Új hozzászólás Aktív témák
-
Killer!
csendes tag
Gépház kitakaorítása után (Kiporszívozás mert ujjnyi vastag volt s por)
A rack hoz senki nem nyúlt de két mittommin lett két magasfeszültségű áram okozta olvadt lyuk. Méghozzá olyan szaggal hogy villággá lehetett menni tőlle
Semmit nem teszek ezótta a rackba.(azaz 5 órája)
ja és 2 partícióban van ha ez érdekel valakit.
Mindig én b@szok rá!!!!
[Szerkesztve] -
Haok
tag
Aham...maradok Standartnél...mert tényleg rossz, viszont kibírom azt a pk-t, köszi!
-
Haok
tag
Köszi. Azt vágom, hogy kiküldöm a vinyót, és kicserélik...a pkt hogy kapom meg, ez az első kérdésem.
Másik, hogy a másik esetben pontosan minek is kell nekik a hitelkártyám adatai? Mit csinálnak vele? (nincs is hitelkártyám, csak egy VISA bankkártyám) -
steve@prhw
őstag
A standard esetben kiküldöd a vinyót, és amikor megérkezik, küldik helyette a cseredarabot.
Az advanced esetben hitelkártyád adatait megadod, és egyszerre küldik az új vinyót. Pénzmozgás meg akkor lesz, ha 30 napon belül nem érkezik ki a vinyó.
A csomagolásról is regélne, de -többek elmondása szerint- ezzel nem nagyon foglalkoznak odakint (persze ne tecsós zsírpapírban legyen)
-
Haok
tag
Expiration Date ezvolt 2007 valamennyi 1ébként.
-
Haok
tag
Nos! Végül rájöttem magam (de azért köszi!!!), és bootoltam.
Low level format - először tesztelt, de nem is formázott...kiírt egy diagnostic kódot, írta, hogy vegyem fel a kapcsolatot a gyártóval.
Megtettem, kérte a winyó típusát stb. aztán serial számot..kiírt egy egysoros táblázatot , aminek a vége ''wariantly'' vagy hasonló nevá tábla volt...2007 valamennyi volt írva, gondolom addig él a gari vagy mi? (sajna nemtok angolul).
Kérte a diagnostic kódot, beírtam, és most ilyet ír...két választási lehetőség...segítsen valaki, melyiket válaszam
Replacements
Warranty Services
Create Return Material Authorization (RMA)
Step 4: Select a Return Material Authorization (RMA) Type
Standard Replacement
Create a Standard RMA for a defective product. Your replacement product will be shipped after the defective product has been received. A credit card is not required.
Advance Replacement
Create an Advance RMA for a defective product. Your replacement product will be shipped to you first. A credit card is required as security to ensure that the defective drive is returned to Maxtor within 30-days. Maxtor will not make any charge to your credit card unless the defective drive is not returned to Maxtor within the specified timeframe. There is a limit of one advance RMA for all customers until the defective drive is received by Maxtor.
Note: You must ship us your defective product in Maxtor approved packaging (exact specifications on Step 7). To obtain this packaging please choose the Advance Replacement option, or contact Customer Service with your credit card details to purchase it at nominal cost.
When using the Advance Replacement option, this packaging will be automatically provided with your replacement product. -
xcbiker
addikt
válasz
steve@prhw #18 üzenetére
-
xcbiker
addikt
azért ki ne dobd!
[Szerkesztve] -
Haok
tag
PM. csinál egy floppyt, arról bekell bootolni, vagy csak simán arról indítani a progit?
-
Gyufaa
csendes tag
Megpróbáltam a 120-as vinyót a EasyRecovery Professional-al, szintén I/O error-t ír a teszteléskor.
A teszt közben figyeltem a vinyót, kb 4 másodpercenként érdekesen hangos hangot ad nagyon rövid időre. Talán a hangot a kerregéshez tudnám hasonlítani.
Utána megpróbáltam a Powermax-al, egyenlőre csak tesztet kértem.
A végeredmény: Természetesen ez is hibát ír.
A Diagnostic code: dea04f000 -
Haok
tag
Ááá holnap veszek egyet, annyit megér nekem. Máskor is kellhet , más problémára is. Thnx a segítséget!!!
-
Haok
tag
elindítottam a progit...ezexerint kell neki kislemez meghajtó
-
Haok
tag
Még annyi, hogy nincs kislemezmeghajtóm, szal nemtok boootlemezt csinálni, úgy is jó, ha a sérült vinyót rackben ''gyalulom'' le?
-
Haok
tag
Gyalulja is le keményen, csak működjön
-
Haok
tag
válasz
musclemuseum #7 üzenetére
Én is hasonlóra készülök. OLyan sokáig tart a powermaxos dolog??? (nem gond, csak rakja helyre)
MOst készülök letölteni. -
musclemuseum
aktív tag
80asssal jártam igy. Legyalultam a Powermax-szal, 7 órás mütét volt. Neked kb 9-10 lesz, ha ezt választod.
Ja, elötte meg getdataback-eltem, amit akartam. -
LeC
addikt
milyen win?
-
L3zl13
nagyúr
Ja próbáld meg másik kábellel is. Mert az is okozhat ilyesmit.
-
Gyufaa
csendes tag
Sziasztok!
Bedöglött egy 120Gb-is Maxtor vinyóm.
A következő a helyzet:
- A BIOS látja a vinyót.
- A Windows alaphelyzetben nem látja a vinyót. (lemezkezelő, stb...)
- Ha a PQ Partition Magic-et elinditom, bejön egy hibaüzenet, és a program nem indul el. A hibaüzenet: Init Failed: Error 100 ; Partition table is bad.
- A Get Data Back program viszont elindul, látja a vinyót, de a particiókat nem.
Ha az ellenőrzést ráindítom vele a vinyóra már az első szektornál (és az összes többinél) hibaüzenetet ad. A hibaüzenet: I/O error, Unknown error (23)
Ha valakinek van ötlete, please segítsen!
Kidobjam, vagy lehet még kezdeni vele valamit.
Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone XS Max 64GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2898, 100% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Eladó Karcmentes állapotban levő Samsung A40 4/64GB / 12 hó jótállás
- Samsung Galaxy S20 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest