lett belole, sokkal jobban bejott eleinte, de aztan kiprobaltam a kontrollert es katasztrofa.
Az Xbox One gamepad-je tokeletesen kezreall, a PS4-e meg kitekeri mind a 10 ujjamat es nem tudom kinek terveztek, 5 eveseknek? Az egesz elveszik a kezemben. Rohadt kenyelmetlen. -
tiv83us
veterán
válasz
Stevenstyle
#66959
üzenetére
Koszi-koszi,
A Halo sorozat valahogy soha nee jott be, a kis zold urlenyek valahogy nem tudtak felizgatni a fantaziam

Viszont teny, hogy meg 360-on is gyonyoru tajak es palyak vannak benne, maga a jatek is hangulatos, de a kis takonygombocot lovoldozo tyuu-tyuu pisztoly nem az en vilagom
Viszont kivancsi vagyok, hogy milyen lesz 1080p-ben es 60fps-el jatszani a felujitott Gears of Wart

A tobbit, amiket soroltal, ranezek mindenkepp.
oric: Hat meg szep, Doomot mar elo is rendelem jovoheten, ME:A meg az lesz megint, mikor a 3 jott ki, majd allok sorban a sok hulyevel, satorral a hidegben, ejfelre varva

De termeszetesen toljuk majd mint a diszno, ez a Doom is kegyetlen jol nez ki.Par oraja megrendeltem, pentekre mar hozza is a boxot a futar, mar izzitom a Dragon Age-et, meg a Destiny-t
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tiv83us
veterán
Szoval rendeltem en is egy Xbone-t az Amazonrol 300 dolcsiert, a Gears of War Ultimate Editiont.
Vettem melle par pre-owned jatekot, meg nem jatszottam a Dragon Age Inqusitionnel, megvettem a Diablot, a Destiny-t es varom az uj Mass Effectet of korsz

Addig is a Doom 4-et varom meg nagyon, 94 ota hatalmas fan vagyok, de az majd csak Majusban majd...
Milyen FPS-t tudtok ajanlani, ami nem agyatlan CoD-fele lovok mindenre ami mozog, hanem tortenete is van?
Pl mint a Bioshock? A Battlefield 4 turheto?
Ti miket toltok mostanaban? (sport es autoverseny nem erdekel). Koszi
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- Xbox One/Series X lemezes játékok korrekt áron eladóak/10.000Ft felett ingyenes Foxpost
- Nintendo Wii Fit Plus Pack rengeteg kiegészítővel
- Okos Playstation 4 Slim 1TB + 50 játék Gold Hen 12.52 PS4 GoldHen!
- Xbox One S 1TB Lemezes + Kontroller, Fehér Színben, Garanciával
- Xbox Elite 2 kontroller, Dobozában, Fehér Színben, Használt
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 i5-1245U FHD+ 16GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4031
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4420, 100% Akksi
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3972
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






Joval sotetebb, meg brutkobb.





Bar tudod az aranyszabaly Amerikaban, ha valami elromlik, akkor ket dologra van szukseged: duct tape es WD-40!!
Az megint lekot majd 4 evre

l.skywalker
IntelKiller7