Új hozzászólás Aktív témák
-
Tetsuo
őstag
válasz
Gaben55
#62788
üzenetére
Ez is tőled olvasható: "Lehet elviszem egy boltos ismerőshöz és rákötjük egy "normális" töltőre és lesz ami lesz!" Ezenkívül emlékszem, hogy a terát két r-rel írtad. Abból már sejtettem, hogy egy abszolút laikus emberről van szó, ami nem lenne baj, ha nem venne (ő vagy a bátyja) az utcáról laptopot.
Az én kritikám nem kárörvendés, hanem építőjelleggel fogalmazódott meg.
Egyébként még működhet a dolog, hiszen nem írtál le mindent, pláne nem pontosan. Tehát ki tudja a BIOS-szal is mi van. Az sem egyértelmű, ahogy a töltő sem volt az. Ha a "boltos ismerős" egy számítástechnikai boltban dolgozó embert jelent, akkor talán mutasd meg neki a laptopod és kérd ki a véleményét, mert bizonyára ő lesz a legkomptenesebb személy a laptop közelében.
Remélem sikerül megjavítani. -
Tetsuo
őstag
válasz
Pyttawrx
#62786
üzenetére
Ez azt jelenti, hogy eleve csak és kizárólag "normális töltővel" szabad használni a laptopot. Dell laptop, Dell akksival és Dell töltővel... semmi mással, soha. Ez alap.
Aki ilyen alapvető szabályt felrúg, az a többit is felrúgja, mert nem tud ezekről, vagy semmibeveszi őket.
Itt nem személyeskedésről van szó, hanem egy rossz hozzáállás bemutatásáról.
Én is volt, hogy saját hibámból tanultam... azóta kerülöm, bár nem feltétlenül kellene az egész márkát, az Acert. Meg a többi hasonlót. -
Tetsuo
őstag
válasz
Pyttawrx
#62782
üzenetére
Nem csak utólag lehet okos az ember, hanem elkerüli az efféle "okos beszerzéseket" már az elején.
Meg az a hozzáállás, hogy végülis, kipróbálhatom majd egy normális töltővel... szerintem mindent elmond.
No mindegy. Én sajnálom, hogy a maga kárán, de legalább tanul belőle. -
Tetsuo
őstag
válasz
Gizmo94
#62756
üzenetére
Ügyeskedés? Biztosított szállítással, vámmal mi marad az árkülönbségből? Nagyjából semmi, aztán lehet honosíttatni meg egyebek. Ha meg 10 ezrest nyersz egy 400.000 ft-os gépen, szerintem az garasoskodás.
A másik pedig, én nem bízom a szervízben annyira, hogy bátran cseréltessek velük billentyűzetet, szerintem annak is van kockázata, hiba ami esetleg csak később jelentkezik, illetve nem köthető a cseréhez.
Az átmatricázás hogyan működik világítós billentyűzeten?Vagy neked/valakinek pozitívak a konkrét tapasztalataid?
-
Tetsuo
őstag
Köszönöm a válaszokat.
-
Tetsuo
őstag
1. Dell Latitude-ban a 8250U és a 8350U procik között van észrevehető különbség?
2. 8 GB RAM és 16 GB RAM között lehet különbség 4K filmezés, irodai használat, böngészés, torrent stb. során?Tehát általános felhasználás, de nem játék és munkaállomás-igényű programok.
Szeretném, ha 3-5 évig kiszolgálna a laptop, bővítés és egyéb hókuszpók nélkül. -
Tetsuo
őstag
A Dell Latitude 5424 (rugged) laptopot meg lehet majd vásárolni magyar billentyűzettel?
Új hozzászólás Aktív témák
- HP Probook 650 G4 650 G5 gyári hűtőventilátor
- Lenovo TP i5-11gen/8gb/256gb
- Lenovo ThinkPad W530 (moddolt) - i7-3940XM Extreme, 32GB RAM, NVIDIA K1000M 2GB, 256GB SSD, FHD
- 275 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- 274 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i7-5GEN I 16GB I 512GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPhone 13 Pro Max 256GB - ÚJSZERŰ, Kártyafüggetlen, Ezüst, 100% Akku - 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkStation P300 Workstation,i7-4790,8GB DDR3,500GB SATA3 HDD,2GB VGA,WIN11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




