Aktív témák
-
djsunny
aktív tag
válasz
djsunny
#1906
üzenetére
Gondoltunk egyet itt e helyi számítástechnikai boltban és megpróbáltuk a Doom3-at futtatni egy atomgyenge gépen! Leírnám, ide a tapasztalataimat:
Szóval a gép első körben így nézett ki:
- 2.8GHz Intel Celeron proci!
- 256MB DDR memória.
- Inno3D GeForce FX5200 passzív hűtéssel.
- ATA 133-as vincsi.
Első nekifutás: 640×480 legrosszabb grafikai részletesség: Szaggat mint az állat, gyakorlatilag játszhatatlan, a hangok ismétlődnek!:O
Második nekifutás: Dobtunk bele még 256MB ramot! Így már az előzőleg leírt beállításokkal egyész sokat javult a helyzet! Már nem szaggat annyira, bár még nem az igazi az fps mutató!:)
Harmadik nekifutás: Most jön a poén! Beleraktuk az összes memóriát a gépbe, amit az üzletben találtunk (4*256MB)! Így 800×600 felbontásban, medium beállítással szaggatás nélkül ment a játék!:DD
Következtetés: A gyenge videókártya ellenére a sok memóriával játszhatóvá vált a játék! Ezért nem muszály a legdrágább videókártyát venni. Inkább egy közepesteljesítményű videókártya és sok memória a megfelelő párosítás!
És így a programok és az OPrendszer is gyorsabb lessz!:C
Szóval aki most fejleszt és Doom3-azni szeretne vegyen egy közepes vidkarit + sok memóriát!
Aktív témák
- Redmi Note 15 Pro 5G – a szokásosat?
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Sorozatok
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Spórolós topik
- Arc Raiders
- Elbaltázott tankolás miatt csúszik a NASA Holdutazása
- Android szakmai topik
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- További aktív témák...
- HP Dell, Fujitsu, üzleti kategóriás notebook kiárusítás - frissítve: 01.03
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i7-G8 I 16GB I 512SSD I 13,3" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gar
- Keresünk iPhone 16/16 Plus/16e/16 Pro/16 Pro Max
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4398, 100% Akksi
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

