-
Fototrend
Debian GNU/Linux
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
válasz
attilav2
#9244
üzenetére
Mennyire ajánlott SID-et használni?
Semennyire.
Nem pálya, ha Arch használóként bepróbálod a Debiant és hasonló elvárásaid lesznek. Debiannal a stable-t érdemes használni, nem véletlen kérdezett rá cigam kolléga, hogy milyen programból van szükséged frissebbre. Sok esetben megoldható stabil alapra is frissebb csomag felrakása, de erősen dependencia függő. (nem akartam függőség függőt-t írni) -
kovaax
őstag
válasz
attilav2
#8723
üzenetére
Tölts le egy teljes telepítőt, mondjuk ezt: https://cdimage.debian.org/debian-cd/current/amd64/iso-cd/debian-9.4.0-amd64-xfce-CD-1.iso, plusz töltsd le az első két csomagot usb-re (meg a megfelelő microcode csomagot is leszedheted) innen:
https://packages.debian.org/stretch/firmware-linux
Installálj fel egy minimál rendszert DE nélkül, rakd fel a letöltött csomagokat, és aztán lesz neted, felrakhatod a neked tetsző DE-t kézzel utána. -
-
Új hozzászólás Aktív témák
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- Battlefield 6
- Spórolós topik
- VR topik
- One mobilszolgáltatások
- Apple MacBook
- Elektromos autók - motorok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- MasterDeeJay: eRam gondolatok 2026 január - DDR3-as gép is lehet megoldás? Mi a minimum?
- Mini-ITX
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új és újszerű 15-16 Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B650M R7 8700F 32GB DDR5 512GB SSD RX 9070 XT 16GB NZXT H510 fehér Seasonic 750W
- Dell Latitude 5290 i5 8350U, 8GB RAM, SSD, jó akku, EU bill., szép állapot, számla, 6 hó gar - 12.18
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Nem pálya, ha Arch használóként bepróbálod a Debiant és hasonló elvárásaid lesznek. Debiannal a stable-t érdemes használni, nem véletlen kérdezett rá cigam kolléga, hogy milyen programból van szükséged frissebbre. Sok esetben megoldható stabil alapra is frissebb csomag felrakása, de erősen dependencia függő. (nem akartam függőség függőt-t írni)

