Új hozzászólás Aktív témák

  • #29810560

    törölt tag

    válasz Nono0000 #18343 üzenetére

    "Vagy teljesen rosszul gondolom?"

    Rosszul.
    ... mert, nem elég "fizikailag" elérni a CAM modult - mellesleg újabban a DIGI nél már kártya sincs csak a CAM modul, mert az Irdeto kódolásnál nem használnak kártyát - hanem szoftveresen is kezelni kell a kikódolást ill. a modult. Na ez nem megy jelenleg egy USB-s tunerrel ill. az azokat kezelő szoftverrel sem.

    (A CI az megoldott. Ergo pl. a Mindig TV fizetős csomagjaihoz lehet találni USB-s megoldást, de a DIGI kódolt adásaihoz jelenleg nem. A kódolatlan ún. FTA csatornákkal nincs gond arra van számos USB tuner és hozzájuk szoftver és a DIGI-nél szerencsére csak az ún. prémium csatornák kódoltak.

    Még a TechniSat DIGIT ISIO STC áll a legközelebb a kódolt adások nem a felvételi eszközhöz kötődő "élvezetéhez", de az meg nem USB-s, hanem '"sima" Set Top Box. DE! Sajnos streamelni kódoltat az sem tud, csak kódolatlanul felvenni.)

Új hozzászólás Aktív témák