Új hozzászólás Aktív témák
-
zebra_hun
veterán
Elcsúsztam mára nagyon, még a tegnapit sem tudom hozni. Jóval melegebb van, sajnos az Elite AC nem egy tuning lap, 5400 MHz-en már határon vagyok. Itt a feszültségeket nem igazán tudom stabilizálni szerintem, RAM tuning is Vcore emeléssel jár, így már "csak x53-al" tudtam menni, ráadásul visszamentem 4133 MHz-re ott is. Kombi teszt megfog nagyon. Meg kell találnom az arany középutat, mert ha itt emelek, ott gyengül. FireStrike Bench nem olyan egyszerű.
Javítok rajta, de nálam az idő az, ami nincs, visszatérek rá
Itt látszódnak a nem fényes FPS-ek. Erre nem igazán vagyok büszke, amúgy sem tudom ide feltölteni, takarítanom kell. Emiatt bocs.
Új hozzászólás Aktív témák
Kombinált 3DMark lista
2013-as eredmények "A" nézetben találhatók
A listához kell a következő: Benchmark részeredményei, CPU-z CPU fül, CPU-z Memory fül, GPU-z Graphics card fül! Ezen kívül driver verzió, CPU órajele, VGA gyártója a hozzászólásba, amennyiben a képről nem derül ki.
Kepfeltoltes.hu, imageshack.us felejtős, ajánlott a Prohardver képfeltöltője vagy más magyar oldalak.
- Titkos szabállyal tereli a hazai megoldások felé a félvezetőgyártóit Kína
- Mobilhasználat külföldön
- LEGO klub
- Ultrakönnyű Logitech "G305" egér? Úgy tűnik, igen!
- World of Tanks - MMO
- OLED TV topic
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- 2026 a GDDR6-os VGA-k éve lesz?
- Exkluzív órák
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Z370 i7 8700 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 550W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


