Új hozzászólás Aktív témák

  • RockFonok

    tag

    válasz stevelawyer #4697 üzenetére

    Idézetek a google ÁSZF-ből:

    " a visszaeső jogsértők fiókját pedig a Digital Millennium Copyright Actben (Digitális Évezred Szerzői Jogi Törvény) előírt eljárásnak megfelelően felfüggesztjük."

    "Amikor feltölt, beküld, tárol, elküld vagy fogad tartalmakat a Szolgáltatásainkba vagy azokon keresztül, világszerte érvényes engedélyt ad a Google-nak (és a Google-lal együttműködőknek) az ilyen tartalmak felhasználására,..."

    "Automatizált rendszereink elemzik az Ön tartalmait..."

    "Felfüggeszthetjük vagy megszüntethetjük az Önnek nyújtott Szolgáltatást, amennyiben nem tesz eleget szerződési feltételeinknek vagy irányelveinknek, vagy ha valamely feltételezett visszaélést vizsgálunk ki."

    YouTube:
    A Videomegosztókra sem érdemes ott tárolni, onnan is törölhetik őket, ha privátban akkor is, mivel szerzői jogot sért, nemrégiben valakit a Youtubon megbüntettek valamint pénz bírságot is kapott egy cégtől, olvasd el:
    [link]

    A torrent oldalak nem tartoznak a Google-hoz. Google is szigorított, és még jobban fog. A MEGA meg feltörte a saját képeimet.

Új hozzászólás Aktív témák