Új hozzászólás Aktív témák
-
Dtomka
veterán
válasz
F_Zolee
#1376
üzenetére
Akkor valamit rosszul csináltál. De segítek.
Catalystban várakozás függőleges... mindig be.
Ezután én elindítottam a frapsot. (azért hogy láthassam az fps-t .és reménkedjek, hogy 300-700 között legyen
)
Ezután D3DOverrider jobb alsó sarokba (win 8.1) jelenik meg egy kis dx logó (ha nem akkor katt a felfele nyílra)
Global (a listában legfelső) jobb oldalt force tripple buffering on és a force v-sync on- ra legyen beállítva.Remélem neked is sikerül
!(nekem ez még mindig szimpatikusabb, mint az órajel csökkentés, persze ha valakinek az ésszerűbb...) -
Dtomka
veterán
válasz
F_Zolee
#1373
üzenetére
Mért lenne mókolás?
Az a probléma, hogy a CCC ben hiába van beállítva v-sync on, csak a linkelt programmal lesz valóban az, ha a force v-sync on ra van kapcsolva.Én jobbnak láttam ezt a megoldást, mint órajelet csökkenteni (nem azért vettem ilyen kártyát, hogy "lebutítsam"...).
-
westcoastog
veterán
válasz
F_Zolee
#1348
üzenetére
Hát már nagyon kikopik az életemből a játék 13 év játszás után..

Nem is nagyon érdekel most semmi, régen elég sokat játszottam, de az utóbbi években már nem nagyon, ha van valami ami nagyon bejön végigviszem, de már keveset játszok, inkább netezek.
Valami csajjal kéne már játszani az ágyban nem a számítógépen.
-
Weareus
addikt
-
Weareus
addikt
válasz
F_Zolee
#1324
üzenetére
Amíg a DS-ben elő nem jött, én sem.
Intenzív osztály, spórolósan. (Saját)
-
Weareus
addikt
válasz
F_Zolee
#1321
üzenetére
Vsync nem jó, mert 30-ra korlátozza az FPS-t, tehát ezt a játékban kapcsold ki. Ha Win7-ed van és van MSI-AB-d, akkor a start menüben indítsd el az MSI-AB On-Screen Display Server részét, ekkor a tálca bal alsó részén bedob egy repülőgép-ikont. Erre rákattintva bedob egy ablakot, amiben lesz egy lista, itt keresd ki a DS exe-t (ha nincs benne, akkor a lista alatt lévő plusz-jellel add hozzá a listához), majd jelöld ki az egérrel és utána a jobb felső részen lévő állítható csavarkulcs-ikonra kattintva bejön egy új ablak két füllel (General és User Interface), a Generalban add meg az FPS-értéket. Amúgy a 60-at javaslom, de ha 120 Hz-s monitorod van, akkor még a 120 jó. Ha ez megvan, akkor próbáld a játékot, vsz. így jó lesz. Ezek után már csak az egér érzékenységét kell utánállítani. Remélem segít.
PS: az elején a nyitott és mégis zárt ajtó tipikusan ettől szokott előjönni, én is elakadtam itt, mert túl magas volt az FPS.
Amúgy akit zavar az irányítás (mert nem szeret/tud/akar) a WASD-kombóval menni (mint pl. jómagam), hanem a jó öreg kurzornyilakkal szeretne, annak elárulom, hogy van megoldás.
A c:\Users\YOUR USERNAME\AppData\Local\Electronic Arts\Dead Space mappában lévő rmp kiterjesztésű controls filet kell lecserélni vagy az XVI32 nevű programmal megnyitni és szerkeszteni. (Inkább a csere ajánlott, az XVI32 nevű progit csak erősen haladóknak ajánlom...)
(Fenti elérési útvonal win7-re érvényes.)
Ha nem tudsz angolul, találsz egy download controls.rmp nevű linket is az oldalon, ezt letöltöd és felülírod vele a saját config fájlodat a gépen. -
válasz
F_Zolee
#1321
üzenetére
Na pont ugyan ez volt a problémája egy srácnak amiről itt nemrég írtam. Húzd vissza a kártyát vagy valahogy érd el hogy kevesebb legyen az fps-ed. Pl 120 vagy annál kevesebb.
vsync-et meg kapcsold ki a picsába mert ebbe a játékba többet árt mint használ.
De weareus nagyobb guru szóval majd kijavít ha valamit nem jól mondtam.
Új hozzászólás Aktív témák

- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen okostelefont vegyek?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- MWC 2026: Újból érik a szeder az Unihertz kertjében
- Elegánsan vizezné be a munkaállomásokat az Artic
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Nem lesz Redmi Note 16, évet ugrik a sorozat
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- További aktív témák...
- LG 45GR65DC-B 45 / 5120x1440 / 200HZ / VA /
- Chieftec Smart Seriels GPS-500A8 80 Plus minősítésű 500W tápegység
- Apple iPhone 13 - 85% Akku - 128GB - Független - Hibátlan
- HONOR Magic8 Lite 5G 512GB + CHOICE Cubuds - Gyári Bontatlan, 2028-ig garanciális
- HONOR Magic8 Pro 5G 12/512GB (Black) - Új, Kártyafüggetlen, 2029-ig garanciális
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új Apacer 16GB DDR4 3200MHz
- Xiaomi Mi 10T Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
!(nekem ez még mindig szimpatikusabb, mint az órajel csökkentés, persze ha valakinek az ésszerűbb...)


