-
Fototrend
A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cartmenn
aktív tag
válasz
dethroner #36705 üzenetére
Én asztali gépen használom (is) böngészőben,ritkán kéri a kódot ---de érdekesen működik --- akkor lesz jó minden,ha mikor belépek a facéra (otthon is jelszóval
) ,bezárom a böngészőt,majd újranyitom, be a facéra (itt már persze nem kell jelszó,mert nem úgy léptem ki) akkor már jó minden ---ha ezt nem csinálom ,nem akar megnyitni pld egy képhez a hozzászólásokat , a chat-en nekem mindenkivel a classic téma van beállítva (kék) az is átmegy szivárványba---jó pár hónapja ilyen ,pedig semmit nem változtattam meg (reklám blokkoló kb 2 van)
-
válasz
dethroner #30260 üzenetére
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de annyi eszed lehetett volna, hogy face-ről, jött - ment emberekkel nem jó ötlet üzletelni!
Mi van, ha olyan cuccot veszel, ami nem működik és ez csak akkor derül ki, amikor ki akarod próbálni, írsz neki, de le se sz@r?
Neki az volt a lényeg, hogy eladja, hogy az neked jó lesz-e, őt már nem érdekelte!
Menj be a rendőrségre, mond el mi történt... -
-
totron
addikt
válasz
dethroner #30238 üzenetére
Az alkatrész típus-
és gyártási számát kisajtolni az eladóból máskor, előre. A kérdés itt az, hogy a megfelelő infók birtokában a szerelő nyilatkozhatott volna-e a távolból érdemileg, tehát tarthattad volna-e ezt a szálat is saját kézben. Mert így bizony kiengedted a kezeid közül. Alapból azt kell feltételezni egy ismeretlen eladóról, hogy suhanc jellemű, vagyis ha pénzénél van, minden érdeke megszűnik további körülményes maszatolgatásokra. Mert az ő szemében nem más az ilyen utólagos igény, emberséget, empátiát ne várj, az egy szűk réteg hobbija és tulajdonsága. mindegy mit mond. A szövegkép mindig legyen árulkodó. Az, hogy te vágysz valamire vagy hiányt szenvedsz belőle az csak a te preferenciád, ne hagyd, hogy elhomályosítson. Minél több információ begyűjtése, hogy minél több elemét tudd kontrollálni, átlátni az adás-vételnek! -
classic B
senior tag
válasz
dethroner #30238 üzenetére
Sajnálatos dolog, de nem tudsz mit tenni. A facebooknak meg semmi köze hozzá. Ez nem egy klasszikus marketplace, mint az ebay, amazon, emag stb, ahol van customer service. A facebooknak amúgy is kritikán aluli a supportja, gyakorlatilag nincs is. Hirdesd meg, hátha megveszi valaki.
-
válasz
dethroner #29998 üzenetére
Üdv,
Korábban lehetett, már nem lehet. Jelenleg azok tudják Facebook nélkül használni, akik korábban így regisztráltak, de ez nem egy támogatott megoldás. Ha nem szeretnél Facebookot használni a Messenger mellé, akkor az a legegyszerűbb, ha inaktívvá teszed a Facebook fiókod, és úgy használod a Messengert.
-
CloZee
aktív tag
válasz
dethroner #11374 üzenetére
Talán nem valós néven használtad és valaki jelentett (jogosan),
vagy 1 telefonszámról több facebookot akartál használni.
A szerződésben pedig ott van, hogy valós nevet használsz, mivel közösségi oldal. Ha nem tetszik nem kell elfogadni és nem kell használni. Én is jelentek mindenhol minden ilyen "Egy Kutya" "Kupac Geci" "Magyar Vagyok" Csak Julika" és hasonlókat. Nem értem mi a probléma, regisztrálsz egy új kamu fiókot, aztán ha jelentenek ismét egy újabbat. Ha meg nem tetszik használod a valós neved, vagy nem használod a facebookot. -
Visormail
addikt
válasz
dethroner #9069 üzenetére
Igaz, ezt nem szűri ki, akkor marad a Ghostery kiegészítő ahogy kispx mondja, én azt nem ismerem de a firefox topikjában is azt használják még ilyenre.
Illetve megvan, ilyen is létezik facebookblocker
This browser extension stops Facebook social plugins—including those within iFrames—from running on sites other than Facebook itself. This includes ‘Like’ buttons, ‘Recommended’ lists, and should also stop any Facebook scripts from tracking your browsing history.
Csak úgy látszik hogy nem fejlesztik és azt írják nem működik az újabbakkal, pedig Steelmanus használja. -
Visormail
addikt
válasz
dethroner #9052 üzenetére
A facebookba nincs, az adblock böngésző kiegészítővel ezeket is ki lehet szűrni, sok féle lista van hozzá.
Adblock Plus - Features: Disable Social Media Buttons rész ami neked kell, persze előbb a kiegészítőt telepítsd aztán a listákat amiket akarsz. Nem csak a gombokat távolítja el, itt a honlapján is írja még bővebben:
Blocks Social Media Content, In page Pop-Ups and other annoyances; thereby substantially decreasing web page loading times and uncluttering them.
Magát a facebookot ugyanúgy tudod használni miután feltetted, azt nem zavarja.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hír A Facebook Európában is háttérbe szorítja a híreket
- Hír Fizethetünk, hogy reklámmentes legyen a Facebook?
- Hír Teljesen felforgatja a Facebookot és a Messengert az AI
- Hír Beszáll a Facebook-hirdetésekbe a generatív AI
- Hír Úgy néz ki, hogy betiltják a politikai reklámokat a Facebookon
- Hír Nem nő a Facebook: csökken az aktív felhasználók száma, de pörög a metaverzum
- Új elekrtomos rollerek 2/3 áron és e-bike dobozban, 1 év garanciával:
- Targus DOCK423A - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 x HDMI (120Hz)
- LG UltraGear Gaming Monitorok -30%
- Lenovo P510 - 1650-2680 v4 akár 14 mag/28 szál, 32GB DDR4 RAM, akár M4000 8GB VGA, számla, 6 hó gar
- Akció! HP Elitedesk 800 G1 USDT számítógép - i7 4770S 16GB RAM 128GB SSD Intel HD 4600 WIN
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest