Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz ZiD #31448 üzenetére

    Nos a wifivel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy nekem egy 3 antennás TP-Link TL-WR1043ND routerem van, a térerő tesztelő app mutatója 3 szobával (4 belső téglafal) arrébb (tovább nem tudtam menni :D ) kezdett el csak lejjebb menni, és Speedtesttel mérve ott is megvolt majdnem a teljes sávszélesség (kemény 5 Mbit/s ADSL :D ). WiFi-vel egyhuzamban még csak 1-2 órát használtam a routeres és a mellette lévő szobában, nem tapasztaltam, hogy egyszer is megszakadt volna a kapcsolat (neten lehet olvasni 1-2 problémás esetet, de szerintem ez csak a nem megfelelő router beállításból, tapasztalatlanabb felhasználóktól eredő panasz). Ha nem felejtem el, csütürtökön letesztelem majd a WiFi-t az egyetem különböző szegleteiben is, akkor talán többet tudok majd írni róla.
    Ugyanígy vacilláltam én is (és a mai napig felmerül bennem, de ha másikat választom szerintem ugyanúgy lennék), hogy a Prestigiot vegyem MVA panellel, 2 év háztól házig garival kicsit drágábban vagy az Overmaxot igaz csak 1 év garival, de találtam garanciafutáros helyet (vidékiként előnyös), IPS panellel és valamivel olcsóbban, ill. az már részletkérdés, de nekem az Overmax tokja is jobban tetszik. A technikai paramétereken felül én ezek alapján mérlegeltem, megnézni, kipróbálni nem volt lehetőségem (csak Youtube-on videókat, bár a Prestigo, ha nagyon akarom talán meg tudtam volna élőben is), és mivel nem volt panasz az Overmaxra (ha gondolod nézz be a topicjába, bár ott is van egy kis kavar a fejekben), a szokásos egyetemista pénztárca miatt a kedvezőbb ár mellett döntöttem.
    Játékokból amiket eddig próbáltam rajta (Angry Birds, Need For Speed Shift) akadás nélkül mentek, utóbbival legelőször ugyan újraindult, de mentségére szóljon, hogy közvetlenül előtte tettem fel rá mindenféle progit (első Androidos kütyüm), és azok próbálgatása után, feladatkezelőt még nem használva (tehát semmit nem lőttem ki utólag) játszottam rajta, de azóta sem fordult elő, megy rajta szépen a játék.
    Benchmark teszteket is csináltam, (ha jól emlékszem) AnTuTu 8000, Quadrant pedig 4000 körüli pontot adott a jelenlegi szoftverrel (ez szerintem fontos, úgy tudom a 8GB-os változaton is érezhetően dobott a frissítés, és a kapott pontok is mutatják, hogy jobban teljesít, pedig a hardver a tárhelytől eltekintve elvileg ugyanaz, emiatt nem is nagyon értem mire várnak még az Overmaxnál a frissítéssel.)
    Hogy valami negatívumot is írjak, egyszer szórakozásból elkezdtem a bluetooth-t ki/be kapcsolgatni, arra bedobta a rendszerbetöltés alatti android feliratot, majd nem lehetett feloldani, de újraindítva jó lett. Normálisan használva nem volt vele gondom, bár annyira még nem próbáltam a bluetooth funkciókat ill. ezt is a még kiforratlan szoftverre fognám, hiszen úgy tudom most január közepén jelentek meg ebből az első modellek.

    Az ujjlenyomatokkal kapcsolatban nem teljesen értem mire gondolsz, de az sajnos egy utálatos velejárója a tableteknek, már nekem is szúrja a szemem a zsírosodás, mindig törölgetem mikroszálas kendővel. :)

    Szerintem is az a legbiztosabb ha megnézitek, kipróbáljátok mindkettőt :K , bár én akkor sem tudtam volna dönteni, de a nőknek általában nagyon is számít, hogy hogy néz ki a kütyü. :) Bocsi, megint elég hosszú lett, de próbáltam segíteni, hogy minél részletesebb jellemzet az Overmax OV-Steelcore+-ot (mivel nekem az van, így csak azt tudom), remélem sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák