-
Fototrend
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
PodMAN
senior tag
Bp. 18. kerület külső részén tapasztal valaki teljes Digi FTTH optika lehalást? Gondolom a szél kinyírta a hálózatot.
-
PodMAN
senior tag
Sziasztok!
Tegnap előtt bridge módba tette a Digi a ZTE dobozát a kérésemre. Bekötöttem a WDR4300-as régi routerem, utána egy 8 portos gigabites Netgear switchet és bele az összes szarom. Namármost speedtest.net-nél eddig bridge mód elötti időkben fixen penge 930Mbit/s-et mértem a ZTE modem után, most pedig lassan skálázgat felfelé 200-tól 650-700Mbitig. A router NATja ilyen karcsú lenne? Vagy mi lehet az oka?
-
PodMAN
senior tag
Sziasztok!
Jól értem, hogy a wifis ZTE F668 doboz bridge módba rakása után a ZTE immár modem LAN1 portját kötöm a routerem WAN portjára és PPPoE "betárcsázást" választva adom meg a szerelő lapon lévő Végpont azonosítót és jelszót? DHCP enable és megy minden flottul elvileg?
Aktív témák
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Androidos fejegységek
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- PlayStation 5
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Nem egy, nyolc képe is van hozzá a Matroxnak
- Gitáros topic
- Ford topik
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4680
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3570 i7-1255U 4.7GHz / 16GB / 512GB / Quadro T550 4GB FHD 15"
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4538
- Beszámítás! Asus TUF Gaming F15 FX507Z notebook - i5 12500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050 4GB WIN11
- Lenovo T490S i5 8365U, 16GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Speedtest.net méréskor egyből felugrik 900 környékére 1sec alatt a download teszt, vagy felskáláz 200-ról szépen "lassan"?
