Új hozzászólás Aktív témák
-
thon73
tag
válasz
WonderCSabo
#1453
üzenetére
Kipróbáltam a lehetőségeket. Végső soron a setArguments() nagyon hasonló lehetőséget ad egy Builder/Fleunt interfészhez. A hátránya, hogy a paramétereket Bundle-ban kell átadnom; előnye, hogy nem kell a mentéssel/visszatöltéssel foglalkozni, a paraméterek újraindítás után is hozzáférhetőek. A Builder/Fleunt talán könnyebben beállítható a hívó oldalon.
Lenne egy másik kérdésem is: még mindig a template alapján elkészített leszármazottak problematikájával vagyok elfoglalva - ezúttal a layout oldalán. A Fragmentek egy-egy adatbázis táblából származó elemet jelenítenek meg. A layoutban sok a közös, pl. Add, Update, Delete stb. gombok; de az űrlap szerű rész minden táblánál egyedi.
Úgy gondoltam, hogy létrehozok egy "alap" layoutot egy ViewStub-bal, amit az egyes Fragmentek programból lecserélnek a nekik megfelelő űrlap-layoutra.
Ahogy olvasgattam, egy ilyen megoldástól több helyen óvtak, merthogy nagyon rontja a performance-ot. (Én nem tudom elképzelni.) Van más lehetőség programból al-layout létrehozására? ((Mind az alap, mind az űrlap layout elég összetett.))
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! VALVE INDEX virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Plus 128GB Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4642
- Xbox Game Pass Ultimate előfizetések kedvező áron
- Eladó/BONTATLAN Lenovo LOQ i7-13650HX 24GB 1TB RTX 4060 8GB
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium használt, szép állapot 96% akku (247 ciklus) 6 hó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
