Új hozzászólás Aktív témák
-
Pipó
őstag
válasz
Shkiz0 #32358 üzenetére
Nos, a Ryzen valóban egy nagy ugrás lett az AMD-nek, de ezt csak az Intel kézifékbehúzós politikája tette lehetővé. Az Intel tyúklépésben haladt a minimális fejlesztési költség, ráfordítás, de maximális profit miatt évekig, mert megtehette piacvezetőként. Ha valódi verseny lett volna a két gyártó között, már mindenkinek nyolcmagosa lenne. Az Intel most megrázza magát és valószínűleg ismét kialakít egy 20-30%-os teljesítményelőnyt, ami biztosítja, hogy az emberek őt válasszák a konkurenciával szemben. Az egyébként valószínű, hogy a Ryzent alábecsülte, különben hamarabb eszmélt volna.
-
do3om
addikt
válasz
Shkiz0 #32358 üzenetére
Ha nem is hittél benne de biztosan megfogott valami abból a sok meséből Amit Abu összehordott.
Mindenki várta az NGG-t ami olyan tartalékot old fel hogy a kari számolási teljesítménye megsokszorozódik [link]
Abu85: "Amint mondjuk bekerül az NGG path, rögtön máshova rendeződnek a limitek, és az aktuális tuningok mehetnek a kukába."
"Eleve az NGG path sávszélkímélést valósít meg. Tehát hasonlóan a DSBR-hez a gyorsítás mellett még fogyasztáscsökkentő hatása is van."
Aztán ott van még a Primitiv Shader vagy mi ami megit drasztikusan dob a sebességhez.
Annyi mesevolt mint még soha de majd a következő AMD alkotásnál fokozza ebben biztosak lehetünk.
Aztán jött a nagy pukk. Amikor a rozsaszin lufija beszállt a csipkebokorba és kiderült hogy szinte mindenhez szükség van játékon belüli optimalizációra is, meg nem is jelent annyit mint várták.Ez akinek vega van megnézhetné, márha hajlandó addig lekapcsolni róla a bányaprogramot
"Az NGG fast pathról utólag kiderült, hogy már ott van a 16.40 óta, viszont per game aktiválású jelenleg, és a fehérlista lényegében kimerül a Wolf 2-ben."
Felrak egy régi drivert (16.40 előtt), a mostani tuningját leteszteli megy-e vagy esetleg még több a Wolfban, közben fogyasztás mérés. Aztán új driver fől és lássuk a csodát megvan e: A fogyasztás csökken (persze a sebesség minimum maradjon), a tuningja meg mehet a kukába. A számítás meg felugrik 4-ről 17-re, szófal FPS-t is szeretnék látni.
Van rá vállalkozó?
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B365M i5 8500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1060 3GB Rampage SHIVA FSP 400W
- Eredeti, új Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Xiaomi Redmi Note 12s 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest