-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
ETOM
addikt
-
ETOM
addikt
Ugyanúgy kifagy 9070XT-n. A legjobb, hogy kormányt is eltekeri egyik irányba teljesen.
-
PapírVilla
aktív tag
Tegnap volt időm kicsit gyötörni.
A Grafika továbbra is szép, bár nem nagyon látom a skálázódást. Próbálgattam, hogy DLSS-el vagy a nélkül lesz szebb vagy gyorsabb, de alig van különbség bármelyik módot választom. FPS-ben alig van különbség 120-150 között mozog 3440*1440-ben. Az a fura, hogy mindent maxra húzva (kivéve blőr) a műszerfalon a számok nem élesek, a "kinti" autók meg igen. Úgy tűnik, hogy az fps-fixálás sem megy, hiába teszem mondjuk 120-ra, simán túlszalad rajta akár 20-30-al is. Jobb szeretem ezt játékon belül állítani, nem driverből...
Érdekes módon az AC Rally DLAA nagyon tetszik, ez meg csak olyan meh... :/
Viszont a fizika szerintem továbbfejlődött, alig akartam kiszállni a cockpitből!
Nord-on gyötörtem GT3 szerű autókat, kifejezetten élvezetes volt.Viszon ezzel Grid szerkesztéssel kezdhetnének valamit, mert így csak szenvedés. Ugye beállíthatod a kategóriákat meg a Performance Pontokat, de nagyon nyögve nyelős. Ha GT3-akkal akarsz menni akkor azok 18-23-as sávban vannak, viszon ide tartozik a Ferka Tropheo is, ami egy gyorsan mozgó útakadály. Kanyarodni nem tud, ellenben egyenesben meg nehéz megelőzni, az AI simán vonatozik mögötte. Ki lehet ugyan töröli a gridről, de akkor csökken a részvevő autók száma. A klasszik AC-ben ez sokkal jobban volt megoldva, bármilyen autót berakhattál ellenfélnek, egyesével kiválasztva.
De összességében továbbra is nagyon pozitív a kép, kíváncsi vagyok hva jutnak 0,3 múlva...
Én is így érzem, akárhová állítgatom a graf.-ot kb. ugyanolyan.
Szerintem valamit fejlődött, játszhatóbb.
Az FFb még messze van pl. az AMS2-től (de lehet, hogy van valami "varázs-beállítás", amit nem tudok). Az AI még semmilyen. A hangok tetszenek. A Datsun GT verziója nagyon cuki. -
pRoject22
addikt
Köszi a visszajelzéseket
-
GalaHU
addikt
Tegnap volt időm kicsit gyötörni.
A Grafika továbbra is szép, bár nem nagyon látom a skálázódást. Próbálgattam, hogy DLSS-el vagy a nélkül lesz szebb vagy gyorsabb, de alig van különbség bármelyik módot választom. FPS-ben alig van különbség 120-150 között mozog 3440*1440-ben. Az a fura, hogy mindent maxra húzva (kivéve blőr) a műszerfalon a számok nem élesek, a "kinti" autók meg igen. Úgy tűnik, hogy az fps-fixálás sem megy, hiába teszem mondjuk 120-ra, simán túlszalad rajta akár 20-30-al is. Jobb szeretem ezt játékon belül állítani, nem driverből...
Érdekes módon az AC Rally DLAA nagyon tetszik, ez meg csak olyan meh... :/
Viszont a fizika szerintem továbbfejlődött, alig akartam kiszállni a cockpitből!
Nord-on gyötörtem GT3 szerű autókat, kifejezetten élvezetes volt.Viszon ezzel Grid szerkesztéssel kezdhetnének valamit, mert így csak szenvedés. Ugye beállíthatod a kategóriákat meg a Performance Pontokat, de nagyon nyögve nyelős. Ha GT3-akkal akarsz menni akkor azok 18-23-as sávban vannak, viszon ide tartozik a Ferka Tropheo is, ami egy gyorsan mozgó útakadály. Kanyarodni nem tud, ellenben egyenesben meg nehéz megelőzni, az AI simán vonatozik mögötte. Ki lehet ugyan töröli a gridről, de akkor csökken a részvevő autók száma. A klasszik AC-ben ez sokkal jobban volt megoldva, bármilyen autót berakhattál ellenfélnek, egyesével kiválasztva.
De összességében továbbra is nagyon pozitív a kép, kíváncsi vagyok hva jutnak 0,3 múlva...
-
zsalesz
aktív tag
Igen 3 monitoron én is érzek némi javulást, és talán a fizika is jobb lett. De nem sok időm volt igazából csak bele néztem.
-
kzolee216
senior tag
-
zsozsa74
őstag
Ez VR lenne?
Mondjuk én most a VR kínlódásaim miat ALVR-rel néztem, amiben nem vagyok túlságosan elmélyedve, de pont ugyanolyan szarnak tűnt, mint korábban VD-vel . -
kzolee216
senior tag
Nálam 7680x1440-ben valamit javult. Most minden high + DLSS quality és általában a 90 fps-t tartja. Nordon volt a 0.6-nál minimális microstutter, most ezt nem tapasztaltam. FFB pár autónál sztem túl lett tolva, BMV most kitöri a karomat, pedig a játékban 45%-on használom a 15nm-ert.
-
pRoject22
addikt
Szerintem egy hangyányit sem. Pont ugyanolyan félszar, vagy rosszabb egy 5090-el, mint volt.
Megpróbáltam egy pár beállítást, de pl. mindegy volt, hogy low-on volt, vagy ultrán, kanyarokban az a szédítő homályos szaggatós, ááá, remélem, hogy még nem nyúltak hozzá. Mert ha igen, és már ez lenne olyasmi, amire gondoltak, akkor bajban vagyunk mi VR-osok.
Köszi a vissza jelzést, akkor ezek szerint még mindig nem kell erőltetni VR-ban, nekem az alacsony fps volt a legnagyobb bajom vele, pl LMU meg iR megy ultrán simán ez meg full lowon is max 80 fps, sajna ez így egyelőre nem jó
-
zsozsa74
őstag
Szerintem egy hangyányit sem. Pont ugyanolyan félszar, vagy rosszabb egy 5090-el, mint volt.
Megpróbáltam egy pár beállítást, de pl. mindegy volt, hogy low-on volt, vagy ultrán, kanyarokban az a szédítő homályos szaggatós, ááá, remélem, hogy még nem nyúltak hozzá. Mert ha igen, és már ez lenne olyasmi, amire gondoltak, akkor bajban vagyunk mi VR-osok.
-
dino_m
őstag
-
TuCs
tag
Azért legalább 1db új pálya csak elfért volna a frissítésben
-
pRoject22
addikt
Kint a 0.7, nálam nincs fent jelenleg, aki VR-ban megy nézzen már rá pls és írja meg legyen szíves ,hogy VR-ban javult-e bármit is.
-
trialboj
őstag
A jelenlegi 24h nord verseny tiszteletére próbáltam tegnap menni egy 1 órás nord 24h versenyt a sima szerveren, 25 ből 12 en maradtunk 45 perc után, 2. Helyen álltam erre ledobott a szerverről. Nagyon szár érzés volt, sosem mentem még ilyen hosszan esőben nappalból éjszakába. Autó ablaktörlő volt beállítva ami nem akart elindul ni, vagy túl lassan ment alig láttam, kva kalandos volt.
3-an maradtak a szerveren. Azóta sem találtam hasonló public ot. De volt pár zárt. Hogy lehetne bekerulni egy rendes szerverre? Olyan fura hogy a fejlesztők nem készültek erre, Max miatt felkapta mindenki most ezt a versenyt 3 hivatalos autó is a játékban van.Btw az eső cseppek törlő nélkül nagyon gagyin néznek ki régi ac módokkal sokkal realisztikusabb. Nem nedvesedik és csillan szépen a pálya, akit csak a tapadás és a tizedek érdekelne too jó móka, de maga a játék nem nyújt eléget hogy igazán bele éljem magam sajnos, pedig már jó ideje fejlesztik.
-
biker
nagyúr
Ma volt egy globális áramszünet, így szerver restart okán lecseréltem nordot suzukára, pályanapok sok autóval továbbra is él
-
tutuhawer
őstag
Szevasztok.
December után megyek újra a játékban, és egyszerűen nem tudom érezni az általam a valóságban is ismert hyundai i30ast. Moza R5 beállításokat keresem a neten, de csak régi bejegyzéseket találtam. Van most olyan setup, amit érdemes beállítani? Kérlek segíteni weboldalt is akár, úgy, hogy nem tudom, melyik csúszka mit jelent pontosan.
Köszönöm -
pRoject22
addikt
-
zsozsa74
őstag
-
pRoject22
addikt
-
zsozsa74
őstag
Defendert ki kell lőni
Bízok benne hogy van erre valami szebb megoldás...Nekem olyan gondom van hogy a 3 monitorból a menü háttere csak a bal szélső felső csücskében jelenik meg, így a showroom érzés kicsit.... bugos

De őszntén ez annyira nem zavar. A beállításaim nekem is kukák lettek még korábban egyszer. Az úgy el is vette a kedvem attól hogy a kormányok összes gombját megint beállítgassam, mert mivel még nem vagyunk 1.0-n simán el tudom képzelni hogy lesz még ilyen.
Nem vagyok biztos benne, hogy a Defefendernek ehhez lenne köze. Nálam legalábbis Win 11-en semmilyen ilyen jellegű problémát nem okozott.
-
zsozsa74
őstag
-
Gomez86
őstag
Hali!
Tegnap gondoltam fellépek a szerverre. Frissített a 0.6.2re. Az egy dolog hogy egy órát szenvedtem mire rájöttem hogy a defendert kikell lőni hogy elinduljon a játék. De arra már nem jöttem rá mitől tűntek el az assist beállítások, ráadásul minden bekapcsolt helyzetben van. Ha valaki találkozott már ilyennel vagy van rá ötlete szívesen várom. Köszönöm előre is!
Defendert ki kell lőni
Bízok benne hogy van erre valami szebb megoldás...Nekem olyan gondom van hogy a 3 monitorból a menü háttere csak a bal szélső felső csücskében jelenik meg, így a showroom érzés kicsit.... bugos

De őszntén ez annyira nem zavar. A beállításaim nekem is kukák lettek még korábban egyszer. Az úgy el is vette a kedvem attól hogy a kormányok összes gombját megint beállítgassam, mert mivel még nem vagyunk 1.0-n simán el tudom képzelni hogy lesz még ilyen.
-
pRoject22
addikt
Majd ma délután megnézem 72-hz-en meg még van pár dolog a fejemben amit megpróbálok, viszont a buttkicker sem működik mivel az új update seggre vágta a telemetriát is
-
Bandit21
veterán
Hali!
Tegnap gondoltam fellépek a szerverre. Frissített a 0.6.2re. Az egy dolog hogy egy órát szenvedtem mire rájöttem hogy a defendert kikell lőni hogy elinduljon a játék. De arra már nem jöttem rá mitől tűntek el az assist beállítások, ráadásul minden bekapcsolt helyzetben van. Ha valaki találkozott már ilyennel vagy van rá ötlete szívesen várom. Köszönöm előre is!
Biker jart így nemrég aztán Stevie írt rá valamit a mappákkal de aztán elvileg ezt megoldotta egy újabb frissítés.
-
dundi94
tag
Hali!
Tegnap gondoltam fellépek a szerverre. Frissített a 0.6.2re. Az egy dolog hogy egy órát szenvedtem mire rájöttem hogy a defendert kikell lőni hogy elinduljon a játék. De arra már nem jöttem rá mitől tűntek el az assist beállítások, ráadásul minden bekapcsolt helyzetben van. Ha valaki találkozott már ilyennel vagy van rá ötlete szívesen várom. Köszönöm előre is!
-
zsozsa74
őstag
A kép nekem sem olyan, mint pl. LMU-ban, AMS2-ben, van egy kicsit olyan zizis feelingje. De ezen simán túl tudok lépni, mert szerintem is nagyon jó vele menni. Talán ez még javulni fog.
-
pRoject22
addikt
Most 2 napja küzdök vele de nem tudok olyan képet varázsolni mint amit pl iR alatt megszoktam, amikor olyan a kép akkor meg pont nincs meg a 90 fps- szóval lehet ,hogy átállok 72 hz-re mert habár még csak 0.6 verzió de nagyon élvezetes vele menni, ez egy jó szim lesz 1.0 után szvsz

-
zsozsa74
őstag
-
hunym
tag
-
hunym
tag
-
biker
nagyúr
-
Gomez86
őstag
-
hunym
tag
-
biker
nagyúr
-
hunym
tag
Csak nekem szörnyű vezetni a 992 gt3 cup a többi gt3hoz (ford, m4) képest? lehet kéne rá egy setup vagy nem tudom, de alig tudok vele kanyarodni.
-
PapírVilla
aktív tag
-
dundi94
tag
sajna egyszerre egy szero tud futni, azt tudom, hogy ha el nem felejtem, akkor szombaton ugyanígy loop-ban beállítok egy pracc-qualy-race szervert, és aki admin jelszóval lép be (jelszó végére _admin ó mekkora titok
) akkor tudja léptetni vagy restartolni a szervert amit a chaten lehet egyeztetni.Nagy örömmel olvasom itt, hogy van szerver, ha minden jólmegy estefelé csatlakozok én is pár körre
-
Gomez86
őstag
-
Bandit21
veterán
-
biker
nagyúr
-
hunym
tag
Nálam tegnap - a legutóbbi patch óta - nem működtek a pedálok (Moza). Minden másban igen, ebben nem.
próbáltad újra beállítani a játékba?
-
Bandit21
veterán
Basszus szerintem két éve megy az ACC szerver (köszi Biker!) de ott fénykorában se voltunk ennyien...
-
biker
nagyúr
sajna egyszerre egy szero tud futni, azt tudom, hogy ha el nem felejtem, akkor szombaton ugyanígy loop-ban beállítok egy pracc-qualy-race szervert, és aki admin jelszóval lép be (jelszó végére _admin ó mekkora titok
) akkor tudja léptetni vagy restartolni a szervert amit a chaten lehet egyeztetni. -
PapírVilla
aktív tag
Nálam tegnap - a legutóbbi patch óta - nem működtek a pedálok (Moza). Minden másban igen, ebben nem.
-
hunym
tag
-
biker
nagyúr
-
biker
nagyúr
elvileg nürburgring 24h megy egy csomó autóval, egy órás pracc-ok
ha adminnal lép be valaki akkor tudja restartolni játékon belül, vagy léptetni -
biker
nagyúr
-
Gomez86
őstag
-
pRoject22
addikt
VR használható már?
-
biker
nagyúr
Csak practice? Pályanapok? Mindenféle autóval?
-
Gomez86
őstag
-
hunym
tag
-
zsozsa74
őstag
-
biker
nagyúr
ha mondjátok milyen pálya legyen, bedobom, pl nord egy óra dinamikus idő?
-
biker
nagyúr
-
hunym
tag
-
biker
nagyúr
-
zsozsa74
őstag
Felnéztem én is pár körre. Néha azt írja, hogy a server unresponsive, de egy-két frissítés és jó lesz. Ha valamire némi lóvét össze kéne dobni, abban én is benne vagyok, ha csinálunk itt valami kis versenyt, gurulást.
-
zozek
tag
-
hunym
tag
-
TuCs
tag
Én jelentkezek ha valamire össze kell dobni!
9 után ránézek majd a szeróra én is
-
biker
nagyúr
-
hunym
tag
-
biker
nagyúr
-
hunym
tag
najóóóóó, beszabehu testvéreim

A megoldás olyan, ahogy Steven Blood alias vérpistike az 5.em 23-ból hackelte a játékokat.Saját steamen ac evo dediserver tool letöltése
Szerveren steamapps mappába bemásol
.net telepít
elindít, fut
Jelenleg Suzuka Trackday van beállítva, sokféle autóval, 20perces gyakorlásokkal, teszteljétek le kérlek
Szerver neve SNS EVO server 1
SNSEVO a jelszó csatlakozáshoz, admin jelszó annak aki megindokolja járhat.Én mennék pár kört, de ezt írja ki:
-
RobbyJr
addikt
najóóóóó, beszabehu testvéreim

A megoldás olyan, ahogy Steven Blood alias vérpistike az 5.em 23-ból hackelte a játékokat.Saját steamen ac evo dediserver tool letöltése
Szerveren steamapps mappába bemásol
.net telepít
elindít, fut
Jelenleg Suzuka Trackday van beállítva, sokféle autóval, 20perces gyakorlásokkal, teszteljétek le kérlek
Szerver neve SNS EVO server 1
SNSEVO a jelszó csatlakozáshoz, admin jelszó annak aki megindokolja járhat.Gratulálok, csak összehoztad
-
RobbyJr
addikt
-
biker
nagyúr
najóóóóó, beszabehu testvéreim

A megoldás olyan, ahogy Steven Blood alias vérpistike az 5.em 23-ból hackelte a játékokat.Saját steamen ac evo dediserver tool letöltése
Szerveren steamapps mappába bemásol
.net telepít
elindít, fut
Jelenleg Suzuka Trackday van beállítva, sokféle autóval, 20perces gyakorlásokkal, teszteljétek le kérlek
Szerver neve SNS EVO server 1
SNSEVO a jelszó csatlakozáshoz, admin jelszó annak aki megindokolja járhat. -
biker
nagyúr
-
Gomez86
őstag
-
biker
nagyúr
nem próbáltam még, de az elv, a sz...tás, érted?
És mi van ha a szerveren nem is telepíthető az ace mert nem felel meg a követelményeknek? érted, fene tudja hogy az OWN az csak a könyvtárban létet jelenti vagy telepítve is kell legyen?
jelenleg fut az rf2, az rre, az acc és fent van de nem fut az ac dediszerver, egyik játék sincs a könyvtárban és nem is lehetne telepíteni
akkor ezt miért találták ki? -
RobbyJr
addikt
Gondoltam felrakom az ACEVO dediservert a szerverünkre, ha már van, de azt nem gondoltam, hogy lesz0p4tnak még vele
"Note: You MUST own Assetto Corsa EVO for the Tool to appear in your Steam Library." Vagyis a szerveren futó steamre is meg kell venni az AC EVO-t ha szervert akarsz futtatni. B@sszák meg...
bezzeg AC és ACC dediserver lehet a játék nélkül, ez a nyomoronc nem lehetFamily share-ben megosztod a játékot a másik steam profilra. Úgy nem működik?
-
Bandit21
veterán
Gondoltam felrakom az ACEVO dediservert a szerverünkre, ha már van, de azt nem gondoltam, hogy lesz0p4tnak még vele
"Note: You MUST own Assetto Corsa EVO for the Tool to appear in your Steam Library." Vagyis a szerveren futó steamre is meg kell venni az AC EVO-t ha szervert akarsz futtatni. B@sszák meg...
bezzeg AC és ACC dediserver lehet a játék nélkül, ez a nyomoronc nem lehetMeglepne ha tízen nem lennénk akik össze dobjuk rá.
-
biker
nagyúr
Gondoltam felrakom az ACEVO dediservert a szerverünkre, ha már van, de azt nem gondoltam, hogy lesz0p4tnak még vele
"Note: You MUST own Assetto Corsa EVO for the Tool to appear in your Steam Library." Vagyis a szerveren futó steamre is meg kell venni az AC EVO-t ha szervert akarsz futtatni. B@sszák meg...
bezzeg AC és ACC dediserver lehet a játék nélkül, ez a nyomoronc nem lehet -
biker
nagyúr
0.6.2. mintha erre lenne most frissítés, többek közt
Update 0.6.2 is OUT NOW!
PATCH NOTES:
Improvements to Shared Memory mapping
Rework of server browser pings
Out-of-track surface tweak to reduce the likelihood of exaggerated jolts when clipping grass behind kerbs
Mazda MX5 NA and Caterham 485 CSR: softer tyres
Caterham 485 CSR: increased lift and drag, adjusted aero balance
BMW M3 E46 CSL rear suspension setup and dampening tweaks
Fixed incorrect default compound on the Dallara Stradale (both road and trackday variants)
Ferrari 296 GT3 brake light emissive fixed
Lamborghini Countach fixed wrong colour of opponent brake lights
Included Porsche Cup Black Falcon Team Fanatec livery
Porsche 964 Turbo customization updates
Ferrari 288 GTO sound updates, added custom h-pattern gearbox sound
Ferrari F2004, SF25 sound updates - exterior volume balance
Porsche 718 GT4 RS - updated downshift time and autoblip curve to emulate "Track Mode"
Porsche 992 GT3 RS - updated downshift time and autoblip curve to emulate "Track Mode"
BMW M3 E46 CSL - fixed downshift autoblip rev matching
Road Atlanta track limit tweaks (wider T5)
Sebring track limit tweaks -
shteer
titán
Azlrt volt csak 35-50 fps mert Power saver módban volt a gép
, mert sosem játszom rajta, új videó kártya, rammot overclockoltam, semmivel nem lett jobb, Ai nak sem volt ötlete, de megkérdezte biztos high performance energia módban van, és hát nem volt.
Azóta már 3 monitoron lazán tartja a 60at, nord 24, 30+ autóval, nem röccen be egyáltalán.
Végül csak nem olyan brutális a gép igény.
---
Update óta, megint előjött hogy 3-4 perc után multiban kidob a szerverről. azaz kiírja hogy disconnected from server. Nem ütköztem senkivel, van hogy alig jöbök ki a boxból. Másnak nincs ilyen gondja? Teljesen random, nem tudom mi okozhatja, nem az összes szerveren.Igen, van ilyen gond - pihi is van
-
trialboj
őstag
Azlrt volt csak 35-50 fps mert Power saver módban volt a gép
, mert sosem játszom rajta, új videó kártya, rammot overclockoltam, semmivel nem lett jobb, Ai nak sem volt ötlete, de megkérdezte biztos high performance energia módban van, és hát nem volt.
Azóta már 3 monitoron lazán tartja a 60at, nord 24, 30+ autóval, nem röccen be egyáltalán.
Végül csak nem olyan brutális a gép igény.
---
Update óta, megint előjött hogy 3-4 perc után multiban kidob a szerverről. azaz kiírja hogy disconnected from server. Nem ütköztem senkivel, van hogy alig jöbök ki a boxból. Másnak nincs ilyen gondja? Teljesen random, nem tudom mi okozhatja, nem az összes szerveren. -
biker
nagyúr
+1, emiatt is kérdeztem, nekem is ott van az új, a régi meg csak úgy ott maradt, de abban semmi se frissült (és nem is OneDriveozok).
#1133 biker: szerintem csak sima fájlkezelővel nem látni a Saved Games mappát, amíg nem kapcsolod be a rejtett fájlok mutatását.
Szerk.: rá is néztem, nekem se mutatja, ha kikapcsolom.
megvan, nem rejtett, csak nem az aktív MS userem alá hanem a default nevű fizikai user alá mentette
mentem pár teszt kört szigorúen gyári setuppal Sebringen (mert ez volt nemrég iracingben is) a 296-al, és a mustanggal, szerintem igenis van különbség. Az F296 pont olyan orrtolós de stabil jószág mint iracingben, és csak nagy fordulaton kezdi elkaparni a hátulját, de inkább négy kerékkel csúszik oldalra, a mustang meg alulról harapva kijáraton is driftel, és bejraton is riszálja a seggét. én nem érzem annyira egyformának, de nem is vagyok Jardier (csak kilóra
meg hangszínre meg szakállra ) -
Steve1207
veterán
-
-Solt-
veterán
+1, emiatt is kérdeztem, nekem is ott van az új, a régi meg csak úgy ott maradt, de abban semmi se frissült (és nem is OneDriveozok).
#1133 biker: szerintem csak sima fájlkezelővel nem látni a Saved Games mappát, amíg nem kapcsolod be a rejtett fájlok mutatását.
Szerk.: rá is néztem, nekem se mutatja, ha kikapcsolom.
Nálam kivan kapcsolva a rejtett elemek mutatása és látom mentett játékok mappát.
-
Steve1207
veterán
We have updated Assetto Corsa EVO to version 0.5.2 with this new patch.
Full changelog below:
- Documents/ACE will now migrate to -> Saved Games/ACE as per Microsoft standard recommendation
existing settings files will transfer upon the first launch, this should fix issues where OneDrive and other similar applications could hold the game configuration files hostage when running out of space or when they change file read/write rules
NOTE: logs will now be located in the Saved Games/ACE folder as well!Nálam a Documents/ACE megszűnt.
C:\Users\tamas\Saved Games van most.+1, emiatt is kérdeztem, nekem is ott van az új, a régi meg csak úgy ott maradt, de abban semmi se frissült (és nem is OneDriveozok).
#1133 biker: szerintem csak sima fájlkezelővel nem látni a Saved Games mappát, amíg nem kapcsolod be a rejtett fájlok mutatását.
Szerk.: rá is néztem, nekem se mutatja, ha kikapcsolom.
-
biker
nagyúr
We have updated Assetto Corsa EVO to version 0.5.2 with this new patch.
Full changelog below:
- Documents/ACE will now migrate to -> Saved Games/ACE as per Microsoft standard recommendation
existing settings files will transfer upon the first launch, this should fix issues where OneDrive and other similar applications could hold the game configuration files hostage when running out of space or when they change file read/write rules
NOTE: logs will now be located in the Saved Games/ACE folder as well!Nálam a Documents/ACE megszűnt.
C:\Users\tamas\Saved Games van most.ok, akkor sincs ilyen mappa a gépemen, mégis menti valahova a beálllításokat, mert restart után is megmaradt minden

megmaradt a dokuments/ACE is és nem jött létre az új mappa, de nem a régibe ment.
Szóval zsákutca...ja, a onedrive nem azald ki a tárból, mert kb 80GB foglalt az 1000GB-ból

-
ETOM
addikt
"a dokumentumok/ace mappa megvan" ezt írtam, igen megvan, innen nem lehet betölteni a controller setupot sem, és miután csináltam új profilt nem is ide menti
A discordon is emlegetett dokumentumok/saved games mappám nincs, semmilyen saved games mappa nincs a gépemen, és nem találja a filekereső a test1234 controller setting filet amit azért csináltam hogy megtaláljam hol a mappa amibe ment.
az alap dolgokon kérdés előtt végigmentem

We have updated Assetto Corsa EVO to version 0.5.2 with this new patch.
Full changelog below:
- Documents/ACE will now migrate to -> Saved Games/ACE as per Microsoft standard recommendation
existing settings files will transfer upon the first launch, this should fix issues where OneDrive and other similar applications could hold the game configuration files hostage when running out of space or when they change file read/write rules
NOTE: logs will now be located in the Saved Games/ACE folder as well!Nálam a Documents/ACE megszűnt.
C:\Users\tamas\Saved Games van most. -
biker
nagyúr
"a dokumentumok/ace mappa megvan" ezt írtam, igen megvan, innen nem lehet betölteni a controller setupot sem, és miután csináltam új profilt nem is ide menti
A discordon is emlegetett dokumentumok/saved games mappám nincs, semmilyen saved games mappa nincs a gépemen, és nem találja a filekereső a test1234 controller setting filet amit azért csináltam hogy megtaláljam hol a mappa amibe ment.
az alap dolgokon kérdés előtt végigmentem

-
-Solt-
veterán
hát ok.
discord szerveren tucatnyi ugyanilyen hiba, sehol megoldás
Vicc, beállítom a grafikát, controllerből pár dolgot, utána mentem a profilt, és ezen néven sem találom meg hova mentette a profilt. ezek a barmok szerintem visszamentik a game fileok közé valahogy, mert a profile mappában semmi nem frissült, egy file semAhogy Steve írja, a dokumentum mappában van ACE mappa abban vannak profil fájlok... de, ha jól értettem most sok minden változott az UI-ban is, gondolom azért törlődött minden.
Egyébként én az összes ilyen EA játékot 2-3 verzióként újra telepítem biztos ami tuti alapon... anno az ACC idejében még javasolták is ezt.
-
Steve1207
veterán
hát ok.
discord szerveren tucatnyi ugyanilyen hiba, sehol megoldás
Vicc, beállítom a grafikát, controllerből pár dolgot, utána mentem a profilt, és ezen néven sem találom meg hova mentette a profilt. ezek a barmok szerintem visszamentik a game fileok közé valahogy, mert a profile mappában semmi nem frissült, egy file semA dokumentumok alatt vagy a saved games alatt nézed?
-
biker
nagyúr
hát ok.
discord szerveren tucatnyi ugyanilyen hiba, sehol megoldás
Vicc, beállítom a grafikát, controllerből pár dolgot, utána mentem a profilt, és ezen néven sem találom meg hova mentette a profilt. ezek a barmok szerintem visszamentik a game fileok közé valahogy, mert a profile mappában semmi nem frissült, egy file sem -
-Solt-
veterán
jah, vagy uninstall. a kéziféket nem ismeri fel hirtelen, invert bemenetk jönnek, egy fos az egész és még ki se gurultam a pályára. kimentem FOV resetelve, segédek fullon, konkrétan minden is nullán van
hogyan b@sszál ki a játékosbázissal mielőtt kész a játék..
ez a második ilyen az emlékeim szerint.Meg kell várni az 1.0-t ha nincs ezekhez türelmed... ez a fázis erről szól.

-
biker
nagyúr
jah, vagy uninstall. a kéziféket nem ismeri fel hirtelen, invert bemenetk jönnek, egy fos az egész és még ki se gurultam a pályára. kimentem FOV resetelve, segédek fullon, konkrétan minden is nullán van
hogyan b@sszál ki a játékosbázissal mielőtt kész a játék..
ez a második ilyen az emlékeim szerint. -
RobbyJr
addikt
Jardiernek is törölt mindent.
Mehet az újra beállítás. -
biker
nagyúr
Na nálam lefőtt a kávé ennek a sz@rnak
0.6.1 update, törölt mindent
játékos profil, grafikai beállítások, kormány, gombok, replayek, eredmények
a dokumentumok/ace mappa megvan, de onnan betölteni sem tudom a mentett profilt.erre van megoldás? Vagy mehat a játék a profil után?
-
Bandit21
veterán
A 2004-es F1-el mentem korában sokat az Evo-ban, mert kedvelem azt az autót, de a GT3 összes autójának nem így kellene viselkedni.
Fizika az kb. árkád kategória, messze van a jó szim minőségtől.
iRacing / LMU manapság ami jónak mondható, ahhoz viszonyítva meg messze van.
ACC az jobb volt az Evo-tól az tény.
Én azt érzem, hogy az ACC-től egyet vissza léptünk.Nyilván kemény kritika, de én nem szoktam mellé beszélni, hiába grafikailag szép a játék.
Én tovább várok hátha egyszer jobb lesz. Sok sikert a fejlesztőknek.
Megnézem majd a Mustangot is, a 296 az alap kocsim acc be, ott a Mustang nagyon jól érezhetően más sok szempontból.
Itt Evo -ba Imolaba szoktam körözni, setupot nem állítottam csak tc2 off TC meg 5 rol 2 re levettem mert különben sin autó volt de a lábam miatt kb 10 kört mentem max. -
RobbyJr
addikt
A 2004-es F1-el mentem korában sokat az Evo-ban, mert kedvelem azt az autót, de a GT3 összes autójának nem így kellene viselkedni.
Fizika az kb. árkád kategória, messze van a jó szim minőségtől.
iRacing / LMU manapság ami jónak mondható, ahhoz viszonyítva meg messze van.
ACC az jobb volt az Evo-tól az tény.
Én azt érzem, hogy az ACC-től egyet vissza léptünk.Nyilván kemény kritika, de én nem szoktam mellé beszélni, hiába grafikailag szép a játék.
Én tovább várok hátha egyszer jobb lesz. Sok sikert a fejlesztőknek.
-
Bandit21
veterán
Nekem tetszik, de kevés időt töltök még vele.
GT3 nal simán el tudom képzelni hogy csináltak egy fizikát meg két autót aztán majd jön még.
Illetve mivel nagyon gyors vagy felteszem mást is érzel mint én. -
RobbyJr
addikt
Hát ez van, tovább kell várni hogy jobb legyen.
Remélem a Rally az folyamatosan jobb lesz, tudom más csapat dolgozik ott.
-
Lac-coo
addikt
Néztem Jardier-től vagy 1 órát ahogy tesztelte a 0.6-ot.
Minden szavával egyetértek ami a fizikát illeti. Az összes GT3-as autó érzésre ugyanaz, nincs karakterisztikája, hanem egyforma az összes. Túl könnyű az autó, aztán hirtelen betapad, nagyon fura az egész kormányzás. LMU-ba akármilyen autóba beülsz, mindegyik máshogy viselkedik. Ez lenne a normális.Grafikailag rendben van, de a fizika az továbbra is borzalmas, és ezt ő is elmondta.
Az ő szavára adok, vezetett már elég szimulátoros játékot, meg IRL is szokott versenyezni, tehát tud mihez viszonyítani. Ez az EVO még nagyon gyerekcipő 0.6 ide vagy oda.Kontrollerrel el lehet vele szórakozni, de akinek komoly kormány setupja van, az játsszon inkább mással.
Nem akartam írni mert megint trollkodásnak tűnik ,de eza játék méltatlan egy legenda , Assetto Corsa nevére. egyszerűen szar a fizika a gumi ,az ffb ... Én 3 percet szoktam bírni benne ...
-
biker
nagyúr
Néztem Jardier-től vagy 1 órát ahogy tesztelte a 0.6-ot.
Minden szavával egyetértek ami a fizikát illeti. Az összes GT3-as autó érzésre ugyanaz, nincs karakterisztikája, hanem egyforma az összes. Túl könnyű az autó, aztán hirtelen betapad, nagyon fura az egész kormányzás. LMU-ba akármilyen autóba beülsz, mindegyik máshogy viselkedik. Ez lenne a normális.Grafikailag rendben van, de a fizika az továbbra is borzalmas, és ezt ő is elmondta.
Az ő szavára adok, vezetett már elég szimulátoros játékot, meg IRL is szokott versenyezni, tehát tud mihez viszonyítani. Ez az EVO még nagyon gyerekcipő 0.6 ide vagy oda.Kontrollerrel el lehet vele szórakozni, de akinek komoly kormány setupja van, az játsszon inkább mással.
iracingben is minden autó máshogy viselkedik, ez lenne az alap

-
RobbyJr
addikt
Néztem Jardier-től vagy 1 órát ahogy tesztelte a 0.6-ot.
Minden szavával egyetértek ami a fizikát illeti. Az összes GT3-as autó érzésre ugyanaz, nincs karakterisztikája, hanem egyforma az összes. Túl könnyű az autó, aztán hirtelen betapad, nagyon fura az egész kormányzás. LMU-ba akármilyen autóba beülsz, mindegyik máshogy viselkedik. Ez lenne a normális.Grafikailag rendben van, de a fizika az továbbra is borzalmas, és ezt ő is elmondta.
Az ő szavára adok, vezetett már elég szimulátoros játékot, meg IRL is szokott versenyezni, tehát tud mihez viszonyítani. Ez az EVO még nagyon gyerekcipő 0.6 ide vagy oda.Kontrollerrel el lehet vele szórakozni, de akinek komoly kormány setupja van, az játsszon inkább mással.
-
shteer
titán
-
shteer
titán
-
RobbyJr
addikt
-
RobbyJr
addikt
-
hunym
tag
Ti próbáltátok a ford gt3-mat? nekem kicsit mintha túl gyors lenne a többi kocsihoz képest.
-
shteer
titán
Alap setuppal mész ott, vagy van már elérhető setup?
Megnézem mit tudok ott menni már én is majd este.Lassulásról hallottam, hogy már nem vagy olyan gyors mint a 0.3-as verzióban.
LMU-ban is van egyfajta lassulás. Sebringen pl. élőben mennek 1:58-as időt, az Alienek nem tudnak 2 perc alá menni.
Jó lenne egy olyan szim, ahol megegyezne a játék meg a valóságban lévő köridő.kicsit módosítva az alap setupot, érzésre de semmi bevált recept - főleg, hogy a szárnyállás csökkentésével még nem vagyok magabiztos a hátuljával
igen, az jó irány lenne
-
hunym
tag
-
RobbyJr
addikt
Alap setuppal mész ott, vagy van már elérhető setup?
Megnézem mit tudok ott menni már én is majd este.Lassulásról hallottam, hogy már nem vagy olyan gyors mint a 0.3-as verzióban.
LMU-ban is van egyfajta lassulás. Sebringen pl. élőben mennek 1:58-as időt, az Alienek nem tudnak 2 perc alá menni.
Jó lenne egy olyan szim, ahol megegyezne a játék meg a valóságban lévő köridő. -
shteer
titán
-
RobbyJr
addikt
-
shteer
titán
-
RobbyJr
addikt
Köszi!
AI-t olvastam, hogy egymás után szépen vonatozva mennek, bár az a része nem érint.
Megnézem az új GT3-as autókat, kíváncsi milyen lett. -
GalaHU
addikt
-
RobbyJr
addikt
Update óta van valakinek javulása teljesítményben?
Lehet felrakom megint... -
zsalesz
aktív tag
Hát ha lassan is de kezd beérni ez a játék. Mondom ezt úgy, hogy még mindig számos gyerekbetegséggel küzd, de már látni az irány jó lesz. Most a 0.6.1 eljutott arra a szintre, hogy 3 monitoral is játszható és azt kell mondjam egyre élvezetesebb. Jó lesz ez!
-
RobbyJr
addikt
El is hiszem.
ACC elment nálam, de mióta LMU-ra váltottam, nagyon komoly volt az ffb ugrás az utóbbi javára. Nyilván még 0.6 a játék, reméljük elmozdul pozitív irányba a fizika meg az optimalizálás. Kár érte, hogy saját engine-re váltottak, egyelőre nem jött be.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Kilőtt a SpaceX, billiomos lett Elon Musk
- Google Pixel topik
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Hálózati / IP kamera
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- Formula-1
- SSD kibeszélő
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- DJI RONIN RS3 Mini gimbal stabilizáló
- Sony ECM-W2BT prémium kategóriás Bluetooth mikrofon vlogoláshoz
- LENOVO ThinkPad 10 (2 az 1-ben) 10.1",FHD+,IPS,N4100 CPU,8GB RAM,128GB SSD,WIN11,LTE,TOUCH
- Intel Core i9-14900KS 24-Core 3.2GHz LGA1700 Box (36M Cache, up to 6.20 GHz) Processzor!
- ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX ENCORE Alaplap
- Apple Watch Series 11 46mm Jet Black BONTATLAN
- GAMER PC! Intel i7-14700 / RTX 4090 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
- AKCIÓ! ASRock H510M i5 11400 32GB DDR4 512GB SSD RX 7600 XT 16GB Rampage SHIVA ADATA 600W
- Apple Watch Ultra 3 (2025) 5G 49mm Black Titanium + Black Milanese Loop S & M / 27% áfás ár
- AKCIÓ! GIGABYTE B760M i5 13600K 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Lian Li Vector V100R 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Nord-on gyötörtem GT3 szerű autókat, kifejezetten élvezetes volt.

Bízok benne hogy van erre valami szebb megoldás...

