Új hozzászólás Aktív témák
-
Inv1sus
addikt
válasz
GeniusStar
#1081
üzenetére
<--- Csak mert nincs facepalm ikon. -
Inv1sus
addikt
Az biztos, hogy én minden fps játékkal való gamelés után nézegetni kezdem a gamepadomat, hogy na vajon tönkrevágtam-e a nyúzással? Annyira szenvedés célozni vele.
Tudom, hogy hova szeretnék célozni, egérrel simán rá is mutatnék, de itt idő kell mire nagynehezen elvonszolja magát odáig. Mintha 1 km-t le kellene futnom, miközbe magam előtt tolok egy zsák krumplit.
-
Inv1sus
addikt
Nemrég kipróbáltam a wanted: weapons of fate című játékot. Elég szörnyű gamepaddal szerintem ilyen célzós, lövöldözös gameket játszani (Arról nem is beszélve, hogy a játék is egy rakás ...). Minden másra viszont nagyon jó.

ÉN továbbra is az F310-et javasolnám, mint minőségi, legolcsóbb megoldást. Szerintem jobb, ha nem szenvedsz gamepad hackelésekkel, hanem bedugod és már fel is ismeri...
-
Inv1sus
addikt
válasz
Balázs9503
#582
üzenetére
Lassan újra kellene szerkeszteni az első hozzászólást, hogy ne rakják fel ugyanazokat a kérdéseket 4-5 hozzászólásként.
KroKKocsKa:
Igen tudsz. Az Fxxx széria mind xinputos. -
Inv1sus
addikt
válasz
gameresboy
#575
üzenetére
Hát döntsd el, melyik érné meg jobban: folyton elemet cserélni, tölteni vagy elviselni egy vékony kábelt.
-
Inv1sus
addikt
San andreast próbáltam vele, de az rohadt szar volt, úgyhogy most bill + egér kombóval játszom ki újra.
Nem azért volt szar, mert a joystick nem jó, egyszerűen a játék gamepad támogatását cseszték el benne nagyon (ami vicc tekintve, hogy eredetileg konzolra optimalizálták, nem?). Ez alapján félve, de kijelentem, hogy valószínűleg a pc-s GTA4 se lesz sokkal jobb, akár milyen gamepadod is van.
-
Inv1sus
addikt
Nekem az van, nem akadhat problémád vele, mert tudja a Xinput-ot és a DirectInputot is (lehet váltani hátsó kapcsolóval).
Esetleg médiamarkba, ha ki vannak rakva, akkor kipróbálhatod a fogásukat.
Az biztos, ha olcsóbb és jó gamepadot akarsz, akkor A Logitech Fxxx széria közül érdemes választani, magasabb áron meg az xbox kontrollert. Nem mondom, hogy más márka nem tud jó lenni, de ezek tutira jók
. -
Inv1sus
addikt
-
Inv1sus
addikt
Kipróbáltam a gamepadot játékban is. Zsír. Tetszik.
Azonnal felismerte az op rendszer és a játék is automatice felajánlotta a gamepad kezelést. -
Inv1sus
addikt
Na, megkaparinthattam végre az én kis Logitech F310-es gamepadom. Játékkal konkrétan nem teszteltem még le, de már így is tudok véleményt alkotni róla:
Szerintem rohadt jó. 5k-ért? Simán...
Összehasonlítási alapnak a Logitech Dual Actiont és az Xbox kontrollert tudom behúzni.
A Logitech Dual Actionnál mivel jobb?
- Nincs papír súlya
- Gombok megnyomása finomabb, zajmentesebb
- Szép, menő a külseje
- A gumírozott fogás beleolvad a gamepadba
- Tudja a Xinput-ot és a DirectInputot is (lehet váltani hátsó kapcsolóval)
- Analóg botkormányok gomb funkciójának használata könnyebb
- Analóg botkormányok talpazata kör alakú (dual actionnál négyzet volt, lehetetlen volt előre-hátra illetve oldalirányokba határozottan mozogni)
- Analóg botkormányok kényelmes gumírozásúak, rövidebbek
- Fogása kényelmesebb
- Ravasz gomb nagyon finoman használható
- Néhol olcsóbban megvehető ez az új verzió, mint a dual actionMi nem változott?
- D-pad még mindig nagyon emlékeztet a noname, kínai electrotechnikai eszközökre (vagy ez így van kitalálva? Majd tekkennel kipróbálom)Mivel rosszabb?
- SemmivelA Xbox Gamepad-nál mivel jobb?
- Könnyebb
- Nem izzad a kéz
- Kevésbé koszolódik
- Mechanikailag a ravasz talán minőségibbnek tűnikMivel rosszabb?
- A ravasz kicsit kevésbé ravasz érzésű formailag (talán)
- Nem rezeg (Ez csak azokat érinti, akiket érdekel ez a szempont. Én tojok rá)Konklúzió:
Ha választani kell a Dual Action és az F310 között, egyértelműen az F310-at kell választani. Vitának helye nincs. Néhol még olcsóbban is beszerezhető, csak szét kell nézni.
Ha választani kell a Xbox Gamepad és az F310 között, egyértelműen az F310, illetve társa az F510, ha rezgést is szeretnék. Még azzal is sokkal olcsóbban jövünk ki és több szempontból jobb, mint a drágább testvére.Játék szempontjából még nem lett tesztelve, de úgyse fog semmi sem változni.

-
Inv1sus
addikt
Nem tudtam kipróbálni a gamepadot, mert karácsonyra becsomagolta anyám. Az nem számít, hogy a saját pénzemből vettem és nem karácsonyra

Na mnid1 most már. Majd karácsonykor tesztelek.
-
Inv1sus
addikt
válasz
Bernyó84
#514
üzenetére
Valószínűleg kellene az az xinput, ami az F310-ben pl. benne van.
Régebben itt a fórumba mondtak pár programot, amivel belehet állítani játékoknál, hogy érzékelje a vezérlőt, olvass vissza egy kicsit, én lusta vok keresgélni
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nekem eddig 2000Ft-os Impact nevű gamepadom volt, simán jó volt játékra. Nem kell mindig a drágára törekedni. Azért vettem drágábbat, hogy hátha valamivel többet nyújt.
Nyújt is, csak nekem például nem jön be, hogy papírsúlyú a joystick O.o. -
Inv1sus
addikt
Ma van az utolsó akciós nap az Auchanba az F310-re. Nagy szerencsém van, hogy pont sikerült elkapni egyet belőle, már csak kettő volt ott

Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz. Dual Action-nál engem egy kicsit zavart, hogy az analóg karoknál négyzetek vannak, így nem lehetett egy adott oldalra stabilan tolni a kart. Vagy csak nem szoktam hozzá![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Inv1sus
addikt
válasz
GegeWarrior
#472
üzenetére
Ravaszok vannak az F310 hátulján? O.o
-
Inv1sus
addikt
válasz
GegeWarrior
#456
üzenetére
Jó lenne ha Szegeden is meglehetne valahol venni, mert most nem akarok szállítási költséget is kiperkálni :/.
-
Inv1sus
addikt
válasz
GegeWarrior
#440
üzenetére
Ha jó, akkor lehet majd váltanék rá

-
Inv1sus
addikt
válasz
RootRulez
#427
üzenetére
Igen.
Bár Playstation 1-nél volt olyan játék, ahol a d-pad különböző funkciókat töltött be, mint az analóg = ergo nem lehetett analógmentes gamepaddal játszani.
Számítógépnél szerintem ez a veszély nem áll fenn. Itt úgy állítgathatod, ahogy szeretnéd. De megcáfolhat, aki tud.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Inv1sus
addikt
-
Inv1sus
addikt
válasz
infectedmann
#408
üzenetére
Nekem csak Logitech Dual Actionom van, de sztem ugyanaz az analógja, mint a Rumble-nek. Nekem annyira nem jön be.
Én kérdeznék viszont tőled: Az analóg karok érzékenyek arra, hogy mennyire vannak elnyomva valamilyen irányba?

-
Inv1sus
addikt
válasz
infectedmann
#408
üzenetére
Bezavarodott a rendszer
-
Inv1sus
addikt
válasz
GegeWarrior
#404
üzenetére
Majd kipróbálom és elmondom a véleményem

-
Inv1sus
addikt
Nem tudtam sajnos én sem, hogy mikor jön ki az Fxxx sorozat. Ha mostanában, akkor lehet megvártam volna az F310-est. De nem írnak róla sehol semmi érdemlegeset.

Ahogy elnézem, egy az egyben Dual Action klónról van szó, annyi különbséggel, hogy van benne rezgő motor, meg kinézetre kicsit más. Továbbá amiért érdemes lenne az újat megvárni, az az, hogy ezek már a xinput támogatást is ismerni fogják: tehát kompatibilisebbek lesznek a friss játékokkal.
Én a dual action mellett döntöttem, mert olcsó volt és három év garit csaptak hozzá. Maximum, majd ha kijön az új széria, akkor eladom.

-
Inv1sus
addikt
Na a Logitech Dual Action Gamepad lett a befutó 6500Ft-ért és 3 év garanciával. Elsőre fogásilag a d-padokat kicsit túl lazának érzem, a súlya pedig túl könnyű az előző gamepad-hoz képest. De így legalább kevésbé törékeny is.

-
Inv1sus
addikt
Azzal a kontrollerrel én is szemezgettem, de olvastam egy olyan véleményt róla, hogy valakinek nagyon kicsinek tűnik és így kényelmetlen a fogása. Az a baj, hogy valószínűleg nekem is az lenne, mivel nagy kezem van.
xinput-ról még nem is hallottam.
xbox360 kontroller olyan? Vagy a logitech chillstream? -
Inv1sus
addikt
Kicsit gyér a topik látogatottsága, na de sebaj.
Szeretnék beruházni egy Gamepadra. Legfontosabb szempont az lenne, hogy win7-en sok mindenhez kompatibilis legyen, második szempont lenne az időállósága, masszívitása. Harmadik az ára.
Én egyelőre egy Logitech Dual Action kontrollerrel szemezgettek. Mit gondoltok róla?Másik:
Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy új, bontatlan Logitech Dual Action Gamepadot, amit az USA-ban vásároltam?
Egyáltalán lenne, akinek kellene?Előre is köszi a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák
- MWC 2026: Könnyen megmarkoltuk a Lenovo Legion Tab ötödik generációját
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Apple MacBook
- Energiaital topic
- Fotók, videók mobillal
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Autós topik
- PlayStation 5
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- Videós, mozgóképes topik
- További aktív témák...
- P16 Gen1 16" QHD+ IPS i7-12800HX RTX A2000 32GB 512GB NVMe magyarított bill ujjolv gar
- Okos Playstation 4 Slim 1TB + 50 játék Gold Hen 12.52 PS4 GoldHen!
- Moza Slypod-E motoros slider / motoros monopod
- Raleno LED lámpa szett (bi-color) 2x 19,5 W, állványokkal SZINTE ÚJ
- LOQ 15AHP9 15.6" FHD IPS Ryzen 5 8645HS RTX 4050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
<--- Csak mert nincs facepalm ikon.





Azonnal felismerte az op rendszer és a játék is automatice felajánlotta a gamepad kezelést.


