Új hozzászólás Aktív témák
-
czkare
csendes tag
válasz
wassermann #12983 üzenetére
Ez lett a befutó némi kockázattal [link] Nem akad ki a jelerősség mérő de nem a jelszintet nézem hanem az adást
most nem reagál a buszokra legalább.
-
czkare
csendes tag
Szóval sarokházról van szó és itt kanyarodnak ki a buszok, mindig akkor akad meg legrosszabb esetben 1mp fekete kép amikor kikanyarodnak,néha egy egy autótól is. Az említett egyszerű megoldással használom de épp a vételi határon néha poziciót kell váltani attól fűggően melyik MUX-on van a csatorna meg milyen idő van párás nem párás. Érdekesség hogy a 10ezres Meliconi bocs az előbb Merconit írtam antennval is tök úgyanúgy viselkedett ezért visszavittem 3napon belül szerencsére visszavették.
-
czkare
csendes tag
Köszi, valami ilyesmire gondoltam mint az első. Egyébként véleményed szerint valós a feltevés hogy a busznak a nagy fém felülete okoz reflexiót (pont itt a végállomás úgyhogy sűrűn járnak), mert próbálkoztam nem olcsó beltéri aktív Merconi antennával és ugyanúgy szétesett a kép,ezért gondolom hogy a visszavert jel okozza a galibát.
-
czkare
csendes tag
Sziasztok!
Tudnátok nekem ajánlani egy minél kisebb irányított kültéri antennát mindig TV-hez amit az erkélyrácsra tudnék szerelni. A problémám az hogy viszonylag jó a vételi hely (egy régi junoszty TV dipoljával is jön az adás a szobában, mind a 3 MUX) csak ha elmegy a busz vagy "nagyobb fém dolog" a ház mellett szétesik elmegy a kép. -
czkare
csendes tag
válasz
azbest #12457 üzenetére
Köszi a gyors választ,elindult az oscam bár a konfiggal egy kicsit molyolni kell, ebben egy kis segítséget kérhetek egy alap lokális megoldásra.
@m_kovacs, köszi ezzel próbálkoztam először csak a konfigban nem tudtam megadni a fent említett olvasó elérését <node>??</node> ha esetleg van ötlet akkor köszi.
Mellesleg DVBDream (bevált) fut a műholdas adásokhoz és ez mellé szeretném a földi adásokat is tenni.
-
czkare
csendes tag
Sziasztok,
Egy kis segítségeteket szeretném kérni.Adott egy Omnikey 2020-as kártyaolvasó és egy Mindig TV extra kártya amit szeretnék használni Win 7 alatt vmelyik DVB programmal emulált conax pluginnal.A problélmám hogy az olvasó megfelelően van telepítve mint intelligens kártyaolvasó de nincs semilyen port amit megtudnék adni ezközcímnek (COMx) a pluginnak.A segítséget előre is köszönöm. Karesz
Új hozzászólás Aktív témák
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Nike Airmax 720 43-as sneaker eladó
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Újra Akcióban!!! Ducky One 2 Mini és SF billentyűzetek a bolti ár töredékéért! Számla+Gari
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged