-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!
Utolsó frissítés: 2026. március
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk a számodra legmegfelelőbb táblagép kiválasztásában, a hozzászólásod mindenképpen tartalmazza az alábbi kérdésekre a választ:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11", 12-13" vagy 14"-nél nagyobb?
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj!)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés (Netflix), rajzolás, böngészés, stb.)
■ Új vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Aliexpress, Banggood, stb.) is opció?
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Joachim
tag
válasz
Mr-Pamacs
#44100
üzenetére
Az órajel szerintem nagyjából mindegy mert úgysem használja egyszerre mind a 4 magot max teljesítményen, viszont a +1 GB RAM mindenképp kell!
Én 1GB RAM-mal nem vennék telefont sem, nemhogy tabletet!
Kb semmire nem elég...
Jelenleg S3 LTE telefonom van 2GB RAM-mal amiből átlag 1,0-1,3 GB foglalt normál felhasználás mellett.
Ha erre rányitok valami izmosabb alkalmazást, akkor már régen 1,5 GB fölött vagyunk.
A nagyobb felbontású kijelző is jól esik a szemnek képeknél, videóknál, de úgy általában az egyes felületeken is szebb a látvány!
Az már más kérdés, hogy fele ennyiért lehet kapni ugyanilyen tudású gépet (igaz nem ASUS a neve).
Nekem a Padfone2-nél érthetetlen volt, hogy a 260eFt-os árába hogy nem fért bele egy fullHD-s kijelző a tablet részbe, illetve a kamerája elég pocsék képeket csinált (ami az ő esetében a telefonban van és 13MP-es). -
tjb007
nagyúr
válasz
Mr-Pamacs
#44092
üzenetére
Nézd meg légy szíves mit írtam az előbb neked.
A linkelt TF700T meg brutálisan túl van árazva, és az erőstől is nagyon messze van már ez a 1,5 éves modell.
(#44094) Zaji
Elképzelések ?
(#44095) Robin hoody
7": ASUS MeMO Pad HD 7, első generációs refurbished Nexus 7 (32GB)
10": WayteQ xTAB-100qcr, Alcor Zest Q933R, Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 -
Mr-Pamacs
senior tag
válasz
Mr-Pamacs
#44085
üzenetére
Ezt néztem ki:
Asus TF700TValamint egy ilyen dokkkolót/billt:
GhooIgaz ez így már összesen kb 145eFt, de nagyobb belső tárhely+magyar kiosztású bill, és ha jól olvastam utána akkor ez az egyik legerősebb tablet, az árához képest
Kérdés hogy bele fog-e férni a dokkolóba a tablet?
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Gumi és felni topik
- Hobby elektronika
- Kuponkunyeráló
- Formula-1
- LEGO klub
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mikor lesz már jó a Bluetooth? — Bluetooth 6.0 technológia
- Háztartási gépek
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S26 Ultra - Black - 512GB - BONTATLAN - 3 Év Jótállás
- 237 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG B365M i5 9600KF 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Kolink Stronghold Seasonic 550W
- MacBook Air 13" M4 10cCPU/10cGPU / 16GB / 256 GB - www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Dr.NX