-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SKyle
tag
Sziasztok,
(előre is bocsánatot kérek, mivel ez duplázásnak számít, de az előzőleg feltett kér(d)ésemre (#50869) senki nem reagált)
Belevágnék egy ilyen kínai telefon vásárlásába: a cél a jelenlegi Samsung Galaxy Grand Duos leváltása lenne egy 4-8 magos, HD / FHD, 5" - 5,5" -os okosra.
Amivel nagyon meg vagyok elégedve a Grand-nál, az a hálózati elérhetőség, ami az ezelőtti HTC Desire V-hez képest szuper, mivel a HTC-nél naponta többször leszakadt mindkét SIM a hálózatról (aztán a nejem este skype-on szólt, hogy aznap megint nem volt elérhető egyik kártyám sem).
Az egyik SIM magyar privát, a másik céges külföldi, főként külföldön használom mindkettőt, mert a cégeset nem szokták hívni, amikor Magyarországon vagyok.
Azt szeretném kérni a tisztelt fórum társaktól, hogy valaki, aki hozzám hasonló módon (külföldön magyar kártyával + egy külföldi kártya) használ a topikban szereplő, a fenti kívánalmaknak megfelelő telefont, az írjon nekem ajánlást a sajátjáról, főleg a hálózati stabilitás, hálózati adatforgalom minősége/sebessége (2G/3G/LTE) és a két SIM együttműködési képessége érdekelne.
Amik eddig tetszenek, azok a Neo N003, Faea F2S, ZOPO C2/ZP980 (vagyis 2013-10-19-én ezek voltak, de mostanában nem olvastam a topikot), de nem ragaszkodom ezekhez, ha valakik meggyőznek más modell(ek) képességeiről.
Köszi előre is! -
SKyle
tag
Jó reggelt mindenkinek! #50869-re esetleg valaki írna pár mondatot? Köszi!
-
SKyle
tag
Sziasztok,
Belevágnék egy ilyen kínai telefon vásárlásába: a cél a jelenlegi Samsung Galaxy Grand Duos leváltása lenne egy 4 magos, HD vagy FHD, 5" - 5,5" -os okosra.
Amivel nagyon meg vagyok elégedve a Grand-nál, az a hálózati elérhetőség, ami az ezelőtti HTC Desire V-hez képest szuper, mivel a HTC-nél naponta többször leszakadt mindkét SIM a hálózatról (aztán a nejem este skype-on szólt, hogy aznap megint nem volt elérhető egyik kártyám sem).
Az egyik SIM magyar privát, a másik céges külföldi, főként külföldön használom mindkettőt, mert a cégeset nem szokták hívni, amikor Magyarországon vagyok.
Azt szeretném kérni a tisztelt fórum társaktól, hogy valaki, aki hozzám hasonló módon (külföldön magyar kártyával + egy külföldi kártya) használ a topikban szereplő, a fenti kívánalmaknak megfelelő telefont, az írjon nekem ajánlást a sajátjáról, főleg a hálózati stabilitás és hálózati adatforgalom minősége/sebessége érdekelne (2G/3G). (Amik eddig tetszenek, azok a Neo N003, Faea F2S, ZOPO C2/ZP980, de nem ragaszkodom ezekhez, ha valakik meggyőznek más modell(ek) képességeiről.)
Köszi előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen videókártyát?
- Milyen TV-t vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpársportok
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Linux kezdőknek
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Samsung Galaxy Z Flip7 - kis fogyás is sokat jelent
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- Apple iPad Air 4 64GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP EliteBook 830 G5 - i5-8G I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- LG 55G2 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - 1100 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest