Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djzolko

    tag

    válasz Quasi_modo #17185 üzenetére

    Nem, nem neked szólt. A hsz-edet nem is láttam, mert a közben írtad, míg én az enyémet. Általánosságban írtam, most visszaolvastam az elmúlt 3 napot, és csak ezekről esik szó. Élesség, zaj, szaturáció, wb. Soha nem szempont a téma, a fénykép.

    A jó képhez csak az első kis lépés kiismerni a gépet, amivel készül. Ennek rutinból, csukott szemmel működnie kell. A jó kép nem ott kezdődik, hogy be tudom állítani a wb-t, vagy tudok zajt szűrni utólag. :) Őszintén csodálkozom rajta, hogy nap, mint nap több tíz fotó kerül megosztásra, azt gondolom szerettem fényképezni,de mégsem tudtok továbblépni a technikai paramétereken.
    Nem szándékom senkinek sem beszólni, senkinek megmondani, hogy mit csinál, csak hangosan gondolkozom, és próbálom megérteni a topik lényegét, és céljait. :) Tényleg ne haragudjon senki!

Új hozzászólás Aktív témák