-
Fototrend
AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
bacsis
Közösségépítő
válasz
mmcc02
#15197
üzenetére
De mondom hoyg a szorzó az fix! ne foglalkozz vele úgyis azon indul ami a prociba van!
az abit BH6 a kézikönyve szerint 550MHz-es P3-akat támogat, BIOS frissítéssl 850 neki a plafon mégis bele megy Tualatin átalakítóval az 1400-as tualatin ami celeron esetében 14X szorzót használ közbe a lap jó ha hivatalosan a felét tudja
az a lényeg hogy a bios tudja-e az adott CPU családot vagy nem ha tudja akkor bármelyiket akár a legmagasabbat is belerakhatod ha támogatja a bios hivatalosan ha nem érted már?
szerK Rive hozzászólását már nem ovlastam el, szal elmondtam mégeccer ugyanazt

-
Rive
veterán
válasz
mmcc02
#15197
üzenetére
Nem lenne rossz, de annak az órajele, ha jól számolom, 8as szorzóval jön ki, annyit meg a lap nem támogat.
Sz@rd le. Slotos lapok a megfelelő FC-PGA átalakító segedelmével tipikusan minden 66MHz FSBs celeronnal mennek.
Legföljebb nem jól írja ki a szorzót. Na, bumm.
Ennél a korosztálynál a szorzó a prociba van drótozva. A lap kívánságaitól függetlenül a procc saját hatáskörben felszorozza az FSB-t: ebből a lap semmit se lát, semmit se észlel, ráhatása nincs.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 65C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3851
- iPhone 16 Pro Max 256GB 92% (1év Garancia)- AKCIÓ
- Apple Mac Pro Workstation Dual Xeon,18GB RAM,WIFI,BT,Profi Munkaállomás és Szerver
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



DarthSun