-
Fototrend
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsolti.22
senior tag
Szia!
Megnéztem neked a TP-LINK 1043ND v2 DDNS nyavalyát.
140912-es FW-vel próbálkoztam (openwrt.org-on van fent) és az a tapasztalat, hogy amennyiben rossz adatokat adsz meg, akkor is azt írja, hogy Suceeded (kipróbáltam rontott felhasználóval és jelszóval is, megette).Beállítottam a 871W-t, hogy 30 másodpercenként frissítse, majd áttettem a netet a TP-LINK-re (871W last update):
9:47:59-kor ment az utolsó update. Ezután próbálkoztam téves adatokkal, nyilván nem frissült; jó adatokkal természetesen TP-LINK-ről is már lefrissült (és az IP is változott, pedig klónoztam direkt a cisco MAC-jét
:Lefrissítettem a legfrissebb FW-re, a 150912-re és ott is Suceeded-et ír, ha rossz adatokat is adsz meg, de helyes adatokkal megy a DDNS.
A no-ip.org Dashboardján meg tudod nézni, hogy mi az igazság. Nyomj logoutot a routerben a DynDNS-nél, majd a mentett adatokat meghagyva nyomd meg a login gombot. Ha a no-ip.org-ra belépve, a Dynamic DNS-re kattintva a kiválasztott hoszneved sorában lévő IP cím melletti kis i betűre kattintva ha nem pár másodperce történő frissítést látsz, akkor bizony nem jó adatokat adtál meg a routernek!
Azt, hogy a TP-LINK milyen gyakran frissíti a DDNS-t, azt nem tudom
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Milyen videókártyát?
- Interactive Brokers társalgó
- BMW topik
- Anime filmek és sorozatok
- Napelem
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- LEGO klub
- Milyen RAM-ot vegyek?
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B560 i7 11700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 16GB RAMPAGE Shiva A-Data 650W
- Xiaomi 11T 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
:
FecoGee
crok
