-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2026. január
Új hozzászólás Aktív témák
-
harry
veterán
Mint írtam (vagy a másik topicban?), nekem egy telefon (telefonálás, fotó, zene, sok napos üzem) és egy 14" notebook (programozás, virtualizáció, munka, filmek) kelle.
Elsődleges célja az, hogy suliban/otthon tudjak rajta jegyzeteket olvasni, de emellett neteznék is, és a naptár részlege is hasznos lenne. Amin még gondolkodok, az a GPS, esetleg kapacitív vezérlés.
Ez nekem azért lenne jó, mert kisebb, könnyebb, hosszabb üzemet biztosít egy notebooknál/netbooknál, és erre a célra az érintőkijelző kezelése talán könnyebb is.
Okostelefonon nem jó jegyzetet olvasni, és rövidebb ideig bírja csak az aksija (átlag telefonhoz képest). Esetleg net és gps miatt lenne érdekes (ha tud offline navit), de többe kerül egy egyszerűbb (nekem megfelelő) modellnél (főleg ha nem zárt oprendszeres, márpedig gps-hez azért ez csak kéne), kevesebb ideig bírja, és a legtöbbön nincs LED villanó/világítás, ami nekem fontos.Szóval egy ilyen tabletféleség jó lenne talán, de ki kéne próbálnom 1-2 napig, hogy milyen. Persze felmerült bennem az e-reader gondolata is... de ha már 40k körül lehet kapni egy android tabletet, ami azért csak többet tud, akkor azért inkább azt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- BestBuy topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Synology NAS
- World of Tanks - MMO
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- Formula-1 humoros
- Képhibák a GeForce-on? Az NVIDIA szerint egy Windows frissítés okozza
- További aktív témák...
- Sandisk Portable SSD 2TB!
- Gamer billentyűzetek /SteelSeries/Das Keyboard/Ozone/Deltaco/DE/EN/
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
- Dell Latitude E7250,12.5",HD,i5-5300U,8GB DDR3,256GB SSD,WIN10, LTE
- Dell Precision 7560,15.6" FHD,i7-11850H,32GB DDR4,512GB SSD,RTX A3000 6GB VGA,WIN11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Dr.NX
