Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz keIdor #22331 üzenetére

    Nem teljesen.

    A Radeon Pro az nem a klasszikus Radeon családba tartozik. Azért, mert nem csak a normál, hanem a professzionális meghajtók is telepíthetők rá. Ezt egy Pro nélküli Radeonnal nem teheted meg. Egyébként a Radeon Pro leváltja a FirePro termékcsaládot, tehát mostantól csak Radeon Pro lesz.

    A Titan X valójában nem professzionális piacra sorolt termék, mivel nincs hozzá professzionális terméktámogatás. Egyedül a normál meghajtó telepíthető hozzá.

    Mi tartozik hova az attól függ, hogy milyen support jár hozzá. A név ebből a szempontból irreleváns.

    (#22332) TTomax: Egészen egyszerű a helyzet. A GeForce GTX 1080 esetében ha leveszel két terméket a polcról, akkor van esély rá, hogy az egyik 1733 MHz-ig, míg a másik 2111 MHz-ig boostol. Ez a két véglet az alapórajelekkel.

    (#22334) TTomax: Ez nagyon durván piacfüggő. Nyilván a Radeon Pro Duo azért VR tartalomkészítésre szánt kártya, mert ott nagyon jól kezelhető a fedélzeti memória mérete.

    (#22335) Peat: Nem kell megpiszkálni. Az RX 480 esetében maguk az órajelek eléggé kőbe vannak vésve. A különbség az egyes termékek között annyi lesz, hogy egy órajelet mennyi ideig tartanak. Például előfordulhat, hogy a polcról levett két termék közül az egyik 10 micromásodpercen belül ugrik egy PowerTune szintet, míg a másiknak ehhez 12 mikromásodperc kell. De ez a két véglet. Plusz fontos, hogy ha referenciamodellt használsz és 2003-nál korábban vetted a tápegységed, akkor érdemes bekapcsolni a driverbe épített kompatibilitási opciót. 2003 után gyártott tápokkal ez nem kell.

    A gyári specifikációkat mindig tartotta. De olyan rendre érkezik, ami jóval a speckóban szereplő órajel fölé boostol. :)) Sajnos a tesztre válogatnak a gyártók. :D

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz keIdor #22331 üzenetére

    Kiveve hogy a Pro Duohoz mint Abu irta jar a professzionalis support.
    Ez magyarazza az arat. Case closed.

Új hozzászólás Aktív témák