-
Fototrend
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#00137984
törölt tag
válasz
#45185024
#16885
üzenetére
Szerintem a Nano-ra custom hütés és egy 8-as tápcsati lehet az ajánlott. Azt a 3584 shadert amúgy is hűteni kell és a HBM VRAM hőtermeléséről sincsenek még tapasztalataim. Én sem szeretnék 100ezernél többet kipengetni érte és amúgy is az OC-s változatokat ezek után kerülni is fogom. Legyen aránylag hüvös és halk és a ventik száma eddig sem érdekelt amig a célnak megfelel. Zalman VGA hütése elég jó volt régen egy ventivel is, mert sok ATI és GTX kártyára is felkerült (nekem HD4850-en volt ilyen).
-
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- AMD AM4-es HP OMEN 25L GT12 alaplapok - B550 chipset
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
- Bomba ár! Acer Aspire ES1 - AMD A8 I 8GB I 180GB SSD I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell 14 Latitude 5440 FHD IPS i7-1365U vPro 10mag 32GB 512GB SSD Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
"
