Új hozzászólás Aktív témák
-
bazger
csendes tag
válasz
Peaceliker
#14291
üzenetére
Vettem egy akciós Tronsmart Bang-et, nem tudom melyik verzió fog jönni, a régi vagy az új. Igazából mindegy. Az lenne a kérdésem, hogy a Jet Audio Pro - val esetleg ki lehetne hozni belőle a basszust? Tehát a hangfalat nem állítgatom, az applikációval döngetem. (kb 7 éve nyúzok egy srs xb41-et. Azt is a Jet Audio - val kalibrálom, fantasztikus hangokat lehet kihozni belőle)
Köszönöm ha valaki hozzá szól...
Üdv,
-
zsiz
őstag
válasz
Peaceliker
#14291
üzenetére
A Motion Boom-mal teljesen egyetértek. Mély az tényleg van benne. Használom már egy ideje, tényleg nem rossz, de nem győzött meg teljesen. Keveslem a közép/magas tartományt. Ti milyen EQ-val használjátok?
Én is hallottam már torzítást, de betudtam a gyengébb minőségű forrásnak. Azt vettem észre, hogy kint kevés a hangerő és a mély is kicsit eltűnik. Bent viszont néha meg már túl sok a mély.. Az extra bass gomb nem sok mindent csinál. Hallani valami különbséget, de nem jelentőset.
Azt a gumi bizbaszt nem csak kinyitni nehéz, visszacsukni is 😀 Nekem mindig kijött kicsit miután benyomkodtam. Aztán rájöttem, hogy ha nem az oldalán, hanem a tetején vagy az alján kezdem el visszanyomni, akkor a helyére megy rendesen.
AUX/usb annyira nem, de SD kártya nekem is hiányzik. Megvagyok nélküle, de jó lett volna ha tudja. -
francz'70
senior tag
válasz
Peaceliker
#14291
üzenetére
Csatlakozom, köszi a részletes tesztet, élmény volt olvasni

Ami béna benne, hogy 2-3 vagy 3-4 hangerő állás között nagyon nagyot ugrik.
Sajnos ez tipikus Tronsmart, úgy látszik még mindig nem sikerült rendbe rakni, amúgy kellemesen csalódtam (teszted alapján) a Bang-ben, yt videókból kiindulva semmi ilyenre nem számítottam. -
<Adamsky>
nagyúr
válasz
Peaceliker
#14291
üzenetére
Köszönjük a részletes és profi beszámolót!

" ... nagyon nem szép, hogy a számban minden második ütemben eltűnik a basszus ... "
Na, ezt nagyon kevesen hallják meg / veszik észre, pedig létezik a jelenség (sajnos a Boost-omat is érinti, ami nekem van / volt ...). Zene és hangerő függő (minél hangosabban hallgatja az ember, annál kevésbé hallani), hogy mennyire hallani, és épp ezért nem alkalmas mindenféle muzsika - legfőképp halk - hallgatására. Arra még mindig az Motion+ a "tuti", csak ennek meg a mérete miatt nincs annyira testes mélye.Szóval szvsz. igény lenne egy sztereó (!), közepesen hordozható (nem ez a táskába bedobható, de azért kézben / autóval ide-oda elvihető) hangszóróra, ami képes normálisan (!) szólni alacsonyabb hangerőn is.
Manapság viszont a hangerő mindenek felett. Legjobb példa erre a Boom Plus.
Új hozzászólás Aktív témák
- Synology NAS
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- VPN topic
- Xbox Series X|S
- Szakított a OnePlus és a Hasselblad
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Posta, csomagküldés
- Fájlformátumok a gyakorlatban: ProRes, H.265, AV1
- További aktív témák...
- RÉSZLETRE , KAMATMENTES , BANKMENTES Panasonic TOUGHBOOK FZ-55 MK3 FZ-55G6601BG Notebook
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3063
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Bowers/Wilkins PX8 fejhallgatók (több darab akár, rendelésre)
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


